Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Dopiero dorwalem Dead Rising, ze tez taki genialny tytul tak dlugo sie przede mna uchowal :D No mowie Wam, swietna gra ! Masy zombiakow nacierajace na gigantyczny pawilon handlowy = swietna sprawa : D Zombiaki mozna rozpieprzyc na setki sposobow, klimatyczne cut-scenki, a psychopaci to juz mistrzostwo samo w sobie, no cod miod i orzechy. Gram i nie moge sie oderwac, ogrom mozliwosci, nawet GTA IV mnie tak nie przyciagnelo (rly!). Naprawde super tytul, polecam !

 

No i ten pytanie mam -

czy jesli rozwalilem tych psychopatow w samochodzie, to oni potem powinni sie 'odrodzic' i znow pomykac bezkarnie w tym wozie? Czy to jakis glitch?

 

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
Dopiero dorwalem Dead Rising, ze tez taki genialny tytul tak dlugo sie przede mna uchowal :D No mowie Wam, swietna gra ! Masy zombiakow nacierajace na gigantyczny pawilon handlowy = swietna sprawa : D Zombiaki mozna rozpieprzyc na setki sposobow, klimatyczne cut-scenki, a psychopaci to juz mistrzostwo samo w sobie, no cod miod i orzechy. Gram i nie moge sie oderwac, ogrom mozliwosci, nawet GTA IV mnie tak nie przyciagnelo (rly!). Naprawde super tytul, polecam !

 

No i ten pytanie mam -

czy jesli rozwalilem tych psychopatow w samochodzie, to oni potem powinni sie 'odrodzic' i znow pomykac bezkarnie w tym wozie? Czy to jakis glitch?

chyba ci chodzi o gosci w wozie na dziedzincu wewnetrznym marketu

pierwsze słysze ze zniszczenie jeepa ich skasuje na dobre (nigdy nie próbowałem - może)

normalne po zabiciu ich zawsze sie odradzają - i nie zalicza ich do ilosci zabitych psychopatów (do osiagniecia "zabij 1/5/10 psychopatów" i "zrób zdjecie 4/10 psychopatom") to są jacyś uciekinierzy z więzienia

Odnośnik do komentarza

Huh, tak jak Sztajniec też dopiero niedawno złapałem DR i powiedziałem ziomowi, że bez jaj, jak mogłem kiedyś zlać DRa, toż to lepsze niż GTAIV ;)

 

Skazańcy będą się respawnować niezależnie od tego, co zrobimy z ich wozem. Dopiero pewne wydarzenie w fabule gasi im światło na wieki.

 

72h mode skończyłem już 3 razy, poleciał overtime i true ending, a pomimo to, wciąż każdego wieczoru w kaloryferze ląduje ta sama płyta. Niesamowita gra.

 

 

edyta:

Czy Kent zostanie psychopatą, jeżeli wyśmieje nasze zdjęcie EROTIC? Czy już po frytkach?

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza

Zostanie świrem bez zdjęcia?

 

Dzięki, jeżeli zadziała, to będzie miodzio - bo fotografuję gacie i zderzaki Jesse jak siedzi przy Bradzie, ale nie mogę uzyskać więcej niż 350pp (z jedną książką boostującą). Poza tym moja dziewucha zaczyna na mnie dziwnie patrzeć :D

 

Męczę się z zabiciem 10 psycholi, co rusz mi jakiś umknie. W obecnej rozgrywce zatrzymałem cases na Stevenie (więc Larry'ego i Broka już mieć nie będę), Kent najprawdopodobniej też mi nawiał (chyba wczoraj zrobiłem save jak mnie wyśmiał), jest już drugi dzień, a nie mam info o Cletusie (w ogóle go jeszcze nie spotkałem ani razu, BTW) - w jakim okresie czasu ta menda siedzi w swoim gun shopie?

 

W każdym razie, jadę teraz po bandzie. Został mi do zabicia Paul (bo pewnie uratowanie go nie liczy się do acziwa), Sean i Hallowie, więc jak tej parówy Cletusa się nie będzie w sklepie, trzeba będzie jechać od nowa :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za męczenie się z problemami kogoś, kto pyka w dwuletnią gierkę ;)

 

Chyba zacznę od nowa (bo pewnie tej fujary Cletusa już tam nie ma, poza tym dla bezpieczeństwa dopchnę casy do Larry'ego).

 

Mój największy problem to ta erotyczna fotka. Naprawdę obcykałem siedzącą na kanapie Jessie wczoraj z każdej strony, majty, ananasy, ananasy plus majty, twarz i ananasy (majty nie chciały się złapać) i pomimo boosta 25% do PP mój najlepszy "różowy" score to bodajże 250. A mnie tu ludzie po poradnikach wypisują, że łapią w tym momencie na luzaku >1000pp.

