Skocz do zawartości

France : Ligue 1


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz samemu, że zarząd coś zapowiada. "Źródło pewnie jakieś z du'py". Trzeźwe myślenie ftw. Wiadomo że wyprzedaż by chcieli ogólnie, to co latem się nie udało. Nie ma raczej Pastore ani Rabiot na tej liście. PSG prędzej chciałoby oddać każdego niż Rabiot. Trapp - może, PSG i tak zamierza ściągnąć większego bramkarza.

 

Draxler ewentualnie, jakby był z tego duży zarobek. PSG go lubi, ale myślę, że średnio się go da wpasować do jedenastki z całym tercetem napastników. Mecz z Lyonem znowu był ciężki i wynik lepszy niż gra, jak za Draxlera wszedł środkowy pomocnik Giovani Lo Celso to od razu lepiej, fani są zachwyceni Argentyńczykiem. Bardziej by chcieli sprzedać Di Marię, który kosztuje dwa razy więcej. Ale niechciani piłkarze zazwyczaj i tak zostają, bo nikt ich nie chce.

 

Świetny mecz, swoją drogą, kapitalny poziom, dla którego włącza się Ligue 1 zamiast jakichś angielszczaków. Wspomniane przepychanki z Cavanim:

 

 

No drama się rozwija. Cavani zły. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Napisz samemu, że zarząd coś zapowiada. "Źródło pewnie jakieś z du'py". Trzeźwe myślenie ftw.

Przeczytałem newsa, potem okazało się, że źródlo to metro.co.uk i już wszystko jasne się dla mnie stało. Ot za późna autorefleksja na napisanym postem, szkoda, że ty nie prostujesz swoich bzdur, które tak czesto się pojawiają na forum.

Odnośnik do komentarza

Jak donosi bowiem dziennikarz Premium Sport, Andersinho Marques, Al-Khelaifi spotkał się zarówno z Cavanim, jak i Neymarem, po czym zadecydował, kto będzie... strzelał karne w najbliższych meczach PSG. Były piłkarz Barcelony z pewnością nie był po tej rozmowie zachwycony, ponieważ Marques twierdzi, że właściciel klubu wybrał Cavaniego jako oficjalnego egzekutora jedenastek. 

 

:ragus:

Odnośnik do komentarza

Nie brakuje głosów, że Cavani chce zdobyć jak najwięcej bramek, by podobnie jak w poprzednim sezonie wywalczyć tytuł króla strzelców Ligue 1, za co zarobi milion euro ekstra. Z drugiej strony jest Neymar, który także ma liczne bonusy zapisane w kontrakcie. Jak twierdzi dziennik ”AS” powołujący się na radio RMC w Paryżu doszli do wniosku, że najlepiej, by zawodnicy zarabiali pieniądze współpracując. Dlatego wkrótce w życie wejdzie nowy system premiowania obowiązujący Urugwajczyka i Brazylijczyka – będą dostawać jeszcze większe pieniądze za każdą zanotowaną asystę. Włodarze PSG mają nadzieję, że dzięki temu piłkarze chętniej będą dostrzegać siebie na boisku.

 

No ładnie :ragus: Za co tym primadonnom trzeba będzie jeszcze płacić? Za regularne wypróżnianie się?

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Szybko idzie :obama:

 

Jeeezzuu, ale tam się robi gnój w środku. Oczywiście jeżeli to prawda, bo gazety lubią trochę zmyślać przy takich nośnych historykach. 

 

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/neymar-edinson-cavani-i-szatnia-psg-przeciwko-neymarowi/clnp8dn

 

Bardzo by mnie nie zdziwiło, przychodzi za rekordowy hajs, dostaje rekordowe zarobki i chce karne wolne i najlepiej wszyscy podawajcie do mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...