Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez dobrze wiecie kto jest jedyna sluszna postacia w ta gre ;P Gralem ostatnio na PC i bylem w szoku, ze ta gra jest tak dobrze emulowana. Mozna w to grac po sieci jakos?

Tak, na MAME po kaillerze (sic!). Ja też się zdziwiłem jak zobaczyłem czas loadingów slinotok.gif !

 

BTW Misiu, czy to znaczy że chcesz wrócić do 2d :( ?

Odnośnik do komentarza
Co to znaczy wrocic? Pracuje, ucze sie i czasem chce pograc a umawianie sie z wami to koszmar ;P Ja sie nigdy nie spozniam w przeciwienstwie do naszego naczelnego hazardzisty ;)

Nie mówisz/piszesz chyba o mnie HAHA! Ja zawsze przychodzę przed czasem kiedy jeszcze biegasz w majtach (chyba nie dla mnie :(:D:P ?). BTW CPS3 jest nawet emulowane na starym Xboxie. Niestety nie da się grać np. w takie Jojo. Natomiast Warzard i SF3 chodzą dosyć dobrze (do czasu kiedy nie pomyślimy o użyciu supera, wtedy chwilowo spada liczba klatek na sekundę). Jakby ten emu wyszedł na Xa360 to może bym się w końcu skusił na zakup konsoli ;)

Odnośnik do komentarza
Ja sie nigdy nie spozniam w przeciwienstwie do naszego naczelnego hazardzisty :D

 

chyba to nie o mnie :( Kaktus, przeciez sf anniversary dziala na xboxie 360 wiec i na luzie mozna w to pograc przez xbox live'a chyba ze ja o czyms nie wiem. Ciekawe jak z lagami? Sam chetnie bym sobie w jakas bitke pogral przez net i nie byloby problemu z ustawianiem sie.

Odnośnik do komentarza
Kaktus, przeciez sf anniversary dziala na xboxie 360 wiec i na luzie mozna w to pograc przez xbox live'a chyba ze ja o czyms nie wiem.

Jojo's LUUUV, U FOO ;):D:P Gdyby mi się komp nie przegrzewał to bym grał na nim a nie mogę sobie jakiegoś kozackiego chłodzenia zainstalować bo to laptop. BTW Shadow Dio -> Ot, co :P

Ciekawe jak z lagami? Sam chetnie bym sobie w jakas bitke pogral przez net i nie byloby problemu z ustawianiem sie.

Że tak się wyrażę...są...nie, istnieją...znaczne problemy z parowaniem ;):P:(

 

@Stasiu - Jedyna słuszna postać to Ken=Durex. Durex dlatego że jest...BEZPIECZNY ;) . Chociaż taką Chun to nawet parować nie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
@Stasiu - Jedyna słuszna postać to Ken=Durex. Durex dlatego że jest...BEZPIECZNY :D . Chociaż taką Chun to nawet parować nie trzeba :(

 

Dobrze ze o yunie nikt nie mowi :P ni chooja kaktus! gramy w przyszlym tyg, moj stick juz dawno nie ruszany:)

NO i gdzie ten nowy ktory chcial sie nauczyc grac?

btw pierwsza rada dla nowicjuszy: graj Kenem i nikim innym a nie bedziesz zalowal swojej decyzji:)

Edytowane przez Zero
Odnośnik do komentarza
Dobrze ze o yunie nikt nie mowi :D ni chooja kaktus! gramy w przyszlym tyg, moj stick juz dawno nie ruszany:)

NO i gdzie ten nowy ktory chcial sie nauczyc grac?

btw pierwsza rada dla nowicjuszy: graj Kenem i nikim innym a nie bedziesz zalowal swojej decyzji:)

 

Na początku się ze mnie nie śmiejcie, przypakuję w 3S i was pojadę :P;);):P

 

Heh ten nowy zagra też z tobą w Tekken Taga, z tego co sway mówił jesteś niezły madafaka ;) OK w przyszłym tygodniu się ustawimy :P

 

P.S. KEN hmmm ja myślałem żeby obczaić Goukiego, ciekawa postać . . . :(

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Ja słyszałem, że ten unblocki wcale nie są tak do końca unblockami. Tzn da się parować.

BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHALOLOLOLOL!OMFG!ROTFL!LOLOLOLOLOL!BEZCENNE :(:D:P

 

OK...Bo trochę spuchłem od tego śmiechu. Kozera, one są w 100% unblockami dlatego, że...nie da się ich blokować. Dlatego to są unblocki a nie unparryable blahblahblahcośtam...A paruje się najłatwiej dołem. Ale widziałem też walki, na których Keny grały na SAI (albo SAII-nie pamiętam) i dzięki klatkom niewidzialności wydostawały się spod lusterka witając Uriena superem. Ale dobry (lol! nawet trochę (pipi)owy) Ken nie potrzebuje niczego poza c.mp/s.mp/c.mk/short,short xx supaa z SAIII/rzut żeby trzymać kogoś pozbawionego dobrego reversala (jak Urien) w ryzach...

