Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie najlepszy jest Ściera ten Alien i wszyscy ci co robili komiksy na żywo w pierwszych nr PSX Extreme: Mortal Kombat i GTA. Pozdrawiam ich serdecznie i mam nadzieję że zrobicie jeszcze jakiś komiks pod blokiem :) Ciekawe czy stare zgredy pamiętają pierwszy i drugi numer PSX EXTREME? Bo może i nowe numery PSX EXTREME są mega super za(pipi)iste, ale najbardziej cenię pierwsze numery od których się wszystko zaczeło. Powiem, że za 100tyś zł bym pierwszego PSX Extrema nie sprzedał.. hmmm... no może za 100tyś bym i sprzedał, ale za tysiąc na pewno nie ;p Mam zdjęcie z ORYGINALNYM pierwszym i drugim numerem PSX EXTREME i dla porównania "badziew" który się teraz robi - nr. 170 hehe ;p http://www.photo-gamer.com/index.php?option=com_community&view=photos&task=photo&albumid=3&userid=71&Itemid=67&lang=pl#photoid=442

Odnośnik do komentarza

Jarasz sie tym zdjeciem i wciskasz je gdzie popadnie na forum. Jarasz sie PE jakbys te dwa pierwsze numery kupil wczoraj. Ogolnie widac, ze jestes wprost zafascynowany pismem a na forum zarejestrowales sie... wczoraj. Nie miales do tej pory internetu wielki fanie magazynu PE?

Odnośnik do komentarza

Jarasz sie tym zdjeciem i wciskasz je gdzie popadnie na forum. Jarasz sie PE jakbys te dwa pierwsze numery kupil wczoraj. Ogolnie widac, ze jestes wprost zafascynowany pismem a na forum zarejestrowales sie... wczoraj. Nie miales do tej pory internetu wielki fanie magazynu PE?

 

Witam kolegę, czasem się cieszę z takich prostych rzeczy, dla mnie PSX Extreme zawsze mył namacalną biblią gracza i jeszcze bardziej bym się podjarał jak by mój pokój dali do gazetki, pewno oblatałbym wszystkich znajomych :) Co miesiąc siadam z pisemkiem i spisuje wszystkie dobre tytuły, co by ich nie ominąć jak wyjdą. Piąteczka leci dla Ciebie na dobry początek znajomości.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy stare zgredy pamiętają pierwszy i drugi numer PSX EXTREME? Bo może i nowe numery PSX EXTREME są mega super za(pipi)iste, ale najbardziej cenię pierwsze numery od których się wszystko zaczeło. Powiem, że za 100tyś zł bym pierwszego PSX Extrema nie sprzedał.. hmmm... no może za 100tyś bym i sprzedał, ale za tysiąc na pewno nie ;p

 

Hmm... Muszę chyba otworzyć swój Vault i przejrzeć dokładnie całą kolekcję numerów. Coś mi się zdaje, że na samym spodzie mam chyba DWA egzemplarze pierwszego nr PE :D. To chyba już nie muszę grać w Totka? :)

 

A tak na serio - to nie jest kwestia pamięci. Każdy jeden numer, który się tworzyło, zapada w sercu :).

Odnośnik do komentarza

dla mnie wszyscy są w porządku, aktualnie "ulubieńcami" są Kali i M@jk, Mazzi też daje rade. Ogólnie pismo stworzył Sciera i bardzo mi go brak, bez owijania powiem że Butch jakoś na naczelniaka minie pasuje, może to z przyzwyczajenia. Żałuje odejscia Stara...to był koleś jego kącik był o wiele ciekawszy, teraz go omijam nawet nie rzucając okiem.

PE się zmienia, ja się zmieniam ( dorosłem), wszyscy się zmieniamy, trzeba akceptować zmiany i szukać ich +, dajecie rade droga redakcjo :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Neo Sephirot Ty naprawde masz 33 lata?

I czemu sie dziwisz, ze Kaliego nie bylo na osiedlowym turnieju Mortal Kombat, ktorego byles jedynym uczestnikiem? ;F

Ponadto, moze to bedzie dla Ciebie szok, ale wyjebalem wszystkie swoje PE i N+ do kosza przy przeprowadzce (wszystkie numery od 97 do 2007), bo wyroslem ze zbieractwa. Przeczytam -> kosz.

Edytowane przez Czez
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.