Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze że bardzo lubiłem Sentinela i Urala. Ten ostatni skarżył się że Ściera ugrzecznia jego pomysły i nie pozwala na trzodę.

 

Ural potem pokazał na swojej stronie trzodę. Punkgamer i jego Nory Prowokatora to najbardziej żałosne GÓWNO w historii polskiej growej branży. Dobrze, że szybko zdechło.

Edytowane przez Pix
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Na chwilę obecną najlepsi zgredzi to HIV (specyficzny humor, świetne felietony i dość ciekawy projekt "Zagranie" ;)), SoQ (lubię czytać recenzję gier spod jego pióra, są merytoryczne i chwilami ociekają konkretną ironią) oraz naczelny Butcher (rzeźnik pełną parą, szacunek się należy, bo w dzisiejszych czasach utrzymywać fizyczny periodyk na tak wysokim poziomie to sztuka).

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

BUTCHER Człowiek mózg HD ( Maniak audio-Video)   SZERYF

DŹUJO

KOMODO

HIV

GAMERA :)

ZAX

ROGER

KILU - ZA ROWER i nie tylko

SOJER

ROZBRO

MAJK

SOQ (Człowiek pozytywnie zakręcony)

ŚCIERA - ALIEN ( Jak to powiedział o nim GAMERA (Telefon od przyjaciela :) 

Ściera nie bał się wyjść na scenę i zrobić z siebie głupka w pozytywnym tego znaczeniu.

Kuba Sobek. Maniak dźwięku muzyki i filmów. Tylko recenzje filmów są takie jakieś hmm na skróty :)

MONIKA 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Typki po 20 lat mieli i tworzyli pismo. Jeździli po stanach, odwiedzali targi growe, grali w milion gier, a przy tym, zarabiali na tym.
Dzisiejsi jutuberowie są pewnie takimi samymi gwiazdami, jak dla nas niegdyś HIV, czy Ściera. Potrafiłem z kumplem nawijać bez przerwy, o Zgredach:
- a czytałeś to i tamto?
- no czytałem, zaje.bisty ten HIV
- widziałem go niedawno na wycieczce w Katowicach
- o zazdroszczę ci
- no, szedł ulicą, chyba ze dwa metry miał
Tak było :)


Kumpel kłamał, bo jednak HIVa nie widział, o czym przyznał się po latach. Ale chodziliśmy do salonu gier, tam taki Grzesiek handlował piratami pod ladą i raz powiedział, że zna Norbiego.
Od razu chcieliśmy autografy, ale nie wyszło, a typa chyba zwinęli, bo się wydało, czym handluje.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...