Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

juz dawno zaliczylem 10 serie wiec zupelnie nie rozumiem oco tyle krzyku, tvn to i tak psia stacja i oprocz top gear w wersji polskiej zalosnej zreszta nie ma nic do zaferowania, ja to mam i wogole nie ogladam. dla mnie to koronny argument zeby sciagac sobie odcinki z torrentow, w oryginale i na bierzaco.

 

kiedys puszczali top gear w tvn ale w takiej wersji pocietej co trwala zaledwie 30 minut, i najgorsze jest to ze byl poskladany z roznych epow, nie wiem jak bylo ostatnio ale jaks tesknic za tvn nie bede.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wiecie, ale w "Głosie Wielkopolskim" publikowane są co sobotę felietony Clarksona, która ukazują się w ten sam dzień w brytyjskim "The Times".

 

w "Gazecie Krakowskiej" też

 

W który dzień wychodzą :D ??

 

Poza tym, od dzisiaj w sprzedaży Top Gear Magazyn Edycja Polska - 180 stron za 3,90zł :D Bardzo ciekawe testy, felietony, newsy w większości przeniesione z oryginalnego brytyjskiego Top Geara, chociaż trochę testów jest również polskich :D Warto oblookać :D

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Felietony w "Głosie" są co sobotę, więc w pozostałych gazetach pewnie też (Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Gazeta Krakowska, Gazeta Wrocławska).

 

Jakuza, tylko nie myśl, że co miesiąc dostaniesz tyle stron za 3,90 zł, to pierwszy numer i jakoś muszą zachęcić klientów ;].

Odnośnik do komentarza
Jakuza, tylko nie myśl, że co miesiąc dostaniesz tyle stron za 3,90 zł, to pierwszy numer i jakoś muszą zachęcić klientów ;].

 

Wiem, wiem :)

Kolejne numery pewnie będą w cenie KMH czy V12.

Mimo wszystko zastanawiam się nad prenumeratą - wtedy cena za numer wynosi 4zł z groszami :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Imho najlepiej jest obserwować www.finalgear.com . Przeważnie jakieś 30 min po skończeniu emitowania nowego Top Gear'a można go już pobrać. Bagś a nie jest czasem tak że Top Gear jest emitowany na BBC Two, którego cyfra+ nie ma w ofercie?

TOP GEAR jest nadawany teraz na BBC Konlawge który jest na cyfrze + :)

 

BBC Knowledge jest na pewno na Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Imho najlepiej jest obserwować www.finalgear.com . Przeważnie jakieś 30 min po skończeniu emitowania nowego Top Gear'a można go już pobrać. Bagś a nie jest czasem tak że Top Gear jest emitowany na BBC Two, którego cyfra+ nie ma w ofercie?

TOP GEAR jest nadawany teraz na BBC Konlawge który jest na cyfrze + :)

 

BBC Knowledge jest na pewno na Cyfrowym Polsacie.

A czy ja napisałem, ze nie jest? Napisałem, ze jest na na cyfrze +

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...