Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
21 godzin temu, Canaris napisał:

Skończyłem własnie ogladać Expanse... i w(pipi)iony jestem ze tak dobry serial umiera i musi być ratowany fanowską petycją a w szroty jak GOT pakuje się miliony dolarów... 

ale już amazon robi nowy sezon więc spokojnie

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie expanse to właśnie taki got (i to bardziej poziom sezonów 7&8, niż tych wcześniejszych), tylko, że w kosmosie i z ufokami. :reggie: Trochę nie rozumiem ekscytacji tym serialem - ani aktorsko, ani scenariuszowo (te dialogi :facepalm:) nie stoi na wysokim poziomie, jedynie (czasami) oprawa audiowizualna daje radę. No chyba, że popularności tego serialu wynika, że z 'braku laku dobry kit' (bo jakoś nie kojarzę innej space opery).

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MBeniek napisał:

ani aktorsko, ani scenariuszowo (te dialogi

A co niby jest z tym nie tak ? W sumie tylko Holden taki troche jakby wiecznie zaćpany był ale reszta paluszki lizac szczególnie Drummer, Ashford i Amos - zmiana bardzo na plus w porównaniu z ksiązką. 

 

7 godzin temu, MBeniek napisał:

wynika, że z 'braku laku dobry kit' (bo jakoś nie kojarzę innej space opery).

Nowych faktycznie nie ma.

A popularność wynika z tego ze to dobry serial w bardzo zaniedbywanych klimatach ( wczesne hard sf ). 

 

9 godzin temu, blantman napisał:

ale już amazon robi nowy sezon więc spokojnie

No wiem wiem. Ale mimo wszystko w(pipi)ia to. 

Poza tym mam uraz do seriali sf kasowanych bez powodu i ciągnie sie to od dobrych 20 lat, od momentu kiedy wywalili na śmietnik "Space Above and Beyond" w najciekawszym momencie( ale ja kochałem ten serial ). 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ranking metacritic z ostatnich 9 lat:

https://www.ppe.pl/news/141280/breaking-bad-najlepszym-serialem-dekady-wedlug-uzytkownikow-metacritic.html

 

1.Breaking Bad

2.Game of Thrones  

3.The Leftovers

4.Twin Peaks: The Return

5.BoJack Horseman   

6.Mr. Robot

7.Mad Men

8.Parks and Recreation

9.The Americans

10.True Detective

 

Nie widziałem tylko jednego serialu z tej listy :cool: :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba najlepszy serial, albo jeden z lepszych które obejrzałem na przełomie roku: Fleabag. Brytyjski, na Amazon Prime, 2 sezony po 6 odcinków, każdy odcinek po 25 minut. Może w jeden dzień łyknąć. Absolutnie fenomenalna gra aktorska głównej bohaterki (i równie mistrzowski scenariusz tej samej Pani), nie dziwie się że zdobył Złotego Globa.

O wielkości tego dzieła świadczy to, że Olivia Colman gra tu tylko drugoplanową rolę, i że twórczyni serialu otwarcie powiedziała że to już koniec, bo chce pozostawić ten serial taką zamkniętą i niedopowiedzianą historią, a według mnie to ma potencjał na co najmniej 5 kolejnych sezonów. Tym bardziej szacunek za decyzję.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Jestem na 3im sezonie Parks & Recreations. Poczatek byl trudny, przebilem sie przez 1szy sezon. Leslie mnie denerwuje od samego poczatku, ale teraz jest wiecej Aubrey Plazy, ktora z jakiegos dziwnego powodu uwielbiam (najgorszy szajs moglbym obejrzec jesli Plaza w nim wystapi) no i jest jeszcze jeden kolo, ktory dla mnie powinien byc glownym bohaterem - Yebany Ron Swanson. Absolutny geniusz. „I command you to do nothing”.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

"Dark Matter" od niezrównanego SyFy Channel. Jestem na watchingu finału pierwszego sezonu; dosłownie został mi jeden epizod do końca serii, potem to już drugi i trzeci sezon. Mimo niskiego budżetu, który wcale tej produkcji nie przeszkadza (jedynie kuleje lekko montaż i efekty wizualne), twórcy "Dark Matter" wyszli z tym dziełem obronną ręką. Soczyste: 8/10 - tak ocenię ostatecznie pierwszy sezon; finał sezonu przede mną, ale jego wydźwięk nie zmieni oceny "Dark Matter" po tym sezonie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...