Skocz do zawartości

MvC2


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marvel Vs Capcom 2 ma pojawić się w przyszłości na Xbox Live i chyba PSN. Mnie to bardzo cieszy. Wg wikipedii jeszcze Kof98 ultimate mecz będzie do kupienia w ten sposób.

moim marzeniem jest MvC2 z opcją gry online na xbox360 i ps3. wtedy granie w to nabrałoby sens =]

a tak to mam oryginal na ps2, leży sobie na półce (obok CvS2 :) ), i jak dobrze pojdzie to kilka razy w roku odpale :D kiedys jeszcze brat chętniej gral w bijatyki 2d, teraz tylko w 3d czasem zagra.

 

zresztą co ja mówie, uwazam za Capcom i SNK powinni na nowo wydać większość ze swoich hiciorów na nowe konsole i z opcją gry on-line. Fani byliby zadowoleni, tamci by zarobili troche $$$ i wszyscy są happy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
wiesz jak mi pierdykną 1200 msp za niemal niezmienionego starocia,który wali pixelami po oczach to strona techniczna ma znaczenie i to spore.

 

Dokładnie, takie coś powinno być za 400 max. Capcom już naprawdę przegina pałkę. Najpierw szmaty do SF4, potem Versus do RE5 a teraz taki shit. Mam nadzieję, że nie zarobią na tym zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Na tym filmiku wyglada to niezle, ale uwierzcie mi, ze na TV z 37. calami gra prezentuje sie paskudnie. Nie wiem jaki filtr mialem nalozony jak gralem, ale postaci byly strasznie rozmazane i nie prezentowalo sie to zbyt okazale.

 

U mnie na HDTV 26'' też to paskudnie wygląda, wole już zagrać w wersje na PS2 pod SDTV.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Gra paskudnie wyglądała na xboxie1. Postacie nie pasowały do tła, wierzę że na HD wygląda to jeszcze koszmarniej, na szczęście mam wypukły telewizor.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Pamietam jak przed premiera SF 4 katowalem kawaksa mvc i sf i byl wypas ;]...

 

Teraz grajac w sf 4 ciezko mi przywyczaic oko i wrocic do starszych czesci !

 

Ale Capcom dal ciala ! Popieram Mastachi powinni zrobic remix Hd to moglbym dac i 2000 msp

 

Siak czy owak nie moge sie doczekac MVC bo dla mnie to klasyk i stracone kilka lat przy infinites combos :P !

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

HD remix MvC2 pewnie nie opłacało im się robić - naprawdę wchuj postaci do przerysowania od nowa, szkoda kasy jak w takiej formie i dzięki popularności bijatyk 2D w dzisiejszych czasach i tak im się sprzeda i rekordy na Livie padną.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...