 

Może któraś z survivalek jest lepszym materiałem na zboczone foto?

 

I jeszcze jedno - zdjęcia horror i brutal to żaden problem, jednak Kent wymienia je jako potzrebne do jego challenge'a. Informacje o scoopach (pasek tekstu przewijający się na ekranie z zegarkiem) mówią tylko o EROTICA photo. To potrzebne w końcu tylko to, czy komplet? Jak wspominałem, żaden to kłopot, ale mam fajowski zestaw zdjęć (głównie pomordowanych postaci) i nie wiem czy mam sobie zalockować jakieś dobre horror i brutal pikczer.

 

The panda is sad. The panda needs a boner picture.

Odnośnik do komentarza
Może któraś z survivalek jest lepszym materiałem na zboczone foto?

Laska ocalona przed psycholem z kina prosi o sesje zdjęciową. Jej zdjęcia dają bez żadnych książek ponad 700pp, ale da się to zrobić dopiero pod koniec gry i nie pamiętam już czy te zdjęcia będzie można wykorzystać. Z tego pamiętam to jest kilka książek wpływających na bonus do zdjęć

Odnośnik do komentarza

Hlipo - dobra rada, bo wyczytałem, że liczą się też zdjęcia zachowane z poprzednich gier.

 

Sztajniec - Sophie to była ta panna, na którą polują więźniowie, si? Powinno być prosto w takim razie, nie wpadłem na pomysł fotografowania jej gaci :D Danke.

 

A, i chyba już wiem, czemu dawałem ciała z sesją Jessie - jej trzeba te foty pykać przed dostarczeniem lekarstwa, a nie po. Prawdopodobnie. Bo wyniki mojej sesji z tym, co wypisują ludzie na sieci, są delikatnie mówiąc nieporównywalne.

Odnośnik do komentarza

Grę mam od 2 dni i już zdążyłem przejść tryb 72h ;]

Zakończenie A więc odblokował się tryb Overtime, jednak przejdę jeszcze raz główny wątek aby nabić 50lvl i zabić 54tyś śmierdzieli :D

 

Nie sądziłem że taka gra sprawi mi tyle frajdy. Porównywałem tą grę do State of Emergency które nie zbyt mi się podobało.

Jak na 2 letnią grę to Dead Rising jest na prawdę świetne. Pomysł z centrum handlowym jak najbardziej mi się spodobał. W praktycznie każdym sklepie jest coś co można użyć przeciwko zombiaką.

Zakładanie im na głowę maski misia czy przecięcie na pół nożycami do krzaków... miodzio :D

Tutaj mój filmik dla tych co jeszcze nie grali ;]

 

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem to na prawdę polecam. Do tego na allegro można kupić za śmiesznie małe pieniądze jak za taką grę...

 

Odnośnik do komentarza

True. Ja swoją kopię wyhaczyłem za mniej niż koszt jednorazowej popijawy.

 

Co do broni ogrodniczych, polecam kosę - jest przy tych tam czerwonych kwiatach, w parku, w środku takiego jakby Stonehenge (lolz). Oba tryby ataku są po prostu przesłodkie.

 

No i pykłem w końcu odpowiednią fotę Jessie... Okazało się, że za blisko jej stawałem. Trzeba stanąć w drzwiach i zrobić małego zooma, włala, Kentowi poszło w pięty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam pyatnie raz gdzie sa save pointy w dr raz ze w sroomie a drugi gdzie jest bo wydawalo mi sie ze jeden tu to dosc a tu patrz co chwila gine gdzie jest ten drugi

dwa jak dac czlekowi z ktorym biegniemy bron

trzy w recenzji w pe jest takie zdjecie jak frank biegnie z jakims gosciem na plecach to tylko w jednej misiji czy kazdego mozna na plecah nosic?

4 jestem w piersza noc w willemate i moje pytanie mam crt i prawie nic nie widac co tam jest cos takiego image the monitor i takie slowo tam pisze i nie wiem co mam robic a strzalka pokazuje ze mam siedziec sc roomie co robic?

w nocy lepiej siedziec gdzies blisko cs roomu bo jak probuje ratowac ludzi to zawsze gineci na tym aucie mnie proboja zabic. jak mnie uwidza to nie chca dac spokoju czy mampo co sie wybierac na bossow co robic w nocy?

