Skocz do zawartości

audioscrobbler


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

jak zrobić z tym ipodem, żeby liczył piosenki? niby się łączy scrobbler z itunes ale piosenki się nie naliczają, przez co na last.fm mam zupełnie inaczej niż w rzeczywistości bo na komputerze rzadko słucham muzyki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 418
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

"Cześć!

 

Otrzymałeś ostrzeżenie za trolling w shoutboxach oraz na forum, używanie wulgarnych słów:

 

"SZCZURY (pipi) PODLUDZIE (pipi)ANE "

 

"japa robaki."

 

"sluchacie guwna śmiecie"

 

"I w ogole to japa Czajkowska, brzydka jesteś. "

 

"No śmiecie (pipi)ane, czekam na odpowiedź wy (pipi) polaczki (pipi)ane. "

 

"Witam, chcialbym poruszyć bardzo ważną kwestię dot. gustu naszej szkoly. Otóż chcialbym nadmienić na początku, że jest on niemilosiernie (pipi)owy, a znana nam wszystkim doskonale sentencja "o gustach się nie dyskutuje" nie ma prawa bytu w tej grupie, gdyż panuje tutaj takie bezguście, że aż (pipi)ie po oczach. Proponuję 3/4 czlonkom grupy aby zaczęli w końcu sluchać muzyki. W innym przypadku radzę usunąć lastfm i dożywotnio (pipi)ć z internetu. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam."

 

"No psy (pipi)ane, czekam."

 

Muted ban - 7 dni. Twoje "O mnie" zostało automatycznie wyłączone. Zostanie włączone po zakończeniu kary. Masz zablokowaną możliwość pisania w shoutboxach oraz wysyłania wiadomości prywatnych do użytkowników (wyłączając pracowników i moderatorów)."

 

trollowalem zje.bów z mojego LO w grupie.

 

Chcialem odpisać modkowi "fajna morda"( http://www.lastfm.pl/user/Ziomek2000 ), ale dostalbym dozywotniego bana i stracilbym sens mojego życia.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

jak zrobić z tym ipodem, żeby liczył piosenki? niby się łączy scrobbler z itunes ale piosenki się nie naliczają, przez co na last.fm mam zupełnie inaczej niż w rzeczywistości bo na komputerze rzadko słucham muzyki.

W scrobbler->pomoc->diagnostyka->scrobblowanie z ipoda ustaw taką synchronizację jak masz w itunesie(ręcznie/automatycznie). Scrobbler powinien wtedy automatycznie pobierać dane z ostatnich 2 tyg. przy synchronizacji ipoda(o ile masz wtyczkę do itunes). Jak czasem nie zadziała, to w tym samym oknie co wyżej opisałem możesz ręcznie wymusić scrobbling. Żeby to schludnie działało, musisz mieć posegregowaną muzykę przez iTunes.

Odnośnik do komentarza

Ej, ta wasza nieoficjalna wtyczka do Foobara jest niezależna od oficjalnego softu? Bo chciałbym scroblować z beznetowego kompa przez player z pena, a oficjalka trzyma dane konta w rejestrze (Albo w ramie? Anyway, na innych kompach nie jestem zalogowany) i nijak nie mogę się zalogować...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zmień odtwarzacz na heteroseksualny.

 

Tip. do słuchania używam winampa a itunes'a tylko do wgrywania muzyki do ipoda bo muszę. Jakbym mógł po prostu przekopiować foldery i pliki to bym to zrobił ale już tak sobie ubzdurali że trzeba synchronizować z intunes'em

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

No właśnie dlatego potrzebujesz odtwarzacza (playera, tego plastikowego czegoś do czego podłączasz słuchawki) jakiejś heteroseksualnej firmy.

 

Naprawdę, twoje posty rozbawiły wszystkich ale to nie rozwiązuje mojego problemu w dalszym ciągu więc jak nie masz nic do powiedzenia w tym temacie sensownego to zamilcz i idź spamować gdzie indziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.