Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, Mam zapytanie:

 

czy wy jak gracie na on-line to też musicie długo szukać przeciwnika z przynajmniej 2 kreskami łącza?? wczoraj rozpocząłem gre od 24:00 do godziny 2 rozegrałem może 3-4 pojedynki z czego jedynie jedna osoba miała 3 kreski łącza... szczerze mówiąc jest to cholerne marnotrastwo czasu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To są najprostrze zagrania i podstawa każdej niemal bijatyki.

 

 

Jeśli uda się nam posadzić jakiś szybki cios, to w miarę kumaty gracz schodzi do obrony. Bardzo często siedzi rzut. Można ewentualnie próbować też dolny cios.

 

Jeśli jednak przeciwnik zablokuje nasz cios, to my musimy zejść do obrony i zgadywać.

 

 

Słabsi gracze grają inaczej. Nieważne co i jak, to zawsze starają się atakować. Wystarczy coś zablokować i zrobić szybką kontrę.

Odnośnik do komentarza

no ja osobiscie jak widze ze typ caly czas probuje abare(na bank 90% z ludzi nie wie co robi poprostu mashuje) to robie dp. Jak dp siadzie na counter to kolanko akira ^^ tez siada przewaznie na counter na masherow, zwlaszcza lei fejowych lamerow co robia p p p caly czas i przechodza w stance i chca k trzasnac, wszyscy to samo.... lol zawsze im wsadzam do p p p lei feja dp i jak probuja k na stager to kolna na counter lololololol, na live jest pelno lamusow niestety :D

 

wogole to dawno nie gralismy c1rex, a poprawilem sie sporo(tzn w tamtym tyg nawet wymiatalem), ostatnio ladnie cisnalem dai bisona i b flecka(tez sie poprawil)

 

kiedy zagramy wreszcie? nie odpowiadasz na msg itd :)

Odnośnik do komentarza
Gość cameel
a udało sie komus zdobyć wszystkie itemki dla wszystkich postaci?

 

Według legendy udało się to do tej pory tylko jednemu śmiałkowi, ale niestety po trzech dniach zginął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Dlatego nie radzę próbować.

Odnośnik do komentarza

No C1REX szkoda, ze odpadles.

Konhradinho bedziesz mial szanse zagrac z jednym z bardziej znanych graczy z UK (no moze nie tak znanym jak Ryan Hart, z ktorym mialem przyjemnosc grac live offline :/ :/ ) ale znanym, powodzenia.

 

Jak sie gra te turniejowe walki (i ogolnie online walki) to gierka laguje ? Czy na najtanszym X360 mozna grac online w VF5 ?(i w zadna inna gre)

Co bym jeszcze potrzebowal do ktorejs z wersji X360 zeby grac online w VF5 ? (oprocz samej gry i sticka :)) i ktora wersje konsoli potrzeba ?

Odnośnik do komentarza

obojetnie ktora wersje :/

 

wystarczy x360,karta pamieci , vf5 i dostep do netu :)

ja mam xbox arcade z karta 256mb i w zupelnosci wystarcza :P jak mi bedzie potrzebny dysk do dokupie za 2 stowki

 

pierwszy miesiac xbox live za darmo, potem musisz kupic abonament albo jechac na zdrapkach 48h do 2009 :)

 

online w vf5 jest przedni, jak masz polaczenie na 3 kreski czyli max, nie czuc zadnych opoznien! niczego ! az ciezko uwiezyc :]

 

nie zwlekaj tylko kupuj kloca i gra z najlepszymi brytolami stoi przed toba otworem hehe :/ z polakami tez :D

 

ja kupilem x360 glownie z mysla o vf5 online i sie nie zawiodlem!

 

edit: a odnosnie tego jednego z lepszych uk graczy ... masz na mysli Dai Bisona ? czy UK rayne? Konrad jeszcze nie gral z bisonem to chyba jego miales na mysli, jesli on jest jednym z lepszych to chyba nie jest ze mna tak zle bo go spralem ostatnio sporo razy(tyle ze gral kage i blazem a nie akirasem) i mnie zaczal chwalic ze sie rozwinalem :D

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Mialem na mysli UK rayne, ale dopiero po napisaniu posta zauwazylem, ze jeszce nie wygral z Bisonem.

To ile wynioslby taki zestaw najtanszy X + ta karta pamieci + gra + stick? (rozumiem, ze sticka w polsce sie nie da trza zamowic skads ? sa przejsciowki na VSHG?bezlagowe?), ile sie placi miesiecznie za live? (za taka wersje live jaka bedzie mi potrzebna do VF5 ze wszystkimi "mozliowsciami online" VF5 jesli jakos tak sie to dzieli).

Z gory dzieki za odpowiedzi :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.