Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

(i tak nie kupuję, ale to ze względu że nie ma żadnego current-gena ;])

 

Nie masz powiadasz? Ja też nie mam i jakoś mi to w kupowaniu nie przeszkadza :) Jak nie miałem kompletnie żadnej konsoli też kupowałem chociażby dlatego, że PE jest świetne samo w sobie i pozwalało mi w czasie kompletnej posuchy być na bieżąco.

Ja kupuję PE z tych samych powodów co dameron, fakt że do niedawna nie miałem żadnego current-gena był nieistotny. Poza tym na Extrimie się wychowałem i mam sentyment, i będę kupował go zawsze.

 

BTW, skoro już tu piszę:

 

HIV - zawsze go lubiłem, za czasów Pierdzącego Oszołoma był moim idolem :D ;

Myszaq - za jego teksty i styl;

Butcher - cenię go jako poważnego redaktora;

Star - za Kącik RPG i tabelki, uwielbiałem się w nie wczytywać ^_^

Edytowane przez nero
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

HIv-ostatnio jest go troche mniej ale swego czau, poniewierałem sie ze śmiechu czytając jego komentarze w listach :thumbsup: .Szkoda tylko że już nie prowadzi listów. Komentarze Butchera to nie to samo :down: .

Myszaq - głównie za Kącik Filmowy który uwielbiałem i uwielbiać będe :thumbsup: .

Ściera-ostatnio nieco spoważniał, ale i tak go lubie. :thumbsup: Po za tym to on prowadził kiedyś Okiem Maniaka, i chyba żaden redaktor po nim nie robił tego lepiej :good: .

 

Niestety jednak Psx Extreme się zmieniło, i nie jest już takie zabawne i ciekawe jak kiedyś

Edytowane przez jan95kes
Odnośnik do komentarza

Niestety jednak Psx Extreme się zmieniło, i nie jest już takie zabawne i ciekawe jak kiedyś

 

No owszem, może i się zmieniło ale moim zdaniem wcale nie na gorsze. Spoważnieli ot co i stali się bardziej profesjonalni, zachowując jednak humor który także dojrzał. Dojrzeli czytelnicy, dojrzeli też zgredzi i czasopismo które może i nie zieje już takim wsiórskim klimatem ale dalej jest genialne IMO. Nie ma co rozpamiętywać starej trzody, trzeba cieszyć się nową :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dziwne rzeczy ostatnio dzieją się w tym magazynie:w stopce "przepadł" Hiv,Koso jako współpracujący(pewnie tylko kwestia czasu jak też zniknie)wtf?Ja rozumiem ,że czasy się zmieniają ,ludzie się starzeją ble ble...ale jakoś tak dziwnieconfused.gif Nie wiem jak Wy ale ja uważam ,że przydało by się jakieś wyjaśnienie bo troche dziwnie wyszło.Hiv pisał ładnych parę lat.Co do "nowego"stylu magazynu:to nic nowego w nim nie ma,jest mi doskonale znany z innych miesięczników o grach ,ale to właśnie z powodu głupawkowego klimatu PSXE kupowałem co miesiąc tę gazetęthumbsup.gif Nie zrozumcie mnie źle;ja chcę żetelnego miesięcznika konsolowego(jakim Extreme zawsze był)ale to właśnie wspomniany wyżej klimat skłaniał mnie do kupowania właśnie tego.Amen.

 

 

Co do tematu:Koso ma naprawdę lekką rękę do pisania,rozgryza gry na 100% przez co ciężko go zagiąc

Myq za STYL>szacun

Zax bez krępacji obnaża gry i ich wady

 

Jeszcze kiedyś dodał bym Butcher`a ale ten wyskakuje ostatnio nawet z lodówki...i troche brak mu luzubiggrin.gif

 

 

Odnośnik do komentarza

Troche offtopowe pytanie, ale nie wiem w jakim innym temacie moglbym sie o to zapytac: jaka ksywe ma ten zgredziol, ktory pisze recenzje wyscigow i zawsze pod recenzja, gdzie jest fotka - ma swoje (tak mi sie przynajmniej wydaje) zdjecie w stroju kierowcy rajdowego?

 

Ten kolo to chyba Loser. Notabene też fajny z niego redaktor ale za dużo go nie ma w Extremie

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

a Kali za to ,że wydaje się podobny do mnie.;)

 

Odnosisz sie do tego zdjecia z plonaca marzanna z ostatniego numeru? Nota bene - ktos sie walnal w skladzie i zdjecie jest obrocone:). Prawidlowo powinno sie po otwarciu PE obrocic magazyn o 90 stopni zgodnie z ruchem wskazowek zegara. Wtedy w miare cos widac;)

Odnośnik do komentarza

Kali: co się z tobą dzieje?? Dla mnie byłeś numero 1 ze starem a ciebie coraz mniej:) a star mi odszedł:P

 

U mnie wszystko w porzadeczku:). Wprawdzie Kacik Bijatyk pojawia sie juz tylko okazyjnie (zmienily sie czasy - ze wzgledu na net nie ma juz sensu tworzyc mega opisow i luskac najlepsze juggle od czytelnikow), ale nie ma numeru, w ktorym bym nie mial jakiegos hitu - choc tu wszystko zalezy od okresu i pojawiajacych sie gier. Ostatnio to wrecz calkiem sporo mnie w PE - ostatni numer to 9 stron o Two Worlds II i reportazu z wizyty w krakowskim studio Reality Pump, do tego 4 str. Alpha Protocol po testach w Pradze, a i jeszcze 2 recenzje (choc nieduze).

 

Na brak mnie w PE narzekac raczej nie mozna, od blisko 13 lat publikuje teksty w kazdym jednym numerze:). Mam jednak nadzieje, ze odzyskam u Ciebie pozycje numero 1 ;).

