Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek?nie czasem jutro z cotygodniową aktualizacją sklepów?

 

Bardzo liczę na Devila,do serii mam w ogóle sentyment.Każda generacja konsol miała grę ,której widok powodował ,ze szukałem szczęki na podłodze i stwierdzałem ,że muszę mieć tą konsolę.

Na psx był to tekken 2 widziany na katowickiej giełdzie(miałem wtedy commodore i uznałem t2 za grę fotorealistyczną) PS3 miał Uncharted, a PS2 miał właśnie Devila jedynkę(widok zamku ze skarpy i pierwsza walka z pająkiem...)

 

Co do ps2 to sie nie zgodze bo moim zdaniem to byl FFX, ale devil tez powalal.

Nie zmienia to faktu ze ta gra dla mnie ma status must have ;)

 

Z tym ,ze Devil ukazał się sporo sporo wcześniej przed X

Odnośnik do komentarza
Piątek?nie czasem jutro z cotygodniową aktualizacją sklepów?

 

Bardzo liczę na Devila,do serii mam w ogóle sentyment.Każda generacja konsol miała grę ,której widok powodował ,ze szukałem szczęki na podłodze i stwierdzałem ,że muszę mieć tą konsolę.

Na psx był to tekken 2 widziany na katowickiej giełdzie(miałem wtedy commodore i uznałem t2 za grę fotorealistyczną) PS3 miał Uncharted, a PS2 miał właśnie Devila jedynkę(widok zamku ze skarpy i pierwsza walka z pająkiem...)

 

Co do ps2 to sie nie zgodze bo moim zdaniem to byl FFX, ale devil tez powalal.

Nie zmienia to faktu ze ta gra dla mnie ma status must have ^_^

 

Z tym ,ze Devil ukazał się sporo sporo wcześniej przed X

Pierwszy DMC był przełomowy z wielu przyczyn .........grafa , muza,walki z bossami , zapierające dech w piersiach lokacje...........chyba dziś znowu przejde na najwyższym poziomie ;)

FF 10 wyszedł 2 miesiące pużniej i właśnie dlatego panuje dzisiaj opinia , że to właśnie od ''Devila'' nastała pora na gry o przepychu graficznym na PS2.

Dla mnie gra roku 2001 , na 9+ :lol:

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
Wkońcu premiery już nie są tak odległe a przynajmniej Żółto-Niebiescy sie z tego wywiazali, czyli już niedługo znów pomęczę Diabłów :P choć jak usłyszałem że poziom trudności spadł nieco to trochę się zmartwiłem ale mam nadzieję że będzie tryb Dante must Die i ukończę go jak za starych dobrych czasów DMC3 ;)

 

 

Zatem zapewne ucieszy cię wiadomość, że DMC4 posiada tryb trudniejszy od DMD.

 

Hehe no to jest dobra wiadomość, ciekawe na jak długo mnie przytrzyma ^_^ a może wogóle nie pozwoli zaliczyć :P ?

Odnośnik do komentarza

Chej , czy to prawda , że po przejściu gry jest epizod dla Glorii????????????? Jak coś wiecie to odpiszcie ^_^

SENSACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://gamereviewsblog.com/?p=58/devil-may...d-playstation-3

TRUDNIEJSZA OD DMC3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

LEPSZA NA PLAYSTATION 3!!!!!!!!!!!!!!!! :catfight: he he ,

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza

Stopień w serii ?? Jak da mnie to zmiana wizerunku była przymusowa... Teraz Nero jest EMO więc, Dante nie mógł wyglądać tak jak on ^_^ Dante dobrze na tym wyszedł... Za to sama gra nadal nie spoważniała :P Gloria to już przegięcie na przykład xD ilośc miejsc w których można podziwiać jej ciało przywraca o zawrót głowy i z każdego rasowego gracza zrobi się tętniący testosteronem napaleniec ^^

 

Co do samej gry... nie podoba mi się tylko ta sekunda która musi minąć między przejściami stylów... gdyby nie to, ewolucje byłyby trochę fajniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Tylko rankingi, ale za to dość rozwinięte. Będą też trofea - jak w U: DF.

 

Ja z decyzją zakupu wstrzymam się do 31stycznia, zagram w demko i się zobaczy, ale obecnie jestesm sceptycznie nastawiony do tej gry.

