Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Niii, pewnie cios przed drugim b! był z lekkim opuźnieniem, i wszedł na techtrapa lub innego wakeupa. Może tak czasami to działa. Z resztą hp szybko spadało przy drugim b! tak jakby dmg ratio wróciło na 100%.

 

btw, świetna muza jest na tym ostatnim levelu : ).

Edytowane przez Liberty666
Odnośnik do komentarza

nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją ludzi, którzy narzekają na item move. Przecież to... szkoda słów:(

 

skoro twórcy chcieli wprowadzić jakąś nowość, to mogli popracować np. nad jakimś sposobem wykorzystania skoków (zauważcie, że w TK skoki są bezużyteczne, nie skacze się w ogóle). Albo rozbudować walkę w parterze. To tylko przykłady, które na pewno byłyby lepiej przyjęte i ciekawsze od kurczaczków, wachlarza czy buta...

 

do bounda już się przyzwyczaiłem i nawet zmieniam zdanie na jego temat - dzięki niemu walki wyglądają efektownie, bardziej dynamicznie. Ale z dwoma rzeczami się nigdy nie pogodzę - 1. To żre za dużo, 2. Bound na ścianie to też porażka.

 

W skrajnej sytuacji to wygląda tak:

 

wybitka (może być 2 hitowa) --> 2/3 ciosy w powietrzu --> 1/2 ciosy zadające bound --> 2 ciosy, które wrzucają na ścianę --> ściana z kolejnym boundem --> jeszcze jakieś dobicie 2 ciosowe

 

wg tego schematu można policzyć, że taka akcja to ok. 13-14 hitów !!!!!!

 

czyli będzie jak pisałem wcześniej - dostajesz wybitkę i możesz spokojnie zrobić 2 łyki piwa albo ugryźć chipsa (albo nawet te dwie rzeczy razem).

Odnośnik do komentarza
to mogli popracować np. nad jakimś sposobem wykorzystania skoków (zauważcie, że w TK skoki są bezużyteczne, nie skacze się w ogóle).

Akurat skoków można używać, gdyż po wylądowaniu można robić cios z WS/FC.

 

ja jakos nie zauwazylem zeby mozna bylo zrobic B! w polu a nastepnie drugie B! na scianie... pokazcie mi video bo nie wierze! o_O

Młody dał link. A jest pewnie tak jak napisał Liberty.

Odnośnik do komentarza
Sa mozliwe 2 boundy. Na planszy gdzie jest mozliwosc zrzucenia na nizszy poziom. Robimy bounda, ale nie w miejscu gdzie sie wali podloga, po boundzie znowu jakies ciosy ktore zbaunduja w miejscu rozwalania sie. I wtedy na dole kontynuujemy jugla po 2 boundzie. Jest to na jakims filmiku

O tym wiemy, ale spójrz na filmik który został podany wcześniej

 

 

Czytajcie poprzednie posty...

 

 

Bug Kinga:

http://pl.youtube.com/watch?v=t3WspgB5xCI

 

Marduk combo video:

http://pl.youtube.com/watch?v=jdYIOnBXN3Y

Odnośnik do komentarza
Sa mozliwe 2 boundy. Na planszy gdzie jest mozliwosc zrzucenia na nizszy poziom. Robimy bounda, ale nie w miejscu gdzie sie wali podloga, po boundzie znowu jakies ciosy ktore zbaunduja w miejscu rozwalania sie. I wtedy na dole kontynuujemy jugla po 2 boundzie. Jest to na jakims filmiku

O tym wiemy, ale spójrz na filmik który został podany wcześniej

 

 

Czytajcie poprzednie posty...

 

 

Nie wiem jak wy, ale mi to wyglada na to, ze cios wszedl podczas techrolla a nie podwojny bound.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...