Skocz do zawartości

MvC2


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie zagralem kilka rund w demo MvC2 - niestety grafika i animacja rozczarowuja. W sumie to juz SF HD Remix wyglada lepiej. Mam tv 32'' (full hd) i niestey piksele w tym demie bily po oczach:-)

Może dlatego, że zamiast wychodzić spod kamienia dopiero teraz, trzeba było zagrać w tą grę 8-9 lat temu...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
MvC2 na XBLA, ktoś zakupił? Da się grać 3vs3 online (razem 6 graczy)?

LOL Tam w ogóle istnieje taka opcja?

 

Już sobie to wyobrażam. Chcę się z kimś zmienić (tzn. Mojego Magneto na Sentinela/Cable lub Storm[innej opcji nie ma lolololol]) i krzyczę:

-WCHODZISZ STACHU! JEDZIESZ ICH KU.U.R.WA!

A Stachu w tym momencie DC... :lol:

 

Możecie mnie za to zjechać, bo nie czytałem njusów ale wątpię aby w mvc2 istniała taka opcja, ta gra jest na to zbyt dynamiczna.

 

Może sobie kupię bo chcę po raz trzeci w swoim plugawym życiu odblokować te postaci (najpierw na emu DC potem na Xie). Ciekawe czy znowu trzeba przechodzić grę dla tych punktów czy da się w VS...

 

Z tego co czytam nie da się ustawić PP i KK, PROOO 8)

 

 

EDIT: Oczyma wyobraźni widzę te teamy na xbla, w każdym Cable... :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
LOL Tam w ogóle istnieje taka opcja?

 

Już sobie to wyobrażam. Chcę się z kimś zmienić (tzn. Mojego Magneto na Sentinela/Cable lub Storm[innej opcji nie ma lolololol]) i krzyczę:

-WCHODZISZ STACHU! JEDZIESZ ICH KU.U.R.WA!

A Stachu w tym momencie DC... :lol:

 

Hehehe, właśnie tylko dlatego warto by inwestować w tą grę. ;) W MvC1 z Arcade da się grać 2vs2 (4p właśnie) i zabawa jest przednia, właśnie z podobnymi akcjami co opisana (-Taguj, Kwa! TAGUJ!!!).

Odnośnik do komentarza

Dobra giere ostatecznie zakupiłem na Allegro :lol: Czy ktos kompetentny jest mi wstanie wytłumaczyć jak się odpala coś takiego : robie specjala dajmy na to guilem i w trakcie wpada mój drugi ziomal (np. spider) odpala swojego specjala po czym zostaje na arenie a guile się chowa :lol: Jak to się robi i jaki poziom specjala na to potrzeba ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...