Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś na Silverstone podczas relacji qualify z F1 Stiga było widać, coś kombinują, pewnie w nastepnym odcinku (za tydzień) coś będzie z nim ;] Oby, oby. W ogóle jaram się, że w końcu Top Gear wraca :D Byle do poniedziałku (bo wtedy obejrzę zapewne, znając uploadowe realia, hehe).

 

@Grigori

 

nosz ku.rva :D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Jaaa, dzięki za ten programik :D

 

Coś pięknego, włączyłem sobie akurat BBC Two i tam leci "James May on the moon". Mają rozmach sku.rwysyny jakby to Siara powiedział ;) BBC to najlepsza stacja TV na świecie chyba :D

 

Czekam na tego Top Geara, nie mogę się doczekać :(

Odnośnik do komentarza

Mi avira nic nie powiedziała, ale już wiem gdzie będe oglądał F1 :D Ch.uj polsatowi w borowczyka ;]

 

No i ten, działa elegancko, ale w tym lo speed, a obraz normalnie jak w tv, ten zwykły to pewnie coś a'la hd.

 

Znaczy się ja mam roździałke 1024 na pulpicie, więc dla mnie to mega dobra jakość ;)

 

Można gdzieś już obejrzeć tego TG w necie? Kurde, no nie ma nigdzie go jeszcze do zassania...

 

edit: juz jest na p2p ;] Hehe, jeszcze godzinka i mam :D JAK JA NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ!

 

No i już obejrzałem, odcinek zaj.ebisty.

 

 

Szumi to nie stig, tylko tak sobie go podstawili bo był gościem, co ciekawe powiedział, że jeździ Fiatem Croma na co dzień, ciekawe ile osób go teraz kupi bo szumi nim jeździ :D A akcja z fotami pijanego Majkela, obrzyganym gościem i leżącą lodówka oraz słowami Niemca "It wasn't me, it was my brother" zmiotły mnie :D

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Ha wreszcie nowy TG :D Odcinek ciekawy. W zapowiedziach widać, że wyczyny Kena Blocka na gymkhanie nie zostaną pominięte. Strzelam - Pastrana vs Block? Będzie dobrze.

 

Wyścig fajny. Podobał mi się. Szkoda, że Hammondowi się motor psuł. Martwię się jedynie o ilość premier w tym roku. W zapowiedziach nic ciekawego nie było. Pożyjemy zobaczymy.

 

Ferrari FXX - > jak usłyszałem ryk podczas startu włosy mi stanęły dęba :D

 

Co do Stiga

 

 

Wydaje mi się, że wzięli Schumiego żeby poprowadził FXX. Clarckson mówił coś o tym, że kupując FXX dostajez go tylko na tor. Więc wątpię, że Ferrari da to "jakiemuś" Stigowi.

Zresztą na koniec po wsadzeniu Szumiego go Suzuki Hammond wytłumaczył jego słaba jazdę mówiąc : Chyba, że Szumi to nie Stig ! Clarckson dodał tylko - że to jest ten bombshell którym zakończą program.

 

 

Czekam na kolejny :)

Odnośnik do komentarza

Veyron przegra z Zondą? i Zniszczą Lancera Evo! No ten sezon będzie tak ciekawy tak jak poprzedni. Największe wrażenie zrobiła na mnie ich wycieczka do Vietnamu. Motoryzacyjni bogowie mają kupę szmalu więc mogą sobie pozwolić na podróże.

 

Tym razem zapowiedzi były jakoś mnie emocjonujące <_<

Odnośnik do komentarza
Ha wreszcie nowy TG :D Odcinek ciekawy. W zapowiedziach widać, że wyczyny Kena Blocka na gymkhanie nie zostaną pominięte. Strzelam - Pastrana vs Block? Będzie dobrze.

 

Wyścig fajny. Podobał mi się. Szkoda, że Hammondowi się motor psuł. Martwię się jedynie o ilość premier w tym roku. W zapowiedziach nic ciekawego nie było. Pożyjemy zobaczymy.

 

Ferrari FXX - > jak usłyszałem ryk podczas startu włosy mi stanęły dęba :D

 

Co do Stiga

 

 

Wydaje mi się, że wzięli Schumiego żeby poprowadził FXX. Clarckson mówił coś o tym, że kupując FXX dostajez go tylko na tor. Więc wątpię, że Ferrari da to "jakiemuś" Stigowi.

Zresztą na koniec po wsadzeniu Szumiego go Suzuki Hammond wytłumaczył jego słaba jazdę mówiąc : Chyba, że Szumi to nie Stig ! Clarckson dodał tylko - że to jest ten bombshell którym zakończą program.

 

 

Czekam na kolejny :)

 

Schumacher goscinnie na jeden dzien jako stig. FXX prawdopodobnie jego wlasne.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...