 

Demko raczej ci za bardzo nie pomoże w podjęciu decyzji. To będzie to samo demko, które widzieliśmy już tysiące razy (Fortuna z 10 minutowym timerem, walka z Frostami i walka z Berialem).

 

Garść nowych informacji:

http://boards.gamefaqs.com/gfaqs/genmessag...;topic=40910158

 

- Wersja na PS3 chodzi w stałych 60 fps'ach. W wersji na Xbox360 można uświadczyć małe spadki animacji.

- Bronie dla Nero: Red Queen, Yamato (otrzymana po misji 3) i Blue Rose

- Bronie dla Dantego: Rebellion, Yamato (otrzymana po misji 15), Pandora's Box, Nyx (dotąd nie pokazywana włócznia), Gilgamesh, Lucifer, Ebony & Ivory, Shotgun i jeszcze jedna, jak dotąd nie odkryta, broń (może Sparda?)

Odnośnik do komentarza
- Bronie dla Nero: Red Queen, Yamato (otrzymana po misji 3) i Blue Rose

- Bronie dla Dantego: Rebellion, Yamato (otrzymana po misji 15), Pandora's Box, Nyx (dotąd nie pokazywana włócznia), Gilgamesh, Lucifer, Ebony & Ivory, Shotgun i jeszcze jedna, jak dotąd nie odkryta, broń (może Sparda?)

 

Czyżby nie było Agni&Rudry i Cerberusa? Szkoda.

Odnośnik do komentarza

demko jest po angielsku,szybkie wrażenia:

stary dobry Devil tylko w ładniejszej oprawie,w sumie wziąć wersje z ps2+dodać parę nowych kombinacji ciosów+polepszyć tekstury i tła.

Nic odkrywczego,nic rewolucyjnego zarówno w gameplayu jak i w oprawie-jeśli lubiłeś stare devile ten też się spodoba.

 

ps.strasznie latwy poziom trudności w demku

Odnośnik do komentarza

Panowie nie warto czekac na wersję USa bo ta jest w całości po angielsku jak tutaj wspomniał Ficek. Grafika nie zaskakuje- to chyba wiadome. Ot ładne, znane nam scenerie, dośc bogato oteksturowane ale żadnego graficznego przepychu tutaj nie uświadczymy. Ot Rzemieślnicza robota.

W jednej misji biegamy Nero po znanym nam z trailerów miasteczku na czas- mamy 10 minut i robimy ile możemy. Drugie demko nie jest na czas. Wędrujemy przez śniezną krainę , trochę powalczymy z frostami aż w końcu natrafiamy na beriala- ognistego bossa znanego z trailerów i screenów. Boss jest ładnie wykonany- chyba najładnieszy element w demku:D I tyl;e. Jakieś 15-20 minut zabawy.

Odnośnik do komentarza

Trzy razy przeszedłem całe demko i pełna wersja jeśli będzie prezentowała poziom zbliżony do tego co mogłem dzisiaj oglądać na ekranie będzie obiektywnie na góra 8.fakt faktem dla fanów serii ocena będzie wyższa,już po demku widać,że będzie dużo nowych costumizacji combosów (czyli to za co chyba wszyscy kochają serie-czyli masterowanie by jak najładniej pokonywać przeciwników).Ale nie oszukujmy się,chłodnym okiem to narazie gameplay nie oferuje nic czego nie pociągła by poprzednia generacja-może pełna wersja oczaruje mnie nowymi stylami walki(w demku 1) oraz broniami i jakimiś cudownymi miejscówkami ale na 100% do mnie to tytuł który w przyszłości kupie góra używany.Oprawa gry też jest średnia-Berion zdecydowanie najjaśniejszy punkt dema ale już miejscówka wywołuje politowanie-śnieżyca 5 razy lepiej była wykonana w gow2 na ps2,a mgła w walce z frostami po prostu mnie rozwaliła,miasto ok.Szkoda,że nie ma tu ani dynamicznego oświetlenia ani jakiś bardziej wyszukanych tekstur.Dobrze ,że chociaż jest mega płynnie bo tytuly multipatformowe przez cały 2007 rok miały z tym duży kłopot

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.