Jump to content

Sign in to follow this  
Fan

Ekstraklasa + Puchar Polski

Recommended Posts

Posted (edited)

Miałem brać darmowy miesiąc z C+ VOD, ale chyba skuszę się na angielskie streamy ekstraklasy :kaz: "And here is Jacob Blazkovich with the ball"

Myślę w okolicach 3 meczu pierwszej kolejki po przerwie przyjdą do Spółki Ekstraklasa pierwsze maile z tematem "Dear Sir, how can I make a refund?"

Sami piłkarze już zapowiadają formę na pierwsze kolejki

Cytat

Zaczęliśmy treningi, ale po dwóch miesiącach bez piłki kopiemy jakbyśmy byli z 5. ligi - mówi w rozmowie z Michałem Gąsiorowski napastnik Lechii Gdańsk Flavio Paixao

Edited by Bartg

Posted (edited)
21 godzin temu, Bartg napisał:

Myślę w okolicach 3 meczu pierwszej kolejki po przerwie przyjdą do Spółki Ekstraklasa pierwsze maile z tematem "Dear Sir, how can I make a refund?"

Oni jeszcze nie wiedzą :D

Cytat

Głos w sprawie pozyskania praw zabrał również Helge Birkelund, czyli wiceprezes ds. sportu domu mediowego Amedia działającego w Norwegii. - Direktesport to największy w Norwegii serwisem streamingowy i z dumą będziemy na nim prezentować Ekstraklasę naszym widzom. Polacy są zdecydowanie największą grupą imigrantów w naszym kraju i nie możemy się już doczekać, aby zapewnić zarówno polskim, jak i norweskim widzom wysokiej jakości piłkę nożną - podkreślił Birkelund.

PS. To brytyjskie FreeSports idzie jakoś u nas oglądać na legalu?

Edited by Figuś

Świat się kończy Polska ekstraklasa w angielskiej TV

I to na półtora sezonu, i wcale bym się nie zdziwił jak będzie na dłużej bo naszych tam nie brakuje

To pierwsza i prawdopodobnie ostatnia taka szansa, może to zmobilizuje kopaczy chociaż do większego zaangażowania? Techniki czy tam zmysłu taktycznego nagle wiadrami nikt nikomu nie dołoży :), a nad kondycją to i mietek spod budki może zacząć pracować i robić progres. Jak będzie walka i gryzienie trawy to, może to brytolom podpasować.

O realizację transmisji raczej można być spokojnym, ciekawe jak to wszystko wyjdzie :)

Tak jakby wstydu robionego przez rzad bylo malo to teraz dojdzie jeszcze pilka.

• Haha 1

Nareszcie, to już dzisiaj. Stęskniłem się za futbolem na wysokim poziomie :Coolface:

28 minut temu, Sep napisał:

Nareszcie, to już dzisiaj. Stęskniłem się za futbolem na wysokim poziomie :Coolface:

Cytat

Polski rząd wyraził zgodę na powrót kibiców na stadiony Ekstraklasy! - Prawdopodobnie nastąpi to od 19 czerwca. Na stadionie będzie przebywać maksymalnie 25 proc. osób. Będziemy unikać grupowania się ludzi - na piątkowej konferencji prasowej zdradził premier Mateusz Morawiecki.

Już widzę to unikanie grupowania :D Poza tym ciekawe jak będą wybierać te 25%. Przynajmniej w Gdańsku i Wrocławiu te 25% oznacza komplet :yao:

Edited by Bartg

Po tym, co się działo w ostatnich miesiącach, w sumie perspektywa śledzenia jakiejś ligi tylko dla beki wydaje mi się bardziej kusząca niż kiedykolwiek.

UyFpTKm.png

Edited by ogqozo

na moje troszke niemiarodajne sa wyniki z tego weekendu. Wisla Krakow będąca do tej pory w gazie snuła sie po boisku praktycznie przechodząc obok meczu, Lech przed pandemia sprawiał wrażenie dobrze rozpędzającej sie maszynki do nabijania punktow w sobote praktycznie gral na 50% swoich mozliwosci, Pogon z reguły nie tracąca 3 bramek w jednym spotkaniu i to u siebie rozkracza sie z chimerycznym Lubinem. Zanim niektóre kluby i przyzwyczaja sie do nowych warunków gry minie dobry miesiąc bo na chwile obecna duzo dobrych klubow zostało  wybitych z rytmu. 7 kolejek rundy finałowej to dalej promowanie slabych i kiepskich drużyn ale do słabej ''konsystencji'' Ekstraklasy niestety wirus w dużym stopniu sie przyczyni. Niestety.

Z perspektywy marketingowej nawet niezła kolejka, dużo bramek, radosna gra w obronie, ale perełek także było mnóstwo :yao:

I jeszcze perełka z meczu Pucharu Polski

• Like 1
  • Haha 1

no ta akcja z glowka na slupek to jeden z najwiekszych loli w pilce noznej jaki kiedykolwiek widzialem. 

Przypomnjmy silny strzał zza pola karnego Plocka i bramkarz tamtejszej Wisły ... odbił futbolówkę jakby gral w siatkówkę. Pozniej glowka obrońcy na słupek (!!!) i 2 kanaly (!!!) defensorów tejże Wisły. 

I Korona maraca przed tym meczem 15 strzelonych goli w dotyczczasowych 26 meczach w niedziele powiększyła swoj dorobek bramkowy niemal o 1/4.