Skocz do zawartości

audioscrobbler


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak MI się coś podoba, to po co mają zmieniać?

 

Robi się z tego taki portal społecznościowy, kolejny. Co mnie obchodzi chat, albo historia konta, to nie jest tak ważne jak muzyka. A w nowym layu jest. Najgorsze jest to, że pewnie specjaliści nad tym pomyśleli i po tym "upgrade" Last zrobi się modny, każdy będzie miał konto i będą się ze mnie koleżanki wyśmiewać, że nie mam znajomych, a one mają po 350;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a idź pan wchu.j z tym ścierwem, połowe lewej ramki mi ucina w 2 przeglądarkach i co chwile wyskakuje pier.dolnik "right now all over the worlds people listen to xxx...". jak będzie można te bzdety niepotrzebne powyłączać w rodzaju playera to mi tam nowy lay rybka. tylko żeby nie muliło.

Odnośnik do komentarza
a idź pan wchu.j z tym ścierwem, połowe lewej ramki mi ucina w 2 przeglądarkach i co chwile wyskakuje pier.dolnik "right now all over the worlds people listen to xxx...". jak będzie można te bzdety niepotrzebne powyłączać w rodzaju playera to mi tam nowy lay rybka. tylko żeby nie muliło.

 

no to się wkurwisz, bo starego wyglądu już nie ma

 

mogli nad tym jeszcze posiedzieć

Odnośnik do komentarza

"Twoje porównanie z użytkownikiem ogqozo wypada: NIE WIADOMO JAK". Nowa wersja rozbawiła mnie na początek. Ale drugie wrażenie jest kiepskie. Przede wszystkim za duży, kiepsko umiejscowiony shoutbox. Ciągle trudny dostęp do listy ulubionych albumów, co mnie mierzi, bo uważam to za bardzo przydatną funkcję.

 

Poza tym: wywaliło mnie z niektórych grup! Było ich bodaj 6, teraz są 4. No kurczę... Co to ma być.

 

Z kolei wykonawców mi pododawało: zyskałem gdzieś 100-200 odtworzonych utworów. Niektórym wykonawcom dodało, innym nie. Kto wie, może to oddanie tego, co Last kradnie, bo nie raz złapałem go na tym, że nie scrobbluje wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...