Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Moze pochwalilbys sie swoim hcroomem bo widze ze kazdego jedziesz a twojego ne znalazlem rozumiem ze ty juz masz tv oled i wszystko co najlepsze

 

olej, bo On jest taki w każdym temacie i przypuszczam, że się nie zmieni.

 

 

co do HC ROOMU to dam odnośnik do poprzedniego mojego posta, bo od tego czasu niewiele się zmieniło (komputer, tapety, głośniki - tyle ;d).

 

o. ta czerwona strzałeczka po prawej stronie to jest odnośnik

 

 

 

ROTFL, to było niecelowe, ale właśnie widzę, że ten post pisałem dokładnie rok temu :(

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Panowie zwyczajnie nie znałem takiej firmy jak Amoi a mobie napisałem, że to chyba nie jest aż tak znana marka jeśli na takim eBay nie ma nawet jednego ich LCD. Wszystko napisane w dobrej wierze i bez złośliwości :(

 

 

edit:

Poczytałem trochę o ich ofercie i widać, że ludzie specjalizujący się w hd często go polecają. Bolączką jest tylko to, że lubi się niekiedy zepsuć a najbliższy serwis jest w Niemczech.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Moze pochwalilbys sie swoim hcroomem bo widze ze kazdego jedziesz a twojego ne znalazlem rozumiem ze ty juz masz tv oled i wszystko co najlepsze

 

olej, bo On jest taki w każdym temacie i przypuszczam, że się nie zmieni.

 

 

co do HC ROOMU to dam odnośnik do poprzedniego mojego posta, bo od tego czasu niewiele się zmieniło (komputer, tapety, głośniki - tyle ;d).

 

o. ta czerwona strzałeczka po prawej stronie to jest odnośnik

 

 

 

ROTFL, to było niecelowe, ale właśnie widzę, że ten post pisałem dokładnie rok temu :(

 

nie pisałeś tego rok temu, ale 1 września. Prawdopodobnie przyczyną pomyłki jest podobieńśtwo dat-01.09 po odwróceniu daje nam 09.01, czyli dzisiaj. Cha!

Odnośnik do komentarza

Siema, według mnie HC to nie jest chwalenie sie jaki kto ma lcd ani ile ma orginałów w kolekcji.

Ja mam swoja kanciapę HC, w której to zwykłem przesiadywać z kolegami, jest to stary budynek zasilany starym kaflowym piecem,

którym jak trzeba to i grzane winko da sie zrobić.

Tu macie pilotażowe 3 fotki. Postaram sie dorzucić lepszej jakości w pełni oddające hardcor tego miejsca zdjęcia na dniach.

Kanciapa jet wyposażona w piec kaflowy, N64, Pegasusa (bazar power oczywiście) kupionego po pijaku, telewizor Unitra, 6 siedzeń welurowych z samochodu Fiat Tipo, 20 kieliszków i inne atrakcje takie jak radio marki "Kasprzak" :(

 

http://img529.imageshack.us/my.php?image=dsc03138ep5.jpg

 

http://img266.imageshack.us/my.php?image=dsc03139wr1.jpg

 

http://img162.imageshack.us/my.php?image=dsc03140qh9.jpg

 

Pozdro i sorki za słabej jakiaści foto.

Odnośnik do komentarza

czyli jak mam lanserski pokój to muszę przed robieniem fotek pochować oryginały, przybrudzić okolice, na śnieżnobiałych ścianach porozklejać plakaty z gazet i ograniczyć się do pokazania jednej konsoli ze starym tv? wtedy będę full hc? :(

geez każdy pokazuje swój pokój, przecież nikt nie znosi sprzętów z całego osiedla.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Napisal szczerze - ten temat w wiekszosc sluzy do lansu - pokazania nowego LCD , swiezo wyremontowanego pokoju i kolekcji org gier na polce - nizej 10 komentarzy - WOW super pokoj , ale extra masz i jest lans :(

 

 

Sranie w bani , nie którzy długo pracowali żeby mieć taki pokój a nie inny (n/p qrva ja ) jestem z niego dummy udało mi się spełnić jedno ze swoich marzeń (mieć wy**** pokój gracza)sam na to zapracowałem i jestem cholernie szczęśliwy że udało mi się je spełnić, i co to moja wina że mam się czym pochwalić ? nie mogę? bo jak pochwale się to lans?! Panowie ile wy macie lat?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Napisal szczerze - ten temat w wiekszosc sluzy do lansu - pokazania nowego LCD , swiezo wyremontowanego pokoju i kolekcji org gier na polce - nizej 10 komentarzy - WOW super pokoj , ale extra masz i jest lans :(

 

 

Sranie w bani , nie którzy długo pracowali żeby mieć taki pokój a nie inny (n/p qrva ja ) jestem z niego dummy udało mi się spełnić jedno ze swoich marzeń (mieć wy**** pokój gracza)sam na to zapracowałem i jestem cholernie szczęśliwy że udało mi się je spełnić, i co to moja wina że mam się czym pochwalić ? nie mogę? bo jak pochwale się to lans?! Panowie ile wy macie lat?

 

Zgadzam sie z @Soul-em ! Ja tez ciezko pracowalem na swoj "kacik" i nie uwazam ze prezentacja swojego HC ROOM'u jest lansem. Kazdy pokazuj to co ma i gdzie spedza czas grajac. Jedni maja duzo inni mniej i co z tego ? NIC ! Tak jest, bylo i zawsze bedzie. Nie czuje zawisci do tych, ktorzy maja wiecej ani pogardy do tych, ktorych nie stac na "dopasiona" konfiguracje. Dla mnie kazdy jest GRACZEM i tyle.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tego ktory pokoj jest bardziej Hardcore'owy nie okresla ilosc konsol/gier tylko to jaki on jest, skladaja sie na to rozne czynniki, wiec nie ma jednoznacznej definicji HC Room'u.

Jesli ktos czuje, ze jego pokoj jest pokojem gracza to prosze bardzo, ma do tego prawo i jesli chce pokazac go innym to moze pokazac jego zdjecie wlasnie tutaj - w koncu po to powstal ten temat. :(

Mi akutrat HC Room, ktory pokazal Cień bardzo sie spodobal. :D

Jesli chodzi o lansowanie to nie wydaje mi sie zeby z kazdym tak bylo, wiele osob chce podzielic sie zdjeciem tego co ich interesuje, swojego pokoju gracza z ktorego sa zadowolenii, lub swojej kolekcji, ktora zebrali.

Sa osoby, ktore chca pokazac swoj pokoj gracza w ktorym spedzaja wolny czas - graja i dobrze sie bawia, niezaleznie od tego jaka ilosc konsol/gier sie w nim znajduje. :P

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.