Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

niewidzielismy gameplay lecz urywki ale grafika napewno jest lepsza od ponad rocznego GOWa

 

Skoro nie widzielismy na zywca w akcji to nie oceniajmy. :] Grafika nie bedzie mega przelomem, naprawde ogladajac trailery ma sie wrazenie ze to mocno podciagniety silnik poprzednich czesci z lepszymi teksturami i wieksza liczba detali. I ktos tu mowi, ze jak mu GTA III ostro cielo to bylo i tak miodnie - pffffff, ja sie wku/r/z/alem jak gralem w to na PC, kupilem ps2 i bylo lepiej. :P

Odnośnik do komentarza
niewidzielismy gameplay lecz urywki ale grafika napewno jest lepsza od ponad rocznego GOWa

 

Skoro nie widzielismy na zywca w akcji to nie oceniajmy. :] Grafika nie bedzie mega przelomem, naprawde ogladajac trailery ma sie wrazenie ze to mocno podciagniety silnik poprzednich czesci z lepszymi teksturami i wieksza liczba detali. I ktos tu mowi, ze jak mu GTA III ostro cielo to bylo i tak miodnie - pffffff, ja sie wku/r/z/alem jak gralem w to na PC, kupilem ps2 i bylo lepiej. :P

 

Szkoda tylko, że jak zwykle nie miałeś racji. GTA IV wykorzystuje nowy Engine RAGE zastosowany już Table Tennis.

 

Co do porównań do GOW, cóż moim zdaniem nie ma co porównywać bo w GTA IV mamy ogromne miasto w którym nie będzie loadingów. Nie ma porównania między kilkoma korytarzami w GOW, a wielkim miastem pełnym detali. Taki GOW moim zdaniem w ogóle miał bardzo mało detali. W GTA zadbano nawet o to, aby napój Sprunk miał różne etykietki^^. GOW to w kółko ściany i podłoga o różnych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Szkoda tylko, że jak zwykle nie miałeś racji. GTA IV wykorzystuje nowy Engine RAGE

 

Nie interesuja mnie twoje nowinki techniczne itp. bzdety, ktorymi posilkujesz sie jakbys juz w kazda niewydana gre szarpal i wypowiadal sie na podstawie faktow a nie literek na papierze. Mowie to, co widze. Zobaczylem trailery itp. - co widze? Mocno podrasowany silnik, o klase lepsza grafike i WLASNIE O TO MI CHODZILO! Nowa generacja - nowa jakosc!!

 

Porownanie do GoW bynajmniej z filmikow chybione - Gearsy zjadaja GTA na sniadanie. Zobaczymy jak bedzie w praktyce - jesli bedzie tetniace zyciem miasto, masa detali i po raz kolejny genialny gameplay z poteznym bodzcem do powracania do gry to nie mam pytan. Grafioza moze i byc gorsza, liczy sie miod i MOC! Kazda czesc GTA (imo oprocz "Vice City", nie moj klimat) miala wlasnie TO COS!

Odnośnik do komentarza
Taki GOW moim zdaniem w ogóle miał bardzo mało detali.

 

:rotfl: Dobry żart.

 

Co do GTA:

 

Jak większość ludzi czekam i czekam. ^_^ Ja się wyróżniam tylko tym że wcześniej GTA miało zostać wydane 2 dni po moich urodzinach(kupienie x-a). :P

Czyli dostałbym drugi prezent :] Ale niestety tak się nie stało. Teraz liczę że znów nie przesuną premiery bo kasa już jest (specjalnie odłożona :P ).

Czekaliśmy już tyle czasu więc teraz tez jakoś będzie.

Odnośnik do komentarza

Co do grafiki, to IMHO jest ona bardzo ładna i w zupełności taka wystarczy. A jak ktoś się spodziewał grafiki a'la GoW przy tak rozległym, otwartym świecie i przy obecnych możliwościach konsol next-genowych to powinien się obudzić z tego snu i wytrzymać do co najmniej następnej generacji konsol ^_^

 

Ja już się nie mogę doczekać tej zapowiadającej sie wyśmienicie gierki i mam nadzieję, że na "zapowiadającej" się nie zakończy i będzie to for real kawał porządnego softu :P

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

mam nadzieje ze klimat bedzie dobry bo jakos dla mnie nie bardzo odpowiadalo bieganie przerysowanym nygasem i strzelanie z bazuki

najlepiej zeby wybor broni nie byl za wysoki, jak dla mnie moglaby byc tylko jakas beretta lub desert eagly

 

grafika nie musi byc jakas mega aby byla swietna fabula, klimat i maxymalna wczuwa w gangola

Odnośnik do komentarza
mam nadzieje ze klimat bedzie dobry bo jakos dla mnie nie bardzo odpowiadalo bieganie przerysowanym nygasem i strzelanie z bazuki

najlepiej zeby wybor broni nie byl za wysoki, jak dla mnie moglaby byc tylko jakas beretta lub desert eagly

 

grafika nie musi byc jakas mega aby byla swietna fabula, klimat i maxymalna wczuwa w gangola

 

Taa, GTA bez wypasnego arsenalu to nie GTA ya know?

Odnośnik do komentarza

Według jakiegoś niemieckiego czasopisma multiplayer odpala się poprzez telefon komórkowy (Czyżby coś podobnego do nowego Burnouta? Gram w singla, wybieram opcję multi na ekranie komórki i hop, cioram w MP? Wątpię) i można pykać maksymalnie w 16 osób. Jednak z komentarzami wolę poczekać do oficjalnych zapowiedzi, które mają wypłynąć w tym tygodniu (zapka IGN w środę), ponieważ w nich mają się pojawić konkrety na temat MP. Miło byłoby, gdyby ujawnili także ostateczną datę premiery z dokładnością co do dnia i żeby przypadkiem nie wykraczała ona poza FQ2 :P .

Odnośnik do komentarza
Za kilkadziesiąt minut pojawią się w sieci pierwsze previewy i nowe screeny (liczę też na video z gameplayów), więc trzymajmy husteczki w pogotowiu. Może już przez internet przetoczy się fala preorderów :)

 

Dawno nie było nowych info więc teraz powinni trochę to nadrobić.

Jak zobaczymy gameplay'a to sobie wyobrażam ogólne podekscytowanie :)

Ale w sumie nie liczę na gameplaya...

Odnośnik do komentarza

Wątpię, żeby w ogóle to nastąpiło, a jeśli już to na kilka dni przed premierą gry. Ale ja nie o tym chciałem:

 

http://xbox360.ign.com/articles/847/847102p1.html

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=180050

 

http://previews.teamxbox.com/xbox-360/1844...eft-Auto-IV/p1/

 

http://games.kikizo.com/news/200801/037_p1.asp

 

http://www.videogamer.com/xbox360/grand_th...review-734.html

 

http://www.gamesradar.com/us/ps3/game/prev...313153735796095

 

Narysowana z pamięci przez redaktora Kikizo mapa LC:

 

lc08map.jpg

 

No to zabieramy się do czytania :).

Odnośnik do komentarza

Hmmm...e st ja częka ? :)

 

Mój Boże, nareszcie się czuję w miarę pewnie w sprawie framerate'u i ogólnie "robaczywego" aspektu tej gry. Czyżby szykowała nam się najbardziej dopracowana gra ever ? Szczególnie biorąc poprawkę na ogrom i poziom skomplikowania tej gry :) Jak to wspomniał przedstawiciel Rockstar - gra będzie za trzy/cztery miesiące ;) Ja chcę ją w tym momencie !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...