 

Pychu - to nie jest wcale trudne, wduszasz dół kiedy wstajesz, potem parujesz kolejne hity i...rzucasz (najczęściej, bo najbezpieczniej)

Odnośnik do komentarza

Mnie śmieszy Kojot ze "Strusia pędziwiatra" i serial "Friends"...ale jak kto woli.

 

 

Odebrałem parry, jako formę bloku. No cóż, kumplom opowiedziałem i się nie śmiali i już nie chcą być moimi kumplami.

Coś z nimi i ze mną jest nie tak. A może to nie z nami, nie wiem.

 

Ps: Jesteśmy nienormalni widocznie.

Odnośnik do komentarza
Kaktus, przeciez sf anniversary dziala na xboxie 360 wiec i na luzie mozna w to pograc przez xbox live'a chyba ze ja o czyms nie wiem.

Jojo's LUUUV, U FOO :P;);) Gdyby mi się komp nie przegrzewał to bym grał na nim a nie mogę sobie jakiegoś kozackiego chłodzenia zainstalować bo to laptop. BTW Shadow Dio -> Ot, co :P

Ciekawe jak z lagami? Sam chetnie bym sobie w jakas bitke pogral przez net i nie byloby problemu z ustawianiem sie.

Że tak się wyrażę...są...nie, istnieją...znaczne problemy z parowaniem ;):P:(

 

@Stasiu - Jedyna słuszna postać to Ken=Durex. Durex dlatego że jest...BEZPIECZNY ;) . Chociaż taką Chun to nawet parować nie trzeba :D

Ja do teraz myślałem że na tym filmiku chodziło wam o Yuna chair.gifhttp://uk.youtube.com/watch?v=BinGlR5rQMI Szkoda że wychodzi SF4 ;/ Nie chciałem tego w hu'j,seria mogłaby się skończyć na third strike'u żebym mógł uczyć dzieci grać w to jeszcze a tak ;( xD Chęci do gry Wam wracają widze :P

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza
Ja do teraz myślałem że na tym filmiku chodziło wam o Yuna chair.gifhttp://uk.youtube.com/watch?v=BinGlR5rQMI Szkoda że wychodzi SF4 ;/ Nie chciałem tego w hu'j,seria mogłaby się skończyć na third strike'u żebym mógł uczyć dzieci grać w to jeszcze a tak ;( xD Chęci do gry Wam wracają widze ;)

AAA! Moje oczy :D:P:P ! Mantra wypowiadana przez Zero "bez sensu, bez sensu to, dobra kończmy". Wtedy byliśmy piękni i młodzi :( . A co do 3Sa to nawet jak SF4 okaże się być grą dobrą to wątpie aby przestano w niego grać.

 

A co do chęci, to ja np. jestem napalony ;)

Odnośnik do komentarza

Kaktus, parruj dalej dolem Uriena, wystarczy ze zrobie mp+mk i co zrobisz wtedy? rzucisz mnie podczas ciosu? w 90% dostajesz ciosy z lusterka, takie zycie :D tylko japonce nie dostaja, no ale coz, nie kazdy moze tak jak oni grac po 11 godzin dziennie zeby nauczyc sie na refleks parowac kazdy cios :P

 

BTW. Czemu nikt ani Zero ani Kaktus nie wpadli na tura 3rd Strike na Eicchiconie? przynajmniej jakas rywalizacja by byla :(

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
Kaktus, parruj dalej dolem Uriena, wystarczy ze zrobie mp+mk i co zrobisz wtedy? rzucisz mnie podczas ciosu? w 90% dostajesz ciosy z lusterka, takie zycie :( tylko japonce nie dostaja, no ale coz, nie kazdy moze tak jak oni grac po 11 godzin dziennie zeby nauczyc sie na refleks parowac kazdy cios :D

Tak, dostanę. Ale co się stanie po poczęstowaniu overheadem :P ? Najpierw zrób to w treningu, następnie porównaj z wersją tradycyjną i napisz mi jakie są twoje spostrzeżenia a dopiero potem podyskutujemy o tym dlaczego RX i co. robią przód+MK (jak im wyjdzie charge partitioning haha, bo nnawet oni czasem (pipi)ą). Chyba, że chcesz to robić kiedy przeciwnikowi został centymetr na pasku życia, wtedy rozumiem. BTW mind-games ;)

BTW. Czemu nikt ani Zero ani Kaktus nie wpadli na tura 3rd Strike na Eicchiconie? przynajmniej jakas rywalizacja by byla ;)

Sam sobie odpowiedziałeś w drugim zdaniu :P Mało graczy, z pewnością jeszcze mniej grało w to kiedykolwiek z kimkolwiek (zdanie :P ), imo nie było sensu (mi się zbawiać świata nie chce).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.