Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się zabierać za to Weeds?

 

A Breaking Bad własnie skonczyłem i nie wyobrazam sobie 3 sezonu. Zakonczenie troche jak z Donniego Darko

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dopiero dziś się dowiedziałem, że Michael Williams (Omar) będzie grał w "Broadwalk Empire". Poza nim, Buscemi i Michael Pitt. I kilka innych znakomitych aktorów telewizyjnych. Przypominam, że to nadchodząca produkcja HBO. Scenariusz: Terence Winter. Reżyseria: Scorsese. Czekam niecierpliwie!

Odnośnik do komentarza

Aktualnie. Koncze po przerwie Nip Tuck. Jestem pod wielkim wrażeniem tego serialu, jednocześnie brawa dla scenarzystów za odwagę i ułożenia kilku ton kiczu w coś więcej niż tylko dobry serial. Podobne odczucia miałem przy Six Fit Under. Troche kiczu, lekka makabra, czarny humor, podobny feeling, no i ogolny artyzm. Czego w tym serialu nie było?:]

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie:

 

 

Bones. Na początku było średnio, ale potem człowiek się wkręca, że w sumie ciężko się oderwać. Troche jak krzyżówka House MD i CIA. W każdym odcinku jakiś przypadek (tu warto wspomnieć, że twórcy się prześcigają z coraz to obrzydliwszymi pomysłami), a cały sezon jest powiązany jakąś wspolną fabułą. Jest troche komediowo, wesoło, czasami strasznie, a czasami dramatycznie. Na plus ciekawe postacie z Zackiem na czele.

 

Podsumowując. Serial kryminalno-medyczny o antropologach i FBI w luźnej konwencji, chociaż czasami chwyta za serce. 2 główne postacie to całkowite przeciwieństwa itp. troche schematów. Z początku średni, pod koniec pierwszego sezonu dobry, a od pojawienia się Gormogona (chyba koncówka 2 sezonu) jest świetnie. Niedługo piąty sezon.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość Lacan

Ciężko powiedzieć dla mnie zawsze moim the best ever and ever serialem jest Twin Peaks i chyba nic już tego nie zmieni. Znalazło by się jeszcze pera innych świetnych seriali. Aha ostatnio całkowicie mnie zniszczył angielski serial komediowy Czarna Żmija no po prostu Atkinson i Laurie i nieśmiertelny Baldrick są prze fenomenalni ! :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie z ciekawosci czy seriale takie jak Heroes, Prison, Dexter,Lost,itp (czolowka) mialy wyciek odcinka promocyjnego? Dawno temu ogladalem 1 odcinek nowego (promo czy cos takiego) Knight Ridera, zas nastepny byl calkiem o czym innym. Moze one tez mialy inna fabule na poczatku

Odcinek konceptowy, tak zeby zachecic ludzi do ogladania i o ile KR pilot był zjadliwy, tak nowa wersja serialu to straszna kicha.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie mam dwóch mega faworytów

 

1. Friends (mam obejrzane praktycznie wszystkie odcinki, taka mała mania)

2. According to Jim (mniej znany serial, emitowany w Polsce przez Comedy Central - humor w nim zawarty bardzo mi odpowiada)

 

Inne są, mijają (jak Pokemon;) czy Dragon Ball) ale te 2 wryją mi się w pamięć na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie z ciekawosci czy seriale takie jak Heroes, Prison, Dexter,Lost,itp (czolowka) mialy wyciek odcinka promocyjnego? Dawno temu ogladalem 1 odcinek nowego (promo czy cos takiego) Knight Ridera, zas nastepny byl calkiem o czym innym. Moze one tez mialy inna fabule na poczatku

Odcinek konceptowy, tak zeby zachecic ludzi do ogladania i o ile KR pilot był zjadliwy, tak nowa wersja serialu to straszna kicha.

Wiem, podobne mam zdanie o tym promo KR - zdecydowanie pierwotne zalozenia byly lepsze niz tego co poscili na tasme az przestalem go ogladac po 1 odc. Tylko czy inne seriale takie cos mialy? Pamietam ze Heroes mialo wyciek 2 odcinkow premierowych ale czy to byly te same co w TV lecialy czy moze cos ala KR

Odnośnik do komentarza

Tak, to było to samo.

 

 

Z tego co pamietam Battlestar Galactica miał prawie 4 godzinnego pilota, ktory był inny od pozniejszych odcinkow. I Babilon 5 też miał zupełnie innego pilota niż serial, na tyle innego, że pilota obejrzałem, a serilu juz nie dalem rady.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio natrafilem na serial Peep Show - oglada to ktos :P ? Swietny serial. Generalnie za aktualnymi angielskimi serialami nie przepadam (the office, zielone skrzydlo itp) - ale ten jest naprawde warty polecenia.

Ja oglądam i uważam, że jest to zdecydowanie najlepsza z emitowanych obecnie brytyjskich komedii. Świeże serie się nawet do poziomu PS nie zbliżają.

Odnośnik do komentarza

The Office nie jest brytyjskie. Według mnie z angielskich seriali to My Family i IT Crowd biją Green Wing i Peep Show na głowę. Szczególnie serial o dwóch informatykach jest kapitalny i mam nadzieję, że ComedyCentral wstawi go znowu zamiast dennych Camera Cafe albo Yes, dear.

Odnośnik do komentarza

League of Gentlemen

nie wiem czy komuś z was udało się to zobaczyć na bbc, jakoś nigdzie nie umiem znaleźć dvd lub linkowni.

W skrócie wyobraźcie sobie miejscowość "Royston Vasey" gdzie łączą się losy wszelkich dziwacznych pomysłów na postaci jakie wam przyszły do głowy, a ich codzienne działania powodują wir zdarzeń nabierający coraz szybszych obrotów, a jednocześnie gmatwających dotychczas poznane fakty. Nic nie może być pominięte, każdy szczegół jest ważny nawet przelatująca torba foliowa czy buty do wędrówek

this is local shop for local people

he's upstairs cleansing? the precious things of the shop

kiedyś dawno temu było to nawet dubbingowane i jak pamiętam to był jeden z niewielu dobrych dubbingów

seria1 odcinek 1

http://video.google.com/videoplay?docid=2023659962104455206#docid=5331169983801605013

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.