Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczynałem od 14 cali z PS2 i nawet przez chwilę grałem na nim na X360. Później do PS3 miałem 21 cali CRT, na którym nie mogłem ukończyć Turoka. Kolory miał tak zwalone, że w jednej lokacji było na tyle ciemno, że nic nie widziałem, grę skończyłem u mamy. Kolejny TV to jakiś lepszy CRT, na którym pogralem sporo i w końcu dorwałem 32 cali LCD, który jest ze mną do dziś. Nigdy z ekranami nie byłem na bieżąco.

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Sie kliknelo i nie zdazylem dokonczyc.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o bydlaki crt to dostaliśmy kiedyś od wujka z Niemiec telewizor Grundig. Nie wiem ile miał cali 28 na pewno też to było ciężkie bydle. Obraz był baaardzo ok do gierek z ps2 i psxa. Głośniki mimo, że porządne to niestety miały dziwna przypadłosc. Wpadaly w rezonans jak w pokoju byl zimno xD więc zimą grzejnik był odkrecony na full przynajmniej z rana póki się pokój nie ogrzal. Jak już telewizor zaczynał padać to zaczął piszczec, pomagało wtedy magiczne lupciecie otwarta dłonią bok xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2018 o 22:24, Plugawy napisał:

Jak już telewizor zaczynał padać to zaczął piszczec, pomagało wtedy magiczne lupciecie otwarta dłonią bok xD

 

To jeszcze nic. Mój wspomniany wielki Trinitron, poza chorobą zielonego kineskopu, pod koniec żywota nabawił się jeszcze jednej przypadłości. Włączał się bez problemu. Dźwięk elegancko działał, dało się zmieniać kanały itd., ale kineskop odpalał się dopiero po jakimś czasie. Rekordowy czas to bodajże ponad 50 minut od włączenia telewizora.

A ludzie teraz narzekają, że aby pograć to loadingi muszą przeczekiwać :D

Edytowane przez Quake96
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
15 minut temu, MaZZeo napisał:

warto było tyle dac za słuchawki?

Jak najbardziej. TB 800 są genialne. Jeśli nie miałeś ich na głowie i chcesz je krytykować "bo słuchawki, za tysiącdwiejście, kurła Grażyna wstydu nie majo" to ZM MaZZeo :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Z słuchawek to miałem senki hd102 (chyba, wiem, że kosztowały koło 100) Microsoft stereo, Sony Gold 2,0 i te turtle, z kina to z906 i soundbar samsung hw-k550 k550 +satelity. Z tych wszystkich wymienionych najlepszy dźwięk z gier mam na tych słuchawkach. Z moich doświadczeń turtlebeach elite 800 (obojętnie czy p czy x) to najlepsze co w życiu growym słuchałem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

@MaZZeo nie mam pojęcia. Po każdej sesji odkładam na stand. Najdłużej chyba z 5-6h non stop grałem i nie wołały jeść :)

@MaZZeo ze mnie jest większy HC i zdażyło mi się je rozładować w jeden dzień.  Producent podaje 10h realny czas działania, to +/- 8 godzin.

 swoje TB mam już blisko dwa lata używam ich zawsze, nie potrafię już bez nich grać w cokolwiek. Dalej są jak nowe, bateria trzyma, tak samo jak trzymała na początku. Membrany nie zaczęły trzeszczeć a, to jest najważniejsze. Dźwięk jest fantastyczny. Dopiero na nich można zobaczyć, które gierki maja dopracowane audio. Po zagraniu w takiego CoD WW II czy Battlefield 1, można pisać wiersze o dźwiękach karabinów, czy wybuchu granatu. W R6 Siege, słychać z której strony idzie do ciebie wróg. 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...