Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 3: Subsistence


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
Mam pewien problem z mgsem, mianowicie gdy chcę zapisac stan gry to pojawia się napis "No Memory Card". Karta działa w 100% ponieważ zapisuje mi w sh 4 normalnie.

 

btw. gram na kopii zapasowej, czyżby to jest problemem?

Dziwne. Subsistence'a przeszedłem dwa razy na mało legalnej kopii i nic takiego nie miało miejsca. Możliwe, że to coś z Twoją kartą pamięci jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

A ja trochę z innej beczki: Otóż, świeżo po przejściu obu poprzednich MGS-ów, zabrałem się za trzecią część i mam do was jedno pytanie: Jak ogłuszać przeciwników? Kilka razy udało mi się podejść do strażnika i walnąć nim o glebe tak, że dostał gwiazdek. A zaprawde wam mówię, nie wiem jak to zrobiłem. A przydałoby się to, bo aż szkoda podrzynać gardło po przesłuchaniu...

Odnośnik do komentarza

Nie ma za co. Jak już złapiesz przeciwnika to nie możesz zrobić tego rzutu (throw/knocout). Dobrą metodą na ogłuszenie przeciwnika, gdy go trzymasz jest szybkie naciskanie kółka aż pojawią się gwiazdki nad jego głową. Wtedy go puszczasz i koleś jest ogłuszony.

 

EDIT: Zdradzę wam taką ciekawostkę. Gdy mamy na sobie kamuflaż Sorrow to, gdy dusimy strażnika dodaje na się stamina.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dlaczego nie moge ominac walki z The End za pomoca save'a na poczatku walki i przestawieniem zegara konsoli o tydzien? ponoc powinienem wygrac po load, a zamiast tego dostaje strzala i transport do granin :) sa jakies wymogi co do kolejnosci sejwa z walka? sztuczka nie dziala w subsistence?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Mr. Blue

Wciśnij Start. W Menu wybierz Cure. Następnie ulecz swoje rany. (gałką skieruj na odpowiednią i naciśnij L2, z menu leków wybierz te pasujące do rany)

 

PS. Nie "storcova", tylko Sokolova. :D

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
Troszkę się spóźniłeś, dziś już jest MGO na PS3 :).

Z czym się spóźnił?

Ta akcja jest po to aby przywrócili stare MGO bo to nowe to padaka wg. sporej większości Vetsów (większość która grała więcej niż kilkadziesiąt godzin Ci tak właśnie powie łącznie ze mną) i ta akcja jest dlatego że wolą stare dobre MGO.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po prawdzie to jakby nie do końca uwierzyłem, że tej gry już nie ma. Oryginał (jak na rzecz o stosunkowo wysokim nakładzie) niełatwo zdobyć (pewnie kiedy przyschnie sprawa MGS4, starsze Metale znów stanieją). Posiadam oryginał i kij z tego mam. Wała. To chyba precedens w dziejach świata, żeby wydawca tym sposobem ukatrupił własną grę, w którą ludzie chętnie grali (i to na PS2). Inny taki przypadek aborcji do głowy mi nie przychodzi. Konami pewnie chciałoby (jak wszyscy w tej branży) zarabiać tyle kasy co Blizzard, ale jakoś nie wyciąga wniosków z faktu, że w dziesięcioletnie, nijak nie zabezpieczone przed bucami Diablo wciąż da się pograć na serwerach Blizzarda, który przecież nie zarabia na tym ani grosza, choć w Diablo tak czy owak można zagrać przez LAN, więc zamknięcie serwerów nie byłoby równoznaczne ze śmiercią gry online. Co mnie dziwi nawet bardziej, to apatyczna reakcja grającego środowiska (niekoniecznie tzw. fanów; wszyscy zainteresowani konsolowym graniem w sieci powinni byli zaprotestować, bo to jest niepodobne do ch?ja, co Konami odkrzywiło).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.