Skocz do zawartości

NES & SNES


CIGEN

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie jakiś klon/bootleg Leathal Enforces, które nie wyszło inaczej na NESa. Coś jak Mortal Kombat itp na NESa.

Internet podaje tylko(bootleg wiki):

 

"Lethal Weapon (Unknown date, credited to "Go Go") (Actually a port of Lethal Enforcers; unrelated to the film or NES game of the same name)"

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Ech... szukam modelu swojego klona NESa, który miał wbudowane 400 gier. I właśnie mi się przypomniało, jak w połowie lat 90tych popsułem pada od Pegasusa i starszy załatwiał pada od jednego znajomego, który prowadził też salon gier.
Gość powiedział, że nieprędko będzie pad, bo musi polecieć po pady do Japonii. Ech... i ja mu wówczas uwierzyłem, a typ pewnie brał z hurtowni te pady za 3zł/szt.


PS. Co to był za model Pegasusa, co miał wbudowane 400 gier?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

3ds na pewno jest lepiej wykonany tutaj nie ma wątpliwości ale możesz się zdziwić jak  chinole potrafią złożyć  taka ,,podróbkę,,  

Na wykonanie Fc pocket nie mogę narzekać ..daje ci moje słowo ze byłbyś zaskoczony(sam krzyżak i przyciski chodzą jak bajka).
Ja taką zabawkę mam ciągle przy sobie..a to leży w plecaku gdzieś na dnie,schowek w aucie,kieszeń boczna w kurtce ..jak jestem w domu to odwieszam ją na honorowe miejsce w kiblu by tam urozmaicała czas wszystkim odwiedzającym.Nie szkoda mi rysy,otarcia czy obicia..ekran jest z plastiku(?) więc tak szybko się nie podda.

Szkoda mi tak targać 3ds,vite czy nawet  pierwsze psp... a grając na tego typu sprzęcie bardziej kręci mnie ogrywanie pokaźnej biblioteki gier tych systemów(ekhm..vita) niż zabawa w emulacje.
.

.

.

.

.

.

I granie na tego rodzaju sprzęcie dodaje jakiegoś magicznego uroku..kur.wa nie wiem..ja się jaram :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
52 minuty temu, MLeKSk napisał:

Ostatnio robiłem porządki w szafie i znalazłem kartridże do Pegasusa z grami takimi jak Dizzy, Felix the Cat, czy też Big Nose i mam pytanko. Na jakich platformach można było w te gry jeszcze zagrać? Pegasusa już nie mam, myślałem czy nie kupić jakiegoś, albo sprawić sobie gierki na inny sprzęt. Są gdzieś aktualnie dostępne, czy tylko retro sprzęt Nintendo?

Jest nawet konsola która odpala dziś kartridże: retron 5 bodajże.

Polecam jednak kupno miniSNESa i wgranie na niego gierek i z nesa(pegasusa), jak i snesa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MLeKSk napisał:

Myślałem nad Retronem, ale w przypadku nieoryginalnych kartridży, jak te z Pegasusa, ma on problemy z odczytywaniem składanek. Mini SNESA właśnie wczoraj zamówiłem, bo na retro mnie wzięło mocno ostatnio, ale za bardzo szanuję Nintendo, żeby piracić ich sprzęt :-) Chyba, że ten Retron i oryginalne kartridże? To z kolei finansowo będzie ciężko, bo niektóre tytuły cenowo, to o ja cie. Wersji cyfrowych tych gier jak rozumiem nigdzie nie dostanę? Legalna dystrybucja ofkoz ;-)


SNES Mini po bardzo prostej modyfikacji staje się maszynką do retro. Mimo wszystko polecam bo proces jest prosty i odwracalny.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Cześć wszystkim.

 

Chciałbym sprzedać mój kartridż do SNES, który jest dosyć unikatowy ale niestety nie wiem jaka jest jego wartość.

Czy bylibyście w stanie pomóc mi go wycenić?

Ta gra to "Super Mario World 2: Yoshi's Island" ale w wersji HONG KONG, SNSN-YI-HKG.

Co ciekawe gra jest w języku angielskim.

 

Poniżej zdjęcia:

 

SNSN_YI_HKG_01.jpg SNSN_YI_HKG_02.jpg SNSN_YI_HKG_03.jpg

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.