Skocz do zawartości

Jaką gre żałowaliście że kupiliście ???


Tatramaster

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej żałuję kupna GTA LCS,przede wszystkim nie mogę pojąć dlaczego ta gra została wydana na PS2.A jak nie wiadomo o co chodzi...Przecież przez tą grę Rockstar psuje sobie renomę.Najbardziej rozczarowało mnie:fatalna grafika,fatalny model jazdy,wygląd aut i detekcja kolizji,ogólna siermiężność tej gry,totalne uwstecznienie w stosunku do San Andreas,to tyle...

 

Za to na PSP jest świetne :)

Prince of Persia: TTT - Jedyna gra, którą kupiłem i którą zakup żałuję. Debilny system walki, jakis nie ciekawy klimat, w ogolnym rozrachunku jedynka nadal nie pokonana.

Pamiętam, że trudno było ją kupić, długo nie schodziła poniżej 100 zł i nie było jej zbyt wiele na allegro. W końcu kupiłem i mi się podobało, tyle, że to mój pierwszy kontakt z PoP. Podobał mi się balans między walką a skakaniem po ścianach.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu żałowałem kupna Dirge of Cerberus. Nie wykosztowałem się na to jakoś szczególnie, ale jednak gra wywołała u mnie więcej irytacji niż zadowolenia. Wady można wymieniać nieustannie, podczas gdy zalet nie dostrzegłem prawie żadnych. Gra miała potencjał ale Square poszedł na łatwiznę.

Na szczęście udało mi się gry pozbyć za więcej niż ją kupiłem - ten plus ;>.

Odnośnik do komentarza
Klimat, postacie typu Yuna i Tidus, cukierkowość- żałosne.
Widzę nie jestem sam z podobną opinią ;>. Chociaż kupna nie żałuję - tanie było a może i przejdę to kiedyś do końca.

 

Przez to nawet sie nie przymierzałem do FF X-2 ani FF XII.
Co do tego drugiego tytułu to bym się tak od razu nie zrażał. XII jest znacznie dojrzalsza, nie denerwuje tak bardzo a ilość cukru wylewająca się z ekranu została solidnie ograniczona.
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie zaluje kupna Ring of Red, pamietam dawno temu widzialem screeny z tej gry a jako, ze klimaty mechow sa mi bliskie to sie bardzo napalilem i ostatnio kupilem, ale po poczatkowej euforii zaczelo sie robic niezwykle nudno. Po raz tysieczny ogladanie tych samych animacji, ktorych nie mozna przewinac zaczyna irytowac, a system gry jest kiepski i bardzo losowy. Jednak uparlem sie, ze ja skoncze bo jest to badz co badz bardzo rzadka gra (rare) hehe.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

SOUL CALIBUR 3 na PS3.

Myslalem,ze bedzie lepiej. Tryb online to porazka,lagi,etc. Przebieranie tez nie do konca udane(chce miec taki a nie inny kapelusz,ale ten ohydny ma lepsze statystyki niz moj i trzeba w nim paradowac-chore)

Do gry pewnie wroce ,jak bedzie warta pare zlotych.Swoja wersje opchnalem.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
SOUL CALIBUR 3 na PS3.

Myslalem,ze bedzie lepiej. Tryb online to porazka,lagi,etc

ONLINE !? O_O. Mówisz o wersji ntsc czy jakiej ??. A sorry, zrozumiałem że chodzi dosłownie o Trójkę, a ty o 4-ce :P.

 

Po co tu taki offtop, jak chcecie pisać o grach jakie żałujecie na Ps3, to zróbmy osobny temat, albo przenieśmy ten z PS2 gdzie indziej, żeby porządek był.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze żałuję zakupu Gran Turismo 4. Myślałem, że to będzie miazga, masakrator, istny kosmos i w ogóle, że zmiecie mnie z powierzchni ziemi, a tym czasem, okazało się, iż to zupełnie nie moje klimaty...

Nudne...

Żmudne...

Blech...

Żałuję do dziś tych pieniędzy, a nawet sprzedać już nie moge, chyba to oddam komuś gratis, by nie patrzeć na pudełko...

 

(powyższa opinia na temat tej gry jest tylko i wyłącznie moim zdaniem...)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Szczerze żałuję zakupu Gran Turismo 4. Myślałem, że to będzie miazga, masakrator, istny kosmos i w ogóle, że zmiecie mnie z powierzchni ziemi, a tym czasem, okazało się, iż to zupełnie nie moje klimaty...

Nudne...

Żmudne...

Blech...

Żałuję do dziś tych pieniędzy, a nawet sprzedać już nie moge, chyba to oddam komuś gratis, by nie patrzeć na pudełko...

 

(powyższa opinia na temat tej gry jest tylko i wyłącznie moim zdaniem...)

