Jump to content

SoulCalibur Najlepsza Czesc Sagi ?

Najlepsza czesc Sagi to 197 members have voted

  1. 1. Najlepsza czesc Sagi to

    • SoulCalibur (DC)
      55
    • SoulCalibur 2 (PS2-XBOX-GC)
      55
    • SoulCalibur 3 (PS2)
      61
    • SoulBalde/Edge (psx)
      28
    • 0

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Posted
soul jedyneczka na dreama , jedna z nielicznych gier,ktora potrafila mnie zachwycic grafika i grywalnoscia , cud miod jak na tamte czasy :P

Grafika do dziś wygląda świetnie. Moim zdaniem grafika stoi wyżej, niż w SC2 i SC3 na ps2.

Przynajmniej nie cieła animacja jak to jest na playu.

 

 

No i muzyka zdecydowanie w jedynce najlepsza. To samo gameplay.

Gra IMHO była też świetnie zbalansowana.

costy grafa jest o wiele lepsza w 2 i trojce , jednak ejdyneczka ma to cos :)

  • 6 months later...
  • Replies 7
  • Views 9.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • SC2 był pierwszym w ktorego gralem i zakochalem sie od pierwszego wejrzenia. Dzisiątki godzin gry z bratem, przyjaciolmi o czyms swiadczy. Nawet w tekkena tyle nie gralismy co w Soul Calibur   pot

:1pl: Po prostu i niezaprzeczalnie - SOUL BLADE/EDGE.Pamiętam jeszcze z automatów ten zachód słońca i poruszającą się trawkę ehhh.Dla mnie po prostu gra legenda - powalająca klimatem.Żadnej z następnych części nie udało się tego powtórzyć.

:2pl: Wiadomo - SOUL CALIBUR 1!Wspaniała mordo-klepka :blackeye: - od tej części wiedziałem, że nie będzie się dla mnie liczyć żadna inna seria :good:

:3pl: I tu jest problem - SC3 bądź SC2 (oba na PS2).Też świetne bijatyczki.Może się to jednak zmienić za sprawą SOUL'a 4 - ma być jutro z ULTIMY (jak na razie grałem jedynie w demko - X360 i byłem bardzo zadowolony), zobaczymy.

 

POZDRO DLA WSZYSTKICH

 

--------------------

haloogen.png

Edited by haloogen

  • 1 month later...

SC2 był pierwszym w ktorego gralem i zakochalem sie od pierwszego wejrzenia. Dzisiątki godzin gry z bratem, przyjaciolmi o czyms swiadczy. Nawet w tekkena tyle nie gralismy co w Soul Calibur :)

 

potem wyszła trojka, i od tego czasu jesli gram w SC, to oczywiscie z numerem "3" bo xbox360/ps3 nie mam więc czwórka jest poza zasięgiem.

 

swój głos oddałem jednak na Soul Calibur 2, ponieważ wspominam te część z największym sentymentem

  • 1 year later...

SCIII mimo iż grałem we wszystkie części. Do SB, SCI i SCII mam sentyment bo szedłem po kolei w sadze ale jednak w SCIII system najbardziej mi się podoba mimo drobnego framedrop'u. W SCIV nie grałem wiele, więcej w BD i jakoś dziwnie mi się grało.

Najbardziej mi się podobał Soul Calibur 2.Swego czasu wgniatająca w ziemie grafika, bezbłędna animacja,design postaci, i świetny system walki, głeboki a zarazem prosty(dla maschera i bohatera:). W Soula

3 też grałem, ale to nie było takie zaskoczenie, poza tym nie podobał mi się nieco zmieniony design postaci.

Edited by jan95kes

  • 2 weeks later...

SC2 FTW!

 

3 jest zjebana, w 4 nie gralem, to na psp jest mizerne. SC1 tez daje rade, ale 2 jest najzajebistsza (nawet OST ma fajny ;b).

  • 1 month later...

Dwójeczka była najlepszą częścią, klimat i usprawnienia. Potem Soul Blade. Trójka jest udziwniona, jedynka dobra jak na swe czasy, czwórka to już jakiś kosmos dla Japończyków i podobnież Broken Destiny.

Soul Calibur na DC, to była dopiero gra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.