Skocz do zawartości

Kingofanime

Muzyka w anime

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogladalem tego anime, ale trafilem na ten kawalek przypadkiem. Aleeeeeee sztos :banderas:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 8.11.2017 o 15:45, Velius napisał:

Nie ogladalem tego anime, ale trafilem na ten kawalek przypadkiem. Aleeeeeee sztos :banderas:

anime/manga to kibel, już dawno olałem, ale ost jest całkiem fajny, to mam jako budzik

• Plusik 1
  • Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wzywam moc gniewu smoka !

Edytowane przez aphromo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Velius Ajjj, a chciałem wrzucić ten ending z Pyscho Pass - cudo. W zamian jak już jest wrzucam również Egoist i Psycho Pass tylko tym razem trochę mniej dynamiczny, ale za to wymowny i nostalgiczny drugi ending. Z resztą Psycho Pass to przegenialny animiec więc ost też musi się zgadzać.

Edytowane przez nadol90

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yuki Kaijura to jedna z moich ulubionych kompozytorek, jej OST zawsze wywołuje u mnie ciary, duża w tym zasługa pań z Fictionjunction/Kalafina :)

Mai Otome OST

Noir OST

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbym wymieniać cały dzień. Tak na szybko to 

Cowboy Bebop - Space Lion

- Green Bird

- Car24

- The Egg and I

- no i nieśmiertelne Rain

Tengen Toppa Gurren Lagann - All of You, Get Fired Up!

Dragon Ball Kai - wszystkie kawałki. Kradzione ale wg mnie świetnie wypełniały anime, plus w pamięci opening Chala z DBZ jeszcze w kultowej wersji niemieckiej raptem kilka razy puszczana na rtl7 no i Genki Dama Theme :banderas: 

Mell - Red Fraction w wersji zremiksowanej z anime Black Lagoon

Fairy Tail wspomniane wyżej ma też dobre kawałki dzięki połączenia gitar i irlandzkich rytmów.

Wszystko od pana Susumu Hirasawy

Ale ostatnio po raz enty wziąłem się za Ghost in the Shell SAC i SAC 2nd GiG i co tu dużo mówić.. poezja. @Zetta ty odstaw te ciężkie alkohole. Z której strony film ze Scarlett coś przypomina anime oprócz świata przedstawionego i zerżniętych scen?

I jakże piękny hołd dla wszystkich Tachikoma

:cray:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio obejrzałem Abridged, po sesji chyba zrobię rewatch Ultimate, a teraz odpaliłem to- od tej serii bowiem zacząłem, myśląc, że starsze=kultowe... I po części też tak uważam- bardziej mi się podoba design postaci i ta muzyczka właśnie. Chyba jeden z mych ulubionych openingów, obok pierwszego OPiece- niby dość szybko to anime się rozjeżdża z fabułą w mandze, ale i tak bardzo je lubię. No i w sumie ten klip mógłby też pasować do Ultimate, wszak nie pojawiają się żadne fillerowe postaci, jest wskazany konflikt Alucard-Anderson, jest problem Victorii itd itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Przez ten moment od 1:55 dla mnie jeden z lepszych kawałków :obama:

Edytowane przez Velius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

całkiem fajna bajeczka btw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta