Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem KO przestał używać Yuna bo... (chyba) mu się znudził :). Wygrywał nim praktycznie (chyba) wszystko :D. Ano, z tego co widziałem to fajnie gra tym Yangiem, chociaz Roshikari to dla mnie najlepszy Yang jaki był przez całą historię tej gry. Nie zapomne jednego ranbatu w którym KO grał Makoto z... SAIII(przez pierwsze walki, ale i tak był za(pipi)isty ;ff)

Odnośnik do komentarza

Wygrywal, ale nie zawsze i nie wszystko ; ) A poza KO, Yunem swietnie gra np. Mester (chyba moj ulubiony Yun), OTB, momochi, maeda (glownie ze wzgledu na jego tackle combo). Yangiem gra sie bardzo wygodnie, bo jest dosc latwa w opanowaniu postacia. Sam gram Yunem i Yangiem i zazwyczaj jak nie idzie mi jedna postacia to biore druga. Na tym ranbacie co mowisz to KO fajnie uniknal SA1 Ryu, odpalajac swoje SAIII tuz przed superem, walnal HP, Hayate i bylo po przeciwniku ; ) A Roshi (jak tez wspomnialem) to zdecydowanie najlepszy Yang. Szkoda, ze juz nie gra.

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza

KO miał taki problem ze swoim Yunem, że...nigdy nie wygrał nim SBO. Najczęściej dostawał w samym finale (J, Daigo, MOV), co oczywiście nie świadczy o tym, że porzucił swoją postać. Ranbaty KSK...o co tam się gra? Uścisk dłoni prezesa? KO może pozwolić sobie na eksperymenty, to nie zad...ekhm! Polska. Tam podobne eventy odbywają się częściej niż raz na kilka lat :lol:

 

Z najlepszych Yangów to może...Boss?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ty wiesz, że z tego można uciec?

próbuj ;)

Ja już nie gram ale można uciec (i napewno nie rollem bo to niemożliwe po stuknięciu w SA :lol: ) spod lusterka łykając znacznie mniejszy damage. Co do stwierdzenia, że Urien jest prze(pipi)any bo ma unblocki to samo można powiedzieć o np. Hugo. Ten to dopiero ma unblocki! I nie potrzeba nawet paska, żeby z nich korzystać :lol: Sorry ale spóźniłeś się ze swoim filmem o conajmniej 6 lat. Poszukaj w sieci (chyba nawet Shend ma na YT) RXa z serią wanted.

Odnośnik do komentarza
yh szkoda ze nie ma sceny SF3 w Polsce :/

 

Jak to nie ma? Jest dwu-osobowa scena warszawska-ja i drugi najlepszy Yang w Wawie czyli Marek 8)

Ornit niestety znalazl sobie ciekawsza alternatywe (WOW) wiec wypadl z teamu. A to co Ornit zrobiles ostatnio na reakcje po 4 przegranych fajtach bylo bezcenne :lol: Wszyscy swiadkowie tego zdarzenia mieli niezlego zonka :P

Odnośnik do komentarza
A to co Ornit zrobiles ostatnio na reakcje po 4 przegranych fajtach bylo bezcenne :lol: Wszyscy swiadkowie tego zdarzenia mieli niezlego zonka :P

Stwierdziłem, że jak umierać to tylko w wielkim stylu :lol::lol::lol: Ale prawda jest taka, że nie wiedziałem już nawet jak złapać moje boskie LS-32 tak żeby mi postać nie skakała przy każdym przesunięciu drążka. Nie trenuję od dawna i raczej nic nie wskazuje na to żebym kiedykolwiek wrócił do grania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
HALO HALO! Zero! Wypraszam sobie! Pierwszy i najlepszy Yang w Polsce to JA (czyli Marek).

Przecież w Polsce grali nim wszyscy od niepamiętnych czasów. Nawet ich babcie wybieraja Yanga.

A Ornit szkoda, ze poszedles sobie tak szybko, bo bardzo fajnie czas spedzilismy pozniej (grajac, rozmawiajac i jedzac) ; )

Więc traciłbym tylko czas. Musiałem uciekać żeby się bardziej nie ośmieszać :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie gram w tą mendozę już od dawna. Dopiero po 2 czy 3 latach zrozumiałem, że system parry to totalne g-ó-w-no, mogący, w dość randomowy (niejeden raz parowałem coś dashując czy przy próbie bloku na crossupie) sposób przechylić szalę zwycięstwa z jednej strony na drugą*. Ale nieomieszkam wkleić wyników z ostatniego SBO (ukradłem z SRK)

 

Champions

INO Japan

Kuroda (Gouki) - ten sam gość grający i wygrywający niegdyś Q. Potwór.

Ino (Makoto) - kiedyś grał w CvS2 (tak, to ten sam który wyrabiał największymi K-dziwkami)

MOV (Chun Li) - grał w finale ze złamaną prawą ręką...miał 3 palce do dyspozycji(i gips)...Nie wyobrażam sobie jak można wykonywać kara-throws w takiej sytuacji... BTW może MOV specjalnie złamał sobie rękę żeby stautnować przeciwników. Toż to epicki handicap :lol::lol::lol:

 

2nd - Nie mam pojęcia skąd ci goście się wzięli ale wyeliminowali Nukiego/KO/RXa :lol::lol::lol:

Saru (Yun)

Chinta (Ken)

K (Chun Li)

 

3rd

Champion Road ~Michi~

Boss (Makoto)

Rikimaru (Chun Li)

Ochibi (Yun)

//

YukiOtoko (Gouki)

Matsuda (Yun)

Umezono (Chun Li)

 

* cofam wszystko co napisałem wracam na SCENĘ (lol)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Półfinał z SBO

 

Kuroda/Ino/MOV vs Ochibi/Rikimaru/Boss

 

Są też inne walki, ale ta jest chyba najciekawsza ze względu na dobór zawodników. To na co warto zwrócić uwagę - Kuroda swoim Akumą niemal cały czas resetuje po qcb+K. Poza tym, być może najważniejszy moment tego SBO - kamery zarejestrowały to jak on się śmieje. BEZCENNE!

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Hehehe, sam do konca jeszcze tego nie potrafie : ) Ale w weekend mozemy pograc : ) A pokaz kaktus filmik jakis, ktory na Tobie zrobil duze wrazenie : )

Może nie najlepsze, ale mnie swego czasu, rozbawiły:

EVO2002 "moment"

 

Szkoda, że naszych nie nagrywamy. Po kilku latach wspólnego grania wyszłoby PBO classic secret collection #5. Supery na pałkę i parry z dasha lub srk...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...