Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2018 o 12:44, Maus napisał:

 

 

hahaha, igi, 40 kilogramowy swaggowiec, ktorego po crowdsurfingu publika rzucila jak starym meblem o scene. dziecko polecialo metr w dal i odbilo sie od odsluchu xD.

spoznil sie na wlasny koncert, wszedl w jakims futrze z chomikow a potem sie pultal ze nie moze grac ile mu sie podoba hehehehe

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2018 o 01:45, ragus napisał:

sprawdziłem na tidalu, że (pipi)any od tej płyty z motylem wydał 9 krążków xddddddddddddddd

 

 

amerykański tede, szanuję biznesmena

internety mówią o dwóch plus chyba 5 mixtape'ów

 

swoją drogą nigdy nie rozumiałem hajpu na niego, tragiczny typ

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja pierdolę, jakie (pipi). Niech to jeszcze na jakimś ciekawym patencie będzie nagrane, a tu kurwa wrzućmy autotune, (pipi)owy bit, dwóch przygłupów i jazda. Niezwykle gardzę.

 

Tutaj przykład czegoś fajnego:

 

Ale zostawmy tych marniaków.

 

Dobra EPka wyszła wczoraj, Freddie pasuje do Alchemista, czy Madliba, tak jest:

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2018 o 01:04, Rozi napisał:

Ja pierdolę, jakie (pipi). Niech to jeszcze na jakimś ciekawym patencie będzie nagrane, a tu kurwa wrzućmy autotune, (pipi)owy bit, dwóch przygłupów i jazda. Niezwykle gardzę.

 

Tutaj przykład czegoś fajnego:

 

Ale zostawmy tych marniaków.

 

Dobra EPka wyszła wczoraj, Freddie pasuje do Alchemista, czy Madliba, tak jest:

 

 

W ogóle nie rozumiem hejtu na Miłosza vel Janka - koleś roz(pipi)ał scenę już debiutanckim albumem (slam), który był uhm lekkim oldschoolem. Teraz robi coś nowego, coś swojego i już branża się odwraca. Dla mnie ten koleś jest najlepszym "nowym" głosem swojego pokolenia, pokolenia, które ma coś do powiedzenia. Czekam na nowy album.

 

Ludzie cisną po tym krzyżu w teledysku, chyba w ogóle nie potrafią zrozumieć przesłania.

 

 

 

A no i Beodes wjechał na pełnej :E

 

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2018 o 23:00, Starh napisał:

koleś roz(pipi)ał scenę już debiutanckim albumem (slam), który był uhm lekkim oldschoolem

Chyba newschoolem a hejt na niego pojawił się z momencie kiedy zaczął robić pop trap 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...