Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdzie gdzie spędzam czas z przyjemnością nie mam zegarka. Po kij mi wiedzieć  jak szybko czas ucieka ;d Zegarek tylko do pracy żeby wiedzieć kiedy wyjść. 

 

Sam kiedyś tak przerobiłem jeden slot na napęd CD w komputerze. Wstawiłem tam radiobudzik. Ale to lata temu, dzisiaj by mi się nie chciało. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Napatrzyłem