Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście zależy od tego, jaki gatunek lubisz.

 

Platformówki : Ratchet and Clank i Jak and Daxter (warto rozpocząć od pierwszych części).

 

Obowiązkowo GTA : San Andreas, dużo nie trzeba mówić, wiele godzin grania na wysokim poziomie.

 

Któraś część Tony Hawka to chyba też dobry wybór, jeśli lubisz gierki sportowe, a niekoniecznie chcesz grać tylko w sporty drużynowe.

 

God of War : przedstawiciel gatunku, który powstał właściwie w czasach PS2, świetna slashero-platformówko-przygodówka, z bardzo dobrą grafiką i niesamowitą muzyką oraz bardzo fajnym mitologicznym klimatem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepsi przedstawiciele poszczególnych gatunków:

 

Platformówk: Jak&Daxter, Jak2, Rachet&Clank

Wyścigi (symulatory): Gran Turismo 3, Gran Turismo 4

Wyścigi arcade: Burnout 3, Burnout: Revenge

Bijatyki (1 on 1): Tekken 5, Soul Calibur2, Virtua Fighter 4:Evolution

Bijatyki chodzone: God of War 1/2, Devil May Cry 1/3

Skradanki: Mgs3: Snake Eate/Subsistence, Splinter Cell 3/Double Agent

Strzelaniny: Killzone, Black, Resident Evil 4

Przygodowe: Gta:Vice City/San Andreas, Tomb Raider: Anniversary

Rpg: Final Fantasy X/XII, Valkyrie Profile 2:Silmeria

Sportowe: Pes3 (gała), Ssx3 (snowboard), Tony Hawk:Undergorund (deska)

 

Każda z tych gier prezentuje najwyższy poziom danego gatunku i da ci 100% satysfakcji z zakupu, gwarantuję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A co sądzicie o Tomb Raider Anniversary ? Recenzje w necie są niezłe . Podobno grafa super i klimat rządzi . Pytanie tylko czy ta gra to hicior czy tylko jedna z wielu dobrych gier na drugiego pleja ?

ja tam nie wiem jak reszta, ale ja najnowszym Tomb Raiderem (remake 1 części TR) byłem zachwycony :( zresztą nadal jestem! Ta gra to wg mnie coś więcej niż tylko dobra gra. Klimacik rządzi. Tytuł ukończyłem i było mi mało.. czekam na premierę "Underworld"

 

Polecam każdemu.

 

btw: szukam jakiejś fajnej przygodówki do kupienia. Co polecacie?

 

Ukończyłem wszelakie Jaki, Tomb Raidery i Prince of Persia.

Odnośnik do komentarza
A co sądzicie o Tomb Raider Anniversary ? Recenzje w necie są niezłe . Podobno grafa super i klimat rządzi . Pytanie tylko czy ta gra to hicior czy tylko jedna z wielu dobrych gier na drugiego pleja ?

Nawet nie tyle hicior co must-have :(. Idealna pod niemal każdym względem- tyle tylko że za łatwa. Nie znam nikogo komu by sie Anniversary nie spodobało, a teraz można go dorwać w całkiem atrakcyjnej cenie.

 

Olsen, God of War'y ukończyłeś? Ewentualnie ICO.

Odnośnik do komentarza
Nie znam nikogo komu by sie Anniversary nie spodobało
Suavek jestem, miło mi :(

 

No dobra, nie powiem aby mi się nie podobał ale najzwyczajniej w świecie gra mnie nie wciągnęła. Po prostu nie lubię tego typu rozgrywki, tj. połączenia akcji z platformówko-zręcznościówką. Poprzednie TR też mnie nie wciągnęły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.