Skocz do zawartości

Najbardziej nielubiany zg(red)


Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna...ZAX. Czemu? Hmm- to trochę niesprawiedliwe ale zastąpił Stara. Opisy Zaxa imo, że całkiem wporzo to jednak nie doruwnywały "dziełom PANA TABELKI". Pozatym pisał jakieś texty, po których można było odnieść wrażenie, że to niewyżyty dzieciak a nie 24 letni facet (jesteś ziom w moim wieku :P ). No ale teraz znalazłes jakąś lasię (całkiem całkiem :P ) to może Ci przejdzie... :P

Odnośnik do komentarza
Gość logan40
Ural: Przemądrzały, "wszechwiedzący", arogancki, wielce narcystyczny.

 

Dokładnie te same "cechy" tylko nie Ural (wtf??) a HIV - burak nad buraki - rozumiem, człowiek po tylu latach wpada w rutynę i ma dosyć, ale to co ten jegomość od jakiegoś czasu wyrabia przyprawia mnie o chęć puszczenia pawia.

Odnośnik do komentarza
Ja nie lubię Myszaq'a za jego durne, prymitywne, tępe, żałosne teksty często ściągane od innych. Człowieku nie rób z siebie idioty, jesteś żałosny i Smugglerem z CD - Action nigdy nie będziesz. To tyle.
skomentuję to bo nikt tego nie skomentował.

 

Gościu jak dla Ciebie Myszaq to prostak to po co czytasz PE?Tam większośc redakcji to ludzie pozytywnie odjechani!Nie oglądaj Gme-Time, bo to już jest "straszne" i "prostackie" zaczepianie moherów/podpalanie miasta!To tyle <_<

A ja najbardziej nielubianego zgreda nie mam, bo każdy prezentuje jakiś osobny, czasem "nawet zabawny" :P styl

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Myszaq i Jego teksty... Ech... Nie śmieszy mnie to, nie podnieca. W każdym bądź razie Myszaqowe teksty dla mnie w żadnym wypadku "wyczesane" nie są (dużo szumu, pseudo-zabawno-nachalnych wtrąceń i parę innych denerwujących rzeczy). Podsumuje to w ten sposób. Jak miałem 16-17 lat, to mnie to śmieszyło. Teraz mam 24 i chyba spierniczałem, bo "wyczyny"(Game Time + teksty) Myszaqa wydają mi się być cienkie jak sik pająka.

Odnośnik do komentarza
Myszaq i Jego teksty... Ech... Nie śmieszy mnie to, nie podnieca. W każdym bądź razie Myszaqowe teksty dla mnie w żadnym wypadku "wyczesane" nie są (dużo szumu, pseudo-zabawno-nachalnych wtrąceń i parę innych denerwujących rzeczy). Podsumuje to w ten sposób. Jak miałem 16-17 lat, to mnie to śmieszyło. Teraz mam 24 i chyba spierniczałem, bo "wyczyny"(Game Time + teksty) Myszaqa wydają mi się być cienkie jak sik pająka.

 

 

podpisuje sie pod wszystkim co napisal pajgi

 

wpis, wpis - mam to samo :(

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam" najgorszego" zgreda albo inaczej jest nim cała Redakcja . Bo raz wkurzy mnie Hiv, czasem Kali, Alien , Star , ZaX , Myszaq i inni. To są ludzie , których "znam" od paru ładnych lat.Przyzwyczaiłem się do ich zachowań odpałów i takich tam . Dobrze wiem ,że to jest Extrim i to jest specyficzny "ten" klimat .O może się po wkurzam, że wesoła kamerka z GTA mogła być lepsza, że od Hiva czuć swądek rutyny itd. To ni ma dla mnie "synsu" .Po prostu, może to rutyna a, może to czas nie wiem :P.

 

P.S: Tego postu nie sponsoruje Fenix, ściera, Mosad ani Lord Vader jest to tylko opinia własna.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Jedyny Zgred jaki mnie denerwował już nie pisze do extrima :P:P tak tak mówie o Shivie :] denerwował mnie jego sposób bycia , jego podejscie do rpg i tyle :] Ale tak oprócz tego to nikt mnie nie wkurza :P

IMO shiva byl wielkim atrybutem PE. Doskonale wpasowal sie w swiat konsolowy po nawroceniu (kiedys byl zagorzalym PieComaniakiem). Autor rzetelnych recenzji i hasla "daje rade", ktore to slowo jako pierwszy zastosowal, a ktore rozeszlo sie z impetem i weszlo do kanonu slownika gracza. Dzieki niemu prowadzony Kacik Sportowy, ktory z przyczyn subiektywnych normalnie bym ominal, zaczalem czytac.

Co poniektorzy do teraz sie zastanawiaj kim tak naprawde byl/jest sHIVa ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ogólnie prze spoko ludzie, tylko Kali i te jego oceny :( Chyba z żadną oceną jego recenzji się nie zgadzam. A no i jeszcze Mazzi wydaję mi się przesadnym fan boyem xkloca.

 

No coś ty. Kupiłem Xboxa dopiero jak się GTA 4 ukazało. Jestem miłośnikiem NDS :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...