Skocz do zawartości

Siatkówka


White

Rekomendowane odpowiedzi

Gra strasznie wahadłowa, ale nie zapominajmy, że kobieta zmienną jest :P Oj nerwy przed tv były nie małe... dlatego podziwiałam dziewczyny, że i tak trzymały do samego końca klasę, wielki szacunek im za to :bow: Widowisko pierwsza klasa, mimo, że przegrały, pokazały bardzo wysoki poziom i dobre przygotowanie, ale chyba z tymi robotami nikt nie miałby szans :waah:

Odnośnik do komentarza
Reprezentantka Rosji w siatkówce zamierza zmienić płeć?

 

Atakująca siatkarskiej reprezentacji Rosji Natalia Kulikowa przyczyniła się w niedzielę do porażki Polek w przedolimpijskim turnieju w Halle. Wszystko wskazuje, że za rok będzie mogła występować już tylko w zawodach dla... mężczyzn!

Świadczą o tym nie tylko wyraźnie męskie rysy zawodniczki. Sama zawodniczka ma być poważnie zainteresowana zmianą płci w ciągu najbliższego roku - takie rewelacje przekazał z Niemiec korespondent "Przeglądu Sportowego".

 

Tajemnicą poliszynela jest jednak, że Kulikowa w ostatnich latach wyraźnie się zmieniła. Nosi wyłącznie męskie ubrania i chce, by ją nazywano Maks. Natasza ma zresztą taki pseudonim wśród kibiców Samorodka, komentujących wydarzenia na internetowym forum klubowym.

źródło- sport.onet.pl

 

^_^:D:D:D:D Mówiłem że facet!

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

W kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich, po wczorajszej przegranej z Japonkami (co one wyczyniają w obronie jest niesamowite) Polki przed chwilą z łatwością pokonały Kazachstan 3:0.

 

A w eliminacjach do ME faceci nie stracili jeszcze seta. Dzisiaj o 16:50 mecz z Węgrami, transmisja na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polacy jadą na Igrzyska! W meczu "o wszystko" w pięknym stylu znokautowaliśmy Portugalię (a jednego Portugalczyka dosłownie znokautował Winiarski ;]). Mecz na najwyższym możliwym poziomie, dramaturgia niczym dwa lata temu na pamiętnym meczu z Rosjanami- od dawna takiego nie widziałem. Wszyscy boją się Polski teraz, nie to co w piłce nożnej.

 

Oglądał ktoś czy od razu po meczu Polska- Dania wyłączyliście telewizory?

Jeśli jakaś ciamajda przegapiła, mogę wrzucić link.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

BTW, obejrzyjcie sobie te akcje w tym fragmencie meczu sprzed kilku dni: 3:55- 4:05, 4:50-5:12, 6:40- 6:53. Mogą sie podobać i dowodzą że jesteśmy wciąż drużyną godną miana wicemistrza świata.

Polska- Puerto Rico. Bardzo ważny mecz i bardzo ładna gra Polaków.

 

 

A tu ostatni mecz Polska- Portugalia: http://www.youtube.com/watch?v=gbL2y--l-Gg...feature=related . Koniecznie trzeba obejrzeć przynajmniej trzeci set, emocje w końcówce były takie że aż komentator głos stracił ;]. Zresztą miał powód, obczajcie co pod koniec tego fragmentu zrobił Zagumny (09:30).

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał(mówię o zdobyciu Mistrzostwa Europy).

Gratulacje dla Polaków ^_^

 

no bez przesady, ale w grupie Polska : Francja było 3:1

potem Bułgarzy sobie gmerali, że byliśmy w słabej grupie i nam pokażą, a co było to wczoraj, kto chciał, to widział

Francuzi prowadzili z ruskimi 2:0, żeby ledwo dać im rady 3:2, w meczu o 3. miejsce ruscy obrazili się na cały świat i dali tyłka 0:3 Bułgarom

a dziś w finale wynik identyczny jak w grupie, trzeci set zadyszka, ale w czwartym nie pokpili sprawy

przynajmniej w jednej dyscyplinie zespołowej Polska rozdaje karty i wypłaca baty

Odnośnik do komentarza

Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał(mówię o zdobyciu Mistrzostwa Europy).

Gratulacje dla Polaków ^_^

 

no bez przesady, ale w grupie Polska : Francja było 3:1

potem Bułgarzy sobie gmerali, że byliśmy w słabej grupie i nam pokażą, a co było to wczoraj, kto chciał, to widział

Francuzi prowadzili z ruskimi 2:0, żeby ledwo dać im rady 3:2, w meczu o 3. miejsce ruscy obrazili się na cały świat i dali tyłka 0:3 Bułgarom

a dziś w finale wynik identyczny jak w grupie, trzeci set zadyszka, ale w czwartym nie pokpili sprawy

przynajmniej w jednej dyscyplinie zespołowej Polska rozdaje karty i wypłaca baty

Chodziło mi o to,że przed startem w tych mistrzostwach nikt nie przypuszczał i nawet nie marzył o grze w finale i zwycięstwie.

Oczywiście później jak Polacy zaczęli powoli miażdżyć swoich rywali finał był coraz bardziej realny.

Odnośnik do komentarza

Cudownie, moze wreszcie doprowadzi to do zwiekszenia popularnosci tego swietnego sportu w Polsce i ludzie przestana myslec tylko o przynudzajacej pilce noznej. ;]

W siatkówce ciekawe są tylko momenty gdy jedna z drużyn ma 24 punkty i więcej (walka na przewagi). Sporty w których gra się na sety są nudne (tenis - ło matko... Fajnie się w to gra, ale nie ogląda). Ale ważne, że jesteśmy najlepsi w europie to się cieszę. Finał oglądałem cały, ale na inne mecze to tylko ostatni set patrzyłem - bo matka się darła po mnie, bo tak jej kazałem by na ostatnie punkty ostatniego seta wołała. <cwaniak>

edit:

 

 

 

 

 

nie rozumiem powyższej dedykacji, o co chodzi?

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Polska siatkówka ma grono wiernych fanów budowane od początku wieku, kiedy to narodził się boom na Ligę Światową. Z biegiem czasu kibiców przybywało, medal w 2006 zrobił swoje i teraz nie sądzę, żeby ten sport zdominował inne. Ma swoją rozbudowaną bazę, ale i tak dla większości Polaków najważniejsze będą piłkarskie imprezy. (jak już opadnie kurz po klęsce z Mariboru, bo teraz kibice są wkurzeni, ale wrócą do kibicowania reprze)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.