Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

 

no ja w GTA Online pograłem z pół godziny, te ekrany ładowania, 10 minut kręcące się kółeczko xD powiedziałem pier.dolę i więcej nie odpaliłem, zresztą online rak branży

Próbowałem z pięć razy i za każdym je,banym zrazem to samo, czyli więcej oglądam ekrany ładowania niż cokolwiek się dzieje. A pościgałbym się i porobił jakieś misje, ale no k,urwa dajcie spokój.

No właśnie, jak się ma ekipę. A jak się nie ma i jest się lamusem na 2 lvl :smutas:?

 

 

no jesli jest sie lamusem, to i w grach jest ciezko, heheh

 

zarcik

 

 

 

a co do ekranu ladowania, to widac ze casuale ostatni raz odpalily gre na swoich ps3, na ktorych tylko napady byly

 

(pipi) ze dodano 

 

- lowridery

- biuro ceo i zbieranie ladunkow, samochodow, oraz tworzenie gangu motocyklowego i rozwijanie biznesu produkcji kokainy, mety, ziola, itp WE FREE ROAMIE. tyle loadingow co qchodzenie i wychodzenie z budynkow trwajace jakies 5 sekund.

- nowe specjalne misje Import / Export przypominajace heisty.

- szalone wyscigi kaskaderskie ktore FORZA bezczelnie skopiowala

 

na horyzoncie za kilka dni pojawi sie Gun Running DLC, ktore jescze wiecej doda do free roamu, czyli argument ze sa loadingi jest tak stary, jak poprzednia generacja. ale wazne ze model jazdy samochodem bardziej przypomina fizyke roweru wodnego na kolkach do jezdzenia po lodzie.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

W związku z nadchodzącą dziesiątą rocznicą premiery GTA IV, zbliża się również termin wygaśnięcia licencji na piosenki w grze. Niestety oznacza to, że niektóre z nich zostaną usunięte wraz z wypuszczoną łatką, w szczególności ma zniknąć duża część oryginalnego Vladivostok FM. Niby mają dodać nowe kawałki, ale i tak smród niesamowity:

 

Cytat

“Due to music licensing restrictions, we are required to remove certain songs from the in-game soundtrack of Grand Theft Auto IV and its Episodes, in particular a large portion of the Russian pop station, Vladivostok FM,” the Rockstar rep explained in an e-mailed statement. “However we are replacing some of those songs with a new set of songs on that station. We will update our customer support website with new information as soon as it is available.”

 

https://kotaku.com/rockstar-must-cut-some-music-from-gta-iv-but-plans-to-1825159152

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Źródła dziennikarzy uważają jednak, że posiadacze PS3 otrzymają opcję zachowania utworów. Na kilka dni przed 26 kwietnia na konsoli Sony podobno wyświetli się komunikat o możliwości pobrania cyfrowych kopii poszczególnych pozycji

Niby nie jest to do końca stracona opcja jeśli to prawda. 

Odnośnik do komentarza

GTA 3 ogólnie miała dość nieznane kawałki więc tam chyba nie było jakiś kosmicznych licencji ale VC nie ma numerów Jacksona a San Andreas nie ma łącznie z 19 kawałków, no i nie tylko na PSN/XBL a także na steamie zabierali te kawałki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...