Skocz do zawartości

Final Fantasy 8


Adriankiller

Rekomendowane odpowiedzi

tgwtg jest u mnie na drugim miejscu :P chocby jego bum review 9 dystryktu czy scarface w 5 sek albo tmnt trilogy wymiataja. 

 

a spoony wygral na najsmieszniejszego na twitter bo sprytnie kandydowal tylko w jednej kategori i nie rozdzielil swoich glosow miedzy inne jak konkurencja. (o wiele za duzo kategori tam bylo)

 

i cenie sobie wyzej jego demolition man i the thing od kazdego lets play i chcialbym zeby powrocil do tego, no ale popularnosc juz ma wiec idzie na latwizne wydajac to co mniej czasu i pracy od niego wymaga :P (your in my way sir)

 

ps. szkoda ze nie zrozumial czemu

ultimecja chciala skompresowac czas

.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

przed udaniem sie do ostatniej lokacji postanowilem sprobowac swoich sil z ultima weapon i zdobyc edena. walka sie zaczyna, ultima atakuje, squall ginie, ozywiam go phoenix downem, rzucam na ultime meltdown, robie renzokuken, potem odpala sie lion heart i ultima ginie.

 

no ku.rwa spodziewalem sie czegos wiecej niz minutowej walki xD

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś uważa , że ff8 jest super i ma niesamowita fabułę , polecam obejrzeć filmiki tego gościa :D

 

http://spoonyexperiment.com/category/game-reviews/final-fantasy-viii/page/3/

No gościu jest troche zabawniejszy od naszego polskiego Gracjana. Ale jego gadanie nie zmieni tego, że 8 jest najlepszą czescia FF :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

udało sie komus zainstalowac spolszczenie za pomoca łatki z tej strony http://www.balamb.pl/ ?

ja juz tyle próbowałem i zawsze nic z tego, denerwujące jest to bo robie wszystko tak jak piszą w instrukcji.

 

Napisz, czy chodzi Ci o wersję PC czy PSX. Jeśli masz Windowsa Vistę albo 7 i instalujesz wersję na PC, to musisz instalować łatkę jako Administrator. Ponadto na stronie ze spolszczeniem też jest forum, gdzie nikt nie gryzie :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

joł, niedlugo mam zamiar wziac sie po raz drugi za ff8. chcialbym jednak przejsc go na 100% ;) wiem, ze najlepiej sie wziac za wszystkie dodatkowe questy przed wejsciem do LP na koncu trzeciej plyty. czy ktos moglby mi zrobic / albo dac link do listy rzeczy, ktore mozna przegapic? gfy ktore mozna zdobyc tylko w jednym miejscu (nie liczac zamku Ult.), questy ktore mozna zrobic tylko w okreslnym czasie itd.

 

w sensie np. bahamutha moge zrobic w kazdej chwili, ale niektore gfy trzeba wyciagnac od odp. bossa. chcialbym miec taka liste, zeby nic nie przegapic ;)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

udało sie komus zainstalowac spolszczenie za pomoca łatki z tej strony http://www.balamb.pl/ ?

ja juz tyle próbowałem i zawsze nic z tego, denerwujące jest to bo robie wszystko tak jak piszą w instrukcji.

 

Też próbowałem wrzucić to spolszczenie do wersji PSX - dołączona instrukcja niestety nie pomogła. Nie wiem co robię nie tak.

Odnośnik do komentarza

Płytę wypalałem (nie odpalałem jej na emu), gra śmigała na konsoli, ale patcha nie widziało. BTW: Właśnie obczaiłem moją wersję FF8 i jest jeden bajer, który może być kluczowy w kwestii tego problemu. Mianowicie mam premierową wersję FF8, ale premierowe jest w niej tylko pudełko, same płyty są z wersji platinum. To może mieć znaczenie w kwestii wypalania? Numery SLES na płytach i na pudełku różnią się od siebie - a w instrukcji było napisane aby wypalać tylko wersję SLES-02080. Orientuje się ktoś, czy SLES na "platynowym" pudełku ma inny numer?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...