Skocz do zawartości

TOOL vs APC


Totamten

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Meh, strasznie prostackie. Poziom zastosowania matmy w muzyce rodem z przedszkola ( w porownaniu z innymi kompozytorami na matematyczno-muzycznym polu) rzeklbym. Gdzie im do takiego Xenakisa. Koles stosowal w swoich kompozycjach geometrie, funkcje sinusoidalne, teorie gier, system przewidywania indeksow gieldowych, a Tool pokazuje, ze umie dodawac, no fajnie.

 

jak zagrać na gitarze system przewidywania indeksów giełdowych?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ja przestałem wierzyć. Albo inaczej inaczej, przestało mnie to obchodzić. 

 

Zajawkę na Toola straciłem jakiś czas temu i teraz rzadko wracam do ich płyt (i to raczej do spokojniejszych utworów typu Parabol czy Wings for Marie). Maynard swoje już w życiu wyśpiewał i głos mu już nie wróci. Przeczuwam, że dostaniemy płytę spokojniejszą, podchodzącą już bardziej pod alt rock (marzenie).

 

W najgorszym wypadku wokalu na krążku będą jednorazową akcją w studiu i Maynard będzie zawodzić na koncertach.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Earlier this week, Maynard James Keenan offered an update on Tool's new album, stating that he had begun getting music files from his bandmates to put lyrics to, and added that "words and melodies 100% done," with the exception of one song. Now comes word from guitarist Adam Jones that there is a target month now for recording the long awaited album, and that month is March.

Źródło

 

Od 12 lat wchodzą do studia i wejść nie mogą, także podchodzę do tego newsa z dużo dozą rezerwy. Aczkolwiek fajnie byłoby w końcu usłyszeć ich nowy album.

Odnośnik do komentarza

Z tym tempem będzie to ostatni album w ich karierze i szczerze mówiąc nawet nie wiem w jakim kierunku mogliby to pociągnąć. Wokal Maynarda dawno się zdarł, wiec spodziewam się raczej powtórki klimatów z 10k Days. Bardzo lubię ten album ale po 12 latach może być srogie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oni chyba naprawde maja zamiar nagrac ten album w tym roku, Glaca potwierdza.

 

Cytat

MT Void [projekt współtworzony z Justinem Chancellorem – przyp. red.] będzie zależny od Toola. Na pewno zacznę pisać rzeczy mocno beatowe i struktury dla Justina. Pewnie już niebawem, ale oni wchodzą do studia w maju. Ich płyta wyjdzie w tym roku, pewnie później zrobią trasę.

 

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/03/01/glaca-kora-wywiad/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...