Skocz do zawartości

Czy poprawiła się dostępność PE w twojej okolicy ?  

336 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy poprawiła się dostępność PE w twojej okolicy ?

    • Tak, jest łatwiej kupic PE
      130
    • Nie zauważyłem aby coś się zmieniło
      206


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie,w Szczecinie,najnowszy numer PE z reguły zawsze można bez problemu nabyć w dniu premiery,w salonikach Empik,InMedio czy Kolporter.Gorzej jest z małymi kioskami za którymi tak w ogóle nie przepadam,wystawy zawalone,nic nie widać,zresztą przekonałem się że z reguły nie ma sensu pytać bo często nie prowadzą PE,w odróżnieniu od całej sterty magazynów pecetowych.Osobiście wybieram się zawsze do saloniku,wygoda,dostępność,to niezaprzeczalne zalety.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

nie wiem, czy wiecie, ale jest wysprzedawany w niektorych czesciach IE.

nawet w kiosku u Irysa, z tym, ze Polka tam pracuje ^ ^ - zamowilem sobie kilka do tylu, bo mam zaleglosci.

takze rewelka, tak trzymac.

____________________________

dzis je odebralem :D

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Okej, mam nadzieję, że Perez tutaj rzuci okiem.

 

Wróciłem sobie po dłuższym czasie do kraju, chciałem zakupić nowy PSXE, zwiedziłem całe miasto (Pszów, woj. Śląskie) i NIGDZIE nie było magazynu. Ja wiem, że można podjechać do centrum handlowego/Empika, ale wolałbym kupując bułki na śniadanie podejść do kiosku i kupić PSXE. I tak, rozmawiałem z kioskarkami, miało być, ale magazynu dalej brak.

Odnośnik do komentarza

Rzucam okiem i dzięki za sygnał. Zbieramy takie informacje i na pewno przekażemy kolporterom odpowiedzialnym za dany obszar.

 

No i na pewno nikt tutaj nie działa wg zasady "jak nie ma, to jedź sobie do Empiku". Ogólnie kwestia kolportażu to wspólne dobro wszystkich, bo i my korzystamy i kolporter zarabia na sprzedanych numerach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie trochę ciężko dostać nowy numer Psx Extreme na "miejscu" (dokładnie Mikołów-Mokre), w kiosku nigdy nie było a w sklepie jest zawsze tylko jeden egzemplarz :confused: Dlatego co miesiąc muszę zapierdzielać jakieś 3-4km do Centrum Mikołowa lub do kolportera w Auchan.

Niżej ktoś napisał, że wrócił do kraju i w ogólę nie może znaleźć numeru.

Trza się dogadać z kioskarkami. U mnie pod blokiem PE kupowałem w '99, zawsze mieli kilka numerów. W innym kiosku na osiedlu również.

Później chciałem na nowo zacząć zbierać PE (ok 120#?) i nagle nigdzie prócz Tesco/galerii handlowych - nie było.

Dogadałem się z babką z kiosku pod blokiem, żeby zamawiała Psx Extreme (chodziłem przez 3 miesiące do niej i ją nękałem:).

Dziś miła pani, zawsze mi odkłada numer - a przychodzą tylko dwa.

W sumie dzięki mnie, jakiś koleś jeszcze kupuje PE na osiedlu.

Wystarczy zagadać:)

Odnośnik do komentarza

Nie wyraziłem się konkretniej. Ja w ogóle rzadko bywam w Białymstoku, ale było tak, że byłem w okolicy szpitala gdzieś w południowej części miasta (okolice ul. Kopernika i wylotu na Wysokie Maz.), to właśnie w żadnym kiosku itd. nie mogłem znaleźć magazynu, co więcej, sprzedawczynie nie miały pojęcia, że jest takie coś jak PSX Extreme.

 

Ale na przyszłość zapamiętam Django, żeby sprawdzić dworzec i okolice, dzięki :thumbsup:

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Info dosłownie sprzed chwili - Kolporter dał nam znać, że kolportaż rozpoczną od jutra od rana. Nakład dotarł do nich później niż do Ruchu (który już od rana zaopatrzył swoje punkty), stąd mają jeden dzień w plecy.

 

Mówię, możemy - podobnie jak w przypadku prenumeraty - jedynie przeprosić. Niestety tutaj zawiodła komunikacja na linii drukarnia - kolporterzy. Redakcja i wydawca ze swojej strony dopięli wszystkich szczegółów, dostarczając materiały na czas. Niestety ten numer miał na tyle napięte terminy, że pojawiły się nieplanowane poślizgi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...