 

Guernica - nigdy nie zajmowalem sie wylacznie mordobiciami, tylko po prostu je najbardziej kochalem:). Jak zreszta jednak widac po recenzjach, nie jestem ograniczony tylko do konkretnych gatunkow:).

Odnośnik do komentarza

Kali: co się z tobą dzieje?? Dla mnie byłeś numero 1 ze starem a ciebie coraz mniej:) a star mi odszedł:P

 

U mnie wszystko w porzadeczku:). Wprawdzie Kacik Bijatyk pojawia sie juz tylko okazyjnie (zmienily sie czasy - ze wzgledu na net nie ma juz sensu tworzyc mega opisow i luskac najlepsze juggle od czytelnikow), ale nie ma numeru, w ktorym bym nie mial jakiegos hitu - choc tu wszystko zalezy od okresu i pojawiajacych sie gier. Ostatnio to wrecz calkiem sporo mnie w PE - ostatni numer to 9 stron o Two Worlds II i reportazu z wizyty w krakowskim studio Reality Pump, do tego 4 str. Alpha Protocol po testach w Pradze, a i jeszcze 2 recenzje (choc nieduze).

 

Na brak mnie w PE narzekac raczej nie mozna, od blisko 13 lat publikuje teksty w kazdym jednym numerze:). Mam jednak nadzieje, ze odzyskam u Ciebie pozycje numero 1 ;).

 

Guernica - nigdy nie zajmowalem sie wylacznie mordobiciami, tylko po prostu je najbardziej kochalem:). Jak zreszta jednak widac po recenzjach, nie jestem ograniczony tylko do konkretnych gatunkow:).

 

Kali-nie PIT,ol bo jak w pierwszym Ninja Gaiden na X trzeba było się wyładować to po korytarzu biegałeś-sam miałem "nie rozpartą" energię po kolejnym take-downie-gra była wymagająca i ciekawa technicznie.

Odnośnik do komentarza

Koso zdecydowanie.

Poznałem gościa i jest naprawdę spoko.

Można z nim normalnie pogadać, pośmiać się i ma dystans do siebie :)

Z osób z którymi nie rozmawiałem osobiście to Myszaq za podejście do recenzji. Zawsze z jajem i najważniejsze, żeby się czytelnikowi czytało lekko, łatwo i przyjemnie :)

Majka też udało mi się poznać ale w końcu tutaj mamy chwalić a nie ganić :)

Odnośnik do komentarza

Kali- no numero uno jesteś(gdzie jest Star do.....) tylko troszkę pojechałeś z gow3 (10-, wtf??:P, może świeżo po przejściu ale stanowczo za dużo...), uwielbiałem twoje recki serii street fighter(nie zapomnę recki sf zero/alfa3 gdzie po przeczytaniu poleciałem do sklepu kupiłem za 199 i zagrywałem pół roku nonstop:)), mam nadzieję że ssf4 ty mi zrecenzujesz:)ale powtórki nie będzie ponieważ już w piątek po grę lecę;P.Poza małym "INCYDENTEM" z Gow3, od 1998 roku właściwie ze wszystkimi twoimi reckami się zgadzam...

 

A tak poza tym faktycznie dużo ciebie i mój błąd, ale pamiętam taki np. numer 18 gdzie jak dobrze kojarzę, ty robiłeś co najmniej 40% recek+ jakieś tam solucje stąd mało:P.... TY, myszu, Loki nie możecie odejść(the besciaki starej gwardii). Muszę spojrzeć na ostatnie numery ponieważ coś mi się kojarzy że ścierwus już reckami się nie zadręcza(a szkoda). pozdrawiam ekipę.

 

 

Kiedyś był jeszcze Koso ale po powtórce Hiv'a mgs2: 8-, on postąpił podobnie z Heavy rain na 8+... przez co "szacun" troszkę zmalał.

 

Jeszcze Butch(super wszytko świetnie pisze, ale akurat lubi gatunki gier za którymi ja nie przepadam; patrz fps, poza bioshockiem ale to Kaliego brocha oraz kz2- tu sie zgadzam w 100%) a listownie jeszcze troszkę i przebije osławionego hiv-mana:)(najlepsi od zawsze byli debile miesiaca/kretyni tygodnia:)).

A chłopak proszący o wymianę gier z tobą w ostatnim numerze; śmiałem się ładnych parę minut, aż się łezka w oku zakręciła(ze śmiechu).

 

I na koniec osobista prośba do Zaxa; Recenzuj proszę jrpg, jak jrpg a nie jak zachodnią szkołę ponieważ tylko tu mi Stara brakuje(eh te czasy zachwycania się tabelkami:P), wiem że jest słabo z tytułami, tym bardziej na ps3 ale jak już coś wyjdzie nie mieszaj aż tak z błotem:P(vide ff13... a wkc ten gniot na całego za wysoko:P), nie zrozum mnie źle, twe recenzje bardzo szanuję(zachodnie rpg perfecto) ale w ramce hr na 7+, a recka ff13 na 8-(wiem, gra nie jest idealna ale lepsza od takiego rofa co dostała pół oczka wyżej) troszkę drażnią...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i Kali: zrecenzowałeś ssf4:D aczkolwiek powinieneś chyba dodać że 9+ dla osób wcześniej nie mających z nim styczności(czy takowi istnieją:P)

 

W najlepszych zapomniałem ścierę dodać: od 4 numeru dziarsko jestem z wami więc (juz prawie jak członkowie rodziny dla mnie jesteście:P)

 

Coraz bardziej szanuje Zaxa(miał biedny presje świetnego Stara), głównie za wytknięcie nawet najbardziej przehypeowanemu produktowi minusów(ale z ff13 troszkę za bardzo pojechał:P)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...