Edytowane przez CODENAME 47
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
mam pyatnie raz gdzie sa save pointy w dr raz ze w sroomie a drugi gdzie jest bo wydawalo mi sie ze jeden tu to dosc a tu patrz co chwila gine gdzie jest ten drugi

dwa jak dac czlekowi z ktorym biegniemy bron

trzy w recenzji w pe jest takie zdjecie jak frank biegnie z jakims gosciem na plecach to tylko w jednej misiji czy kazdego mozna na plecah nosic?

4 jestem w piersza noc w willemate i moje pytanie mam crt i prawie nic nie widac co tam jest cos takiego image the monitor i takie slowo tam pisze i nie wiem co mam robic a strzalka pokazuje ze mam siedziec sc roomie co robic?

w nocy lepiej siedziec gdzies blisko cs roomu bo jak probuje ratowac ludzi to zawsze gineci na tym aucie mnie proboja zabic. jak mnie uwidza to nie chca dac spokoju czy mampo co sie wybierac na bossow co robic w nocy?

omg xd

 

masz 67 stron tematu, poszukaj sobie bo wszystko bylo

Odnośnik do komentarza

no a nie mozesz mi powiedziec przegladanie 66 stron tematu bedzie trwalo ok 2 godziny

to pisze jeszcze raz wyraznie i krotko co robic jak markecie jest noc

czy mozna nosic ludzi na plecah jak tak to na jakim przycisku

jak dac bron czlowiekowi ktorego ratujemy

gdzie jest drugi save point jeden w security room a drugi gdzie?

no i to tyle licze na odpowiedz

Edytowane przez CODENAME 47
Odnośnik do komentarza

Ja bym ci odpowiedział na pytania, tyle że jestem dokładnie tu gdzie ty :) I też mam kilka pytań, zwłaszcza o to jak tym kretynom dawać bronie. Wczoraj zacząłem wreszcie przygodę z DR i zasadniczo jestem zachwycony. Gierka jest bardzo trudna, ale piekielnie wciąga. Problemu z sejwami jeszcze nie doświadczyłem, na razie staram się ratować ludzi ale nie jest to proste.

 

Savepointy masz w kibelkach. Tu jest mapa:

http://mycheats.1up.com/view/faq/2404/2078...rising/xbox_360

Odnośnik do komentarza
no a nie mozesz mi powiedziec przegladanie 66 stron tematu bedzie trwalo ok 2 godziny

to pisze jeszcze raz wyraznie i krotko co robic jak markecie jest noc

czy mozna nosic ludzi na plecah jak tak to na jakim przycisku

jak dac bron czlowiekowi ktorego ratujemy

gdzie jest drugi save point jeden w security room a drugi gdzie?

no i to tyle licze na odpowiedz

chyba grasz na zwykłym telewizorze - wtedy są problemy z odczytaniem co robić przy gosciach i co są za napisy jak sie paski odwijają

 

1 w nocy srasz po gaciach jak masz niski level - lub robisz rozpierduche jak masz wysoki level(powyzej 20stego juz da sie zyć)

jak zabijesz clowna to uratowany zaprowadzi cie do jednej łazienki i jak wskoczysz na umywalke po lewej to bedzie skrót ze nie musisz chodzić przez wewnetrzny dziedziniec (a tam wieźniowie w jeepie)

2 poprostu niektórzy do ocalenia są za słabi i mówią zebyś ich ponosił (wciskas b jak sie pasek akcji przy nim rozwinie - oczywiscie dopiero jak sie przyłącza do ciebie)

taki gostek/murzyn jest w sklepie obuwniczym na pietrze (niedaleko psychola clowna) czeka z dziewczyną bedziesz go niusł (mozesz też mu dać pistolet a wtedy ciekawą scenke zobaczysz hehe)

laski czesto znów chcą byś za reke je ciągnął

jeszcze innych trzymasz pod ramie

to wszystko zależy od ratowanej osoby

3 inni są silni i można im dać (tak samo jak w punkcie 2 tylko rozwija sie pasek przy osobie - a na pasku pisze "give B" i to co miałeś w reku to dajesz)

oczywiscie dopiero jak sie przyłaczą do ciebie

by sie przyłaczyli zazwyczaj gadanie wystarcza

4 save jest w security room i w każdej ubikacji na terenie centrum ( z 6 spokojnie ich jest) - patrz na mape oznakowane jako "S" wchodzisz do ubikacji i save jest przy każdym kibelku

 

Odnośnik do komentarza
thx o to wlasnie mi chodzilo czyli jak sami nie poprosza o bron to im nie moge dac tak samo z noszeniem puki nie poprosza to musze sam wyciac droge zeby przezyli:P

 

poprostu prowadz ich tam gdzie jest mniej zombich

i non stop wołaj by szli za tobą

osobiscie nei daje broni bo czesciej przystają i walczą a nie o to tu chodzi (tylko by biegli szybko za mną)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.