Mam podobnie. Wciąż łudzę się, że kiedyś jeszcze pogram, bo najdzie mnie na prawdziwe samochody. Generalnie lubię różnorodność i tylko dlatego się skusiłem na ten tytuł. Nie uważam, że jest zły, to po prostu nie dla mnie :)

 

Jeszcze dodam Virtua Fighter 4 - przyczyny zakupu i odrzucenia - jak wyżej. Myślałem, że złożona bitka jakoś mnie wkręci - a tu pupa :rolleyes:. Kilka godzin i nadal bez satysfakcji, ponownie - nie mam cierpliwości do takich rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Socom 3. Żeby grać przez sieć trzeba było mieć jakiś pin od Sony, którego nie dostałem przy rejestracji konsoli, bo w Polsce granie online było oficjalnie niedostępne (przyszły kartonowe dyski zamiast płyty NAD, co było nadzwyczaj bezczelną kpiną z ich strony). Później była możliwość rejestracji przez ich stronę www i znowu zostałem olany. Tak się nie robi z klientami, tym bardziej, że reklamowali konsolę ps2 jako sprzęt umożliwiający grę przez sieć. Na szczęście granie w gry inne niż wydane przez sony nie wymaga aktywnego konta na ich serwerze, do czego potrzebny był ten ich śmieszny pin. Ten numer z ich strony bardzo mi nie podszedł i do dzisiaj mam niesmak z tego powodu.

Edytowane przez sotnem
Odnośnik do komentarza

Ratchet and Clank 2

 

Brak jakiejkolwiek fabuły powodującej, że chce się przejść dalej. Brak jakiegoś takiego feelingu, niesamowitych postaci, którymi charakteryzuje się seria. Skaczący na ryj fremejt. Denne poziomy, denne zakończenie, nieśmieszna i nudna. Daleko jej do części pierwszej i jeszcze dalej do części 3 IMO najlepszej:) Aż dziwi mnie, że jest niezła część pierwsza, świetna część 3 i dno jakim jest 2 :/ Nuda, nuda, nuda. Ileż to można skakać i strzelać, gdy nie ma się sensownego w tym celu:)

 

 

I gierki których co prawda nie kupowałem, ale miałem okazję pożyczyć i niestety pograć:

- Wszystkie Need For Speedy jakie wyszły po Underground 2.

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

eee tam, NFS: Undercover naprawdę daje radę, ta mikro recenzja w ostatnim numerze PE i ocena 5+ to dlatego, moim zdaniem, że HIV nie ocenił gry jako jedności, tylko wszystkie aspekty porównywał z poprzednimi częściami np. Most Wanted i Carbon. Ja akurat nie miałem okazji w te dwie ostatnie zagrać, dlatego japa mi się cieszy grając w Undercovera :)

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

przesadzasz koleś. gra jest poprostu marna. gorsza kalka most wanteda. całkowicie zgadzam się z oceną 5+ w psx extreme. żeby nie było, to pograłem w tego przeciętniaka chyba z 15 godzin. dla mnie need for speed przestał istnieć po most wanted, który to był ostatnią dobrą częścią tej serii.

Odnośnik do komentarza

Devil May Cry. Wogóle ta seria jest dla mnie jakaś dziwna - zaczynałem od części trzeciej, która po dziś dzień jest jedną z moich ulubionych gier, którą skończyłem w sumie 6 razy na easy, medium, hard. Potem była jedynka a potem czwórka (dwójkę se odpuściłem, bo ponoć nie warto się zabierać)

 

Przez to, że zaczynałem od trójki jedynka wydała mi się cholernie sztywna i drętwa - da się atakować tylko po prostej, Dante gorzej się rusza, można mieć chyba tylko 1 apteczkę w inwentarzu i nie można wybierać poziomów, co by se kaski czy punktów nabić (o rozwoju umiejętności dużo gorszym od "Dante's Awakening" nie wspomnę!)

 

Czwórka z kolei miała najlepszy system walki, ale rozwój umiejętności znów dużo gorszy, do tego dochodzi głupia fabuła ( w trójce było kozacko i za to ją kocham, ale w czwórce za bardzo z tym przegięli, przez to każdy dialog jest głupi jak but), no i ten system rozgrywki - do połowy idziesz przed siebie, a potem się wracasz przez te same lokacje (jak w SH4 - nie mogę...). Słowem nie miałem wczówki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Przez to, że zaczynałem od trójki jedynka wydała mi się cholernie sztywna i drętwa - da się atakować tylko po prostej, Dante gorzej się rusza, można mieć chyba tylko 1 apteczkę w inwentarzu i nie można wybierać poziomów, co by se kaski czy punktów nabić (o rozwoju umiejętności dużo gorszym od "Dante's Awakening" nie wspomnę!)

 

Heh miałem to samo - winowajcą jest sam DMC3 - zresztą czego się spodziewać ?, to poprzednia część (wierz mi, ciesz się że 2-ki nie sprawdzałeś.....), kiedyś na pewno była super cool odjazdowa (tak jak teraz 3 i 4) teraz jest po prostu grą szanowaną przez pro. Ale radze dać ci jeszcze szanse dla jedynki, takim tokiem gra rzeczywiście może nie jest aż tak "kul" jak 3, ale ma mnóstwo innych ficzerów !.

Odnośnik do komentarza

Hehe, no to checa.

Bo ja też zaczynałem od DMC3 i gra mi totalnie nie podeszła- zwyczajna bitka bez klimatu. Chociaż sie zaparłem, skończyłem nawet tryb DMD, to zdania nie zmieniłem.

 

Potem spróbowałem DMC1 i... bach! To jest To! "Taka ta gra powinna być!", sobie pomyślałem. Taka ścieżka dźwiękowa, taka atmosfera, ten artyzm. Trybu DMD do dziś nie skończyłem bo jest dla mnie zbyt hardkorowy (albo już nie jestem tak uparty jak kiedyś). DMC3 nie ma się co równać z DMC1, moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...