Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Co z nimi nie tak? Nie opłaca się kupować słuchawek za 100zl?

 

 

Ty żartujesz?

te słuchawki to, jak widać po opisie, taki drugi Tracer.

Daruj je sobie, naprawdę. A za te 100zł kup sobie jakieś słuchawki stereo, które jakościowo rozpier'dolą to coś do czego link podałeś.

 

z Myślą o Audiofilach i Melomanach

 

Kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Beka Wnusiu
Poszukaj używanych px100.

Na forum mp3store w dziale komis pewnie coś znajdziesz. :)

 

edit:

Sorrka nie spojrzałem na datę poprzedniego posta. :/

 

Bardo łatwo można je tanio upolować, sam sprzedałem je jakieś 2 tygodnie temu za 90zł w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Szukam jakis sluchawek do kompa ( tak, mam integrowana karte dzwiekowa ) oraz do ps3 by nie przeszkadzac wieczorem starym . Do 300zl , co jest dobre ?

 

 

Jak kupisz dobre, drogie słuchawki to one tylko pokażą ułomność tego słabego źródła i możliwe, że zagrają gorzej niż sporo tańsze słuchawki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kumpel zgubił gumowe nakładki od moich Creativów EP 630. Zastanawiam się czy nie kupić ich na allegro, np. na tych aukcjach:

http://www.allegro.pl/item400205020_gumki_...ch_srednie.html

http://www.allegro.pl/item400703429_gumki_...630_cx_300.html

Z kolei mam wątpliwości czy jakością nie będą bardzo odbiegać od oryginałów (np. wciąż będą spadać ze słuchawek, nie będą trzymać się w uszach itp.).

Bo cena 3 zł mnie nie przekonuje :) Co o tym sądzicie? Czy może da się je kupić gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Potrzebuję słuchawki, najlepiej douszne. Jestem zainteresowany SENNHEISERami, najlepiej zielonymi, ale niestety nie wiem, który model w obecnym momencie najlepiej wybrać. Max mogę wydać mniej więcej 100zł. Co byście polecili?

 

Zastanawiałem się też nad nausznymi i tu wiem, że warto inwestować w Koss PortaPro, ale on wyglądają za bardzo kosmicznie. Nie wyjdę w czyś takim na ulicę xD

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

POMOCY ! - szukam wszędzie słuchawek bluetooth Thomson WBT212 (wyglądają one tak - 07142006_thomson2.jpgThomson%20WBT212.jpg). Nawet dziad z tym Thomsonem, po prostu szukam HS takiego typu ! :(. Mój qmpel kupił takowe w jakimś supermarkecie, a ja nawet tutaj ich znaleść nie moge, takie słuchafony są w ogule osiągalne w Polsce ... ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...