Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wszystkie są w porządku, mnie najbardziej podobają się te ostatnie ze względu, że testują nowsze samochody itd. ale w starszych serial są oryginalniejsze pomysły itd. Podsumowując - wszystkie są dobre;)

 

Ja właśnie obejrzałem ostatni odcinek, jeździli hatchbackami po torze F1 w Monaco, bardzo dobry episode.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Świąteczny odcinek w tym roku był właśnie tego typu i był najgorszym specjalem ever; popada to już w schematy - kupowanie sobie trudnych do transporty prezentów, psucie udogodnień w samochodach czy wykorzystywanie May'a. Tym razem tylko im się żadne auto nie popsuło - nic dziwnego, mieli tylko brytyjskie marki. :P

 

No, zobaczymy co będzie w normalnych odcinkach, na szczęście prezentacje najnowszych furek są efektowne dzięki różnym graficznym cudom.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość slavssn

Panowie... marudzicie. Wprawdzie sam muszę przyznać, że Top Gear nie bawi mnie tak jak kilka serii temu, ale nie można zapominać, że Clarkson w tym roku skończy 52 lata i reszta ekipy też młodością nie grzeszy (producent - Andy Wilman - liczy sobie już prawie 50 wiosen). Powielania schematów Brytyjczycy nie unikną, ale uważam, że nadal warto oglądać ten program i z utęsknieniem czekam na kolejny odcinek.

 

Poniżej spoiler odnoszący się właśnie do nowego odcinka.

 

Jednym z testowanych samochodów ma być Fiat Panda. Bardzo jestem ciekaw, na ile będzie to rzetelny test, a na ile absurdy znane z testów Fiesty i Twingo. Szczerze mówiąc liczę na oba te elementy i mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczę.

 

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Zdziwił mnie tym razem Clarkson, który w scenie pościgu zamiast efektownych eksplozji zapragnął realizmu. Wyszło jednak jak zwykle, czyli z jajem. Jedynie z tym odłamkiem szkła mogło być nieciekawie, ale przynajmniej wiemy, że ekipa TG w głębokim poważaniu ma health & safety. Przy akcencie z Borata i jakże realistycznej scenie wyłączania kontroli trakcji rżałem ze śmiechu. "Pościg" Hammonda też niczego sobie - pieniądze zmarnowane w pięknym stylu.

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Problem w tym, że nie wszystko jest reżyserowane. W większości przypadków widać, że jakaś scena jest ustawiona, ale nie zawsze.

 

Szkoda, że test nowej Pandy nie został zrobiony w starym stylu, jak w przypadku poprzedniego modelu.

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Ale nie masz mi czego tłumaczyć, konwencję programu rozumiem doskonale. Niektóre wypadki po prostu nie są wpisane w scenariusz (a że całość ma wyglądać realistycznie, to chyba logiczne) i nie jestem do końca pewien, czy ten wybuch miał tak dramatycznie przebiec. Zresztą nieważne, to tylko szczegół i nikomu nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza

http://pl.wikipedia....iki/Wł�kno_szklane

 

 

weź się już nie kompromituj kolego. Zresztą nie ważne co miałeś na myśli, albo co sądzisz że to było, ważne jest to, że nawet jakby to była szyba z diamentu, to gdyby wybuch antydiamentowej benzyny wystrzelił jej odłamki w jakimś kierunku, to zniszczenia wskazywałby na odpowiedni rozrzut pod danym kontem, a nie jeden przypadkowy kawałek lecący akurat w tym kierunki. Zresztą, po cholerę ja z tobą polemizuje, coś z tobą musi być nie tak, skoro w to wierzysz.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.