Skocz do zawartości

Final Fantasy 8


Adriankiller

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba pakować wystarczy Mad Rush Ifrita i 5 kart Abbys Worm zamienionych na Windmil a je na 100 Tornado podpięte pod parametr str.

 

A pajączek ma ok 5 zyć jak go się tyle razy wyzeruje to padnie ale przez to nie ma tego efektownego demka jak Quitis go rozwala więc sama nie wiem co daje lepszą satysfakcję  :) 

Edytowane przez lena163
Odnośnik do komentarza
Nie trzeba pakować wystarczy Mad Rush Ifrita i 5 kart Abbys Worm zamienionych na Windmil a je na 100 Tornado podpięte pod parametr str.

 

A pajączek ma ok 5 zyć jak go się tyle razy wyzeruje to padnie ale przez to nie ma tego efektownego demka jak Quitis go rozwala więc sama nie wiem co daje lepszą satysfakcję  :) 

no tak ale zeby miec odblokowane zmienianie kart na czary to trzeba jednak troche pomasterowac.

 

Zreszta jak ktos wie co do czego to bardzo szybko mozna miec 3500 hp w postaciach (tent ---> curaga--- podpinamy pod HP i 3500 zycia na poczatku gry)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Gdyby ktoś był zainteresowany, 1,5 tygodnia temu wydaliśmy spolszczenie FF8 na PlayStation (na PC było już wcześniej):

www.balamb.pl

 

Oprócz "zwykłego" tłumaczenia, poprawiliśmy co ważniejsze kwestie dialogowe tak, by były zgodne z japońskim oryginałem (tu wielkie podziękowania lecą w kierunku Norka, czyli osoby, która przetłumaczyła Okami na język polski). Została tak poprawiona m.in. przemowa Edei:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pn7ZEUD0rBc

 

 

Oprócz tego przetłumaczyliśmy większość grafik:

 

finalfantasyviiiplpc200.th.jpg

 

 

...a nawet intro (tylko w wersji na PlayStation):

 

http://www.youtube.com/watch?v=-9oss6rX4y4

 

 

Spolszczenie może pobrać każdy zarejestrowany użytkownik strony balamb.pl. Zapraszam :)

Edytowane przez Colly
Odnośnik do komentarza

Nie tylko wygląda, ale czyta się także świetnie. Moim zdaniem spośród wszystkich 3 spolszczeń (FF 7,8 i 9) to właśnie to jest wykonane najlepiej(bez obrazy dla autorów pozostałych dwóch, to też rewelacyjnie zrobione polonizacje) Szczerze polecam, bo gra wcale nie traci na klimacie, a granie w ojczystym języku to zawsze większa przyjemnosc, nawet jeśli jest się mistrzem inglisza ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

gram tera w ff8 i jedna rzecz chcialbym wiedziec. jestem na 1 cd, poczatek gry, wlasnie dolaczyl do mnie irvine. no i problem polega na tym, ze pakowalem postacie zeby gf mialy nowe umiejetnosci i squall ma u mnie juz 45 poziom. niby wszystko ok, ale reszta ekipy ma srednio 20-30 poziom. ten irvine ma np. 15, a rinoa 20. no i wyczytalem, ze wrogowie sa coraz silniejsi wraz z kolejnymi levelami. jak to dokladnie jest? liczy sie poziom squalla? czy gra wyciaga jakas srednia? bo jest problem zeby innych napakowac, bo przez ten dziwny system i tak squall zabija wszystkich jednym ciosem i leveluje czesciej niz inni. oplaca sie tak grac? tzn nie bedzie potem masakry, ze boss jednym ciosem polozy mi wszystkich oprocz niego?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nie pakuj za mocno, bo bedzie za łatwo, gra sie nie przyrównuje do Ciebie, bardziej chodzi w niej o to ze na poczatku trzeba dluzej pakowac zeby przeskoczyc na wysokie levele, niz pozniej, w sensie lepiej isc do przodu i regularnie pakowac ale bez przesady, podziel sobie levele na plyty i tyle, jak bedzie za maly level to dopakujesz.

 

Pamietam kiedys kumpel przypakowal ff8 do 100 levelu na poczatku 2 plyty, i sie mnie pytal czemu ta gra taka latwa ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...