Skocz do zawartości

Forza Motorsport 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warto wspomnieć o wielkim wydarzeniu w świecie Forzy2: nr1 na świecie w Hot Lap został francuski oszust glitcher WRC Jeg50. Glitch jest niecelowy i to nie jego wina ale serwera Forzy2, lecz chamskie dążenie do bycia nr1 to już jego wina. Turn10 dawniej usuwało takich graczy co było świństwem, ktoś poświęcał 100 godzin a tu glitch i start od zera. Powinni sumę czasów skorygować ręcznie, ale im się nie chce.

http://forzamotorsport.net/en-us/forzamoto...scoreboard.aspx

(po modernizacji ta strona częściej nie działa niż działa)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nikt nie gra ? Gra jest na prawdę świetna i jazda sprawia wiele, wiele radości. Może zorganizujemy jakieś mistrzostwa coś na wzór tych jakie były w GT4 ? Zabawa jest świetna i motywuje do trenowania skilla. Wybiera się furkę trasę i wuaaaaaalaa. Panowie niech to forum ożyje, bo FM2 jest za(pipi)istą grą. Od paru dni gram od nowa i jest wypas.

 

jakies mistrzostwa zorganizujemy czy każdy będzię namiętnie czekał już na 3?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie da sie w jakis sposób łatwy zebrac duzo kasy, bym kupił wszystkie autka?

 

Przelazłem całą karierę, miałem chyba z 8 milionów ale i to nie wystarczyło na kupno wszystkich autek (jeszcze zmiana regionu kosztuje mnie juz w tej chwili 2 miliony, co za kretynizm), czy musze powtarzac jakies eventy zeby na reszte zarobic? :/ A może jest jakiś cwany sposób zeby szybko zarobić, moze jakis motyw z wynajmowaniem kierowcy?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Z braku wyścigówek w mojej kolekcji :(((( ściągnąłem demo FM2 i wiem jedno. Muszę mieć tę grę !!!! Model jazdy jest po prostu doskonały. Opanować Sagarisa to czysty miód. w Fm3 to auto nie stanowi żadnego problemu niestety. Wpadnie trochę kasy to łykam od kopa obie Forzy, bo szpile są mega. Jednak Fm2 zaskoczyła mnie mega pozytywnie. Szkoda, że trójeczkę spłycili. W fm3 fizyka jest zdecydowanie bardziej złożona (nierówności itp.) jednak model jazdy jest bardziej wymagający w dwójeczce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie dwójka miażdży modelem jazdy trójkę, jednak kariera jest tak przeraźliwie nudna, że mi przejście przez okres jeżdzenia po 3 trasach na krzyż ( w tym na test tracku ) zajął ze 2 tygodnie :ninja: Najbardziej brakuję w dwójce widoku ze środka, ja już sie przyzwyczaiłem do grania na takim i na innych kamerach gram jak potłuczony :confused: W NFS'a nowego nie mogłem pierwszy wyścigów przejechać - na kamerze ze zderzaka za szybko, na kamerze z tyłu nie mogłem ogarnąć. Ja bym mimo wszystko kupił trójeczkę Ultimate, więcej zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

@ QstomPL:

Zbieram kasę poprzez jazdę, zostało mi 4-5 mistrzostw i kończę karierę, wszystkie wyścigi robię na ABS on, TCS/STM off, linia sugerowana hamowanie, manual, poziom SI różnie, zależy od mojego opanowania danej klasy, w większości słabszych klas zrobiłem na hard, teraz mam średni albo łatwy jak czegoś ewidentnie nie ogarniam, np. Ferrari 330 z 67 roku na Nurburgringu (takie ustawienia gwarantują mi dobrą zabawę bez wkurzania się na trudność a i fajny bonus wpada za trudność). Nie próbuję nawet kombinacji z zostawianiem konsoli na włączonym kierowcy, kłóci mi się to z ideą grania, kupię tyle aut na ile zarobię a zarobię na wszystkie prędzej czy później :) Gram w regionie Europa, jeszcze nie zmieniałem, zmienię jak kupię wszystko z Europy, a kupię wtedy jak skończę karierę.

A teraz do rzeczy: potrzebuję ustawki do achievementa 1 mln online credits, procedura jest jasna, Nissan Speedway, najszybsze auto w grze, po rozpoczęciu wyścigu wszyscy wychodzą albo jadą tylko po co?, zwycięzca zgarnia wszystko, robimy tak ustawiając się na każdego z drużyny. Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...