Skocz do zawartości

Kowery – zamach na świętości.


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Boney Nem - Melodies and Rythms of World Pop Volume 2 - Kolorowe Jarmarki (J.Laskovsky - R.Ulicki)

:P po prostu WYMIATA!

 

edit:

http://pl.youtube.com/watch?v=S9vKQuJe7Mk <-- livin la vida loca by Boney Nem... (wersja normalna, nie taka z youtube ma większy wykop i powah:) )

Edytowane przez Rotten_Christ
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość tk

"fix me" też od black flag imo lepszy, ogólnie trudno nervous breakdown zkowerować. nie mniej za(pipi).isty jest "built to last" z tribute'a "our impact will be felt", co więcej dzięki śpiewowi mcilrath'a pod koniec przebija oryginał od soia.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Najbardziej żałosne są komenty - fajna muza, zaje.biście przerobione, fajniutkie... Rzygać się chce.

 

Hit minionych wakacji - najbardziej gówniana przeróbka jaką słyszałem:

http://www.youtube.com/watch?v=W8V0DK3o124

Kupa, sraka, shit na całej linii, słyszałem to nad jeziorem przez 2 tygodnie dzień w dzień - pojechałem pod namiot, żeby się wyciszyć, a tu przyjechały jakieś technociule i robili dyskoteki do rana w barze. Miałem ochotę wejść i dać buta na twarz gościowi przy konsoli (jeżeli w ogóle mieli tam coś oprócz wzmacniaczy i mp3'ek...). Dobrze, że te "hity" mają to do siebie, że wprawdzie puszczają to w każdym zeszmaconym radiu (czyt. rmf, który kiedyś był naprawdę fajny, zet, eska, planeta), ale miesiąc-dwa później nikt o nich nie pamięta.

 

A tu naprawdę sympatyczna , dość stara przeróbka (w Antyradiu uczepili się tego strasznie - i dobrze):

http://www.youtube.com/watch?v=hxeNZOLNh4c

 

//Zaton - Rolf Harris jest da best :]

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Mimo, że Nightwisha niektórzy mogą uważać za... metal dla dzieci xD?, to mi osobiście ich muzyka się podoba (oczywiście ze starą wokalistką), a to jeden ich kawałków, cover G.Moore'a (moim zdaniem właśnie lepszy od oryginału):

 

Oryginał

 

Cover

 

Achhh i oczywiście zapomniałbym o tym :P Oryginał pewnie znacie, moim zdaniem wykonanie genialne

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Machinae Supremacy (hmh ktoś nie zna ? najlepsiejszy SID Metal) lubia kołwerować różne popowe(i nie tylko) kawałki - niektóre z nich :

 

The Great Giana Sisters (oryginalnie hmh The Great Giana sisters ;D bodajże muzyka z Main Menu) / instrumental

 

 

Sidstyler (oryginalnie Freestyler ;) )

 

 

 

 

gimme more (oryginalnie Britni Spirs) :

 

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...