Skocz do zawartości

PSP online - granie przez Wi-Fi


Katana

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Acces point koniecznie musi posiadać oba szyfrowania, czyli WEP i WPA aby wszystko działało cacy??

 

nie

 

To skoro niekoniecznie acces point potrzebuje oba szyfrowania to dlaczego

Kilu w poradniku napisał że jednak potrzeba oba,żeby to działało :) !!??

Czy dzięki temu acces point'a Linksys WRT54GL Router AccessPoint Wireless-G GPL będę mógł grać bez zastrzeżeń online na PSP(bo właśnie on nie posiada szyfrowania WPA)??

Odnośnik do komentarza

Ja bym się też na to pisał :P , jeśli mi doradzicie co lepsze modem router model Linksys WAG200G-EU - bezprzewodowy router modem ADSL/ADS+

czy sam router model Linksys WRT54GL-EU - Router Switch AP Wi-Fi G GPL, czy w ogóle będą działać z PSP??Jeśli nie w kwesti modelu to chociaż w kwesti modem router czy router jakie są kożyści z kożystania jednego z nich??!Aha oczywiście czy to działać bedzie z duzymi konsolami

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oczywiście, że wszystko będzie działać :) . Warto tylko zadać sobie jedno pytanie: Po co przepłacać, skoro można dostać USB WiFi adapter w trzykrotnie niższej cenie :co: . Wystarczy popytać i poszukać. Najważniejsze, żeby WiFi'k miał programowego Access Pointa, działał w trybie Infrastructure oraz Ad-Hoc'u (np. Asmax- warto sprawdzić dokładne parametry na stronie producenta - koszt na Allegro w granicach 50 zł). Dla leniwych link :thumbsup: : http://www.asmax.pl/produkty/pokaz/acro/ad..._usb_asmax_411g

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WITAM!

 

Mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników PSP, co udało im się podłączyć konsolkę do neta. Czy takie urządzenie wystarczy: http://allegro.pl/item368006313_asmax_usb_...gw_24_nowa.html ??? Posiadam Neostrade 512 i zwykły modem ADSL(USB) ten co oni dodają do pudełka przy kupnie. Chciałbym zapytac czy nie będę miał problemów nawet na starszym komputerze (jakim jest mój) z podłączeniem PSP bez większego ingerowania w Hardware. Pozdrawiam i proszę o odp :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Kilka dni temu kupilem PSP i dzisiaj postanpowilem podlaczyc ja do neta. Okazuje sie jednak ze nie mozna :/ Posiadam router D-Link DSL-G624T.

Wchodze w settings -> network settings -> infrastructure mode -> new connection -> scan -> no i wlasnie tu jest pies pogrzebany poniewaz nie widzi jakby mojego routera czy jakby to nazwac. Czy ktos moze wie co robie zle?? POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza

mac jest w opcjach psp tam gdzie nick. w routerze powinno to byc gdzies w opcjach dostepu wifi.

 

wffi w psp najpeliej sprawdzic za pomoca innego psp... ewentualnie jak mieszkasz w miescie to wystaw psp za okno, powinno wyszukac kilka sieci [przelacznik wlan do gory na psp]... ja mieszkam w malym miasteczku, a w pokoju lapie 6 roznych sieci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam mega problem.

 

Kumpel nabyl psp co bysmy mogli w MHF2 szpilac, ale pojawil sie ofkoz problem: wchodzimy do online gathering i sie nie widzimy. W innych grach tez nie dziala (puste lobby itd), odrazu warto nadmienic ze:

 

-channel sie zgadza

 

-MAC sie zgadza

 

-zaden error nie wyskakuje

 

-firmware identyczny

 

-flashe sformatowane

 

-ustawienie fabryczne przywrocone

 

;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...