Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie brać Aurvana - te słuchawki były dobre w momencie gdy kosztowały 140pln (czyt. nie miały w swojej klasie konkurencji). Teraz gdy Creative podniosło poprzeczkę cenową a one muszą stanąć w szrankik z HD555 czy SR 80 to porównanie wychodzi na ich niekorzyść.

Jeśli szukasz słuchawek tylko do hi-fi to bierz Grado SR80, jeśli do komputera to HD555 - w obu przypadkach słuchawki zbierają same pozytywne opinie; oczywiście trafią się dyletanci narzekający na pałąk SR czy otwartą konstrukcję HD ale to odosobnione przypadki.

Odnośnik do komentarza

Bardzo szerokie pasmo przenoszenia... którego zapewne nie wykorzystasz chyba, że siedzisz na odpowiednim sprzęcie.

 

Nie odpowiedziałeś - słuchawki mają być do multimediów czy do muzyki z hi-fi.

 

Okres wygrzewania zależy od tego czym je karmisz - jeśli muzyką to może to trwać nawet kilka tygodni (oczywiście nie ciągłego grania), jeśli szumami to możesz je skalibrować już po 2h

 

edit:

dobre do wygrzewania jest Sunn O)))

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
do muzyki z macbooka, wiadomka czasem jakis film, ale 99% to muza

 

 

lol, no i chui ze z macbooka tani lansiarzu za piataka, ja pier***le bibliotekarz pracujacy w sklepie z butami chce sluchac mp3 behemota w jakosci 128 na sluchawkach za 5 stow Z MACBOOKA.

NO KU**A , bundy, kup se mozg.

 

 

muzyka z macbooka, sie zakwiczalem przed monitorem.

z macbooka.

;*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z macbooka. muzyka

Odnośnik do komentarza

a co ku.rwa mialem napisac?

 

chce sluchac muzyki z zintegrowanej karty muzycznej w laptopie? to wtedy nie byloby jakiegokolwiek sensu w kupowaniu drozszych sluchawek niz za 50 zlotych.

 

masz swoje NAJLEPSZE sluchawki i sie nie udzielaj.

 

i nie uwazam sie za taniego lansiarza. zarowna na maca jak i na sluchawki uczciwie zapracowalem.

Odnośnik do komentarza

Posiadam Sennheiser HD555, mam je przy kompi czasem do słuchania muzy z kompa ,z amplitunra, do gier czasem sprawują sie swietnie wiec Ölschmitz moge je polecic naprawde sa dobre i wystarcza na długo :) po jakims czasie możesz zewnętrzną karte muzyczna kupic i juz jakość bedzie lepsza. Ja jak stałem przed wyborem kupna słuchawek ,uznałem ze to będą Sennheisery po przeczytanych recenzjach i ich cenie za swoje zapłaciłem 330zl polecem:)

Odnośnik do komentarza

Zdania są polecone najlepiej osobiscie posłuchaj obu i sam ocen które lepij tobie odpowiadaja, osobiscie słuchałem muzyki i ogladałem film na słuchawkach : Grado SR60 potem na Sennheiser HD555 jeszcze były AKG K 530 i AKG 272 HD (te spowodu ceny odpadły) po wszystkim wybrałem HD555 ,najlepiej sam ocen które najlepiej ci pasują :)

Edytowane przez kwachus
Odnośnik do komentarza

no jo bartku, ale to sa recenzje jakis maniakow ja tam sie nie znam. mam tera hd 201. sa fajne, ale wiadomo, ze zadna z nich wysoka polka. poszukuje czegos po prostu lepszego, tak do 300 peso.

 

te hd 555 wydaja sie najlepsze, a co do wyprobowania to bedzie problem raczej bo w toruniu to tylko media markt mam, a tam bida z nedzom

Odnośnik do komentarza

wiadomo, ze zeby wykorzystac potencjal takich sluchawek to trzeba miec sprzet za gruby hajs. Sam sie zastanawiam nad tymi Grado, ale jak narazie to wole sobie kupic nowy odtwarzacz. Sam mam wiekowe Senki HD457 i graja bardzo dobrze IMO, szkoda, ze uciskaja i strasznie grzeja. Dluzej niz godzine nie da sie sluchac bez zadnej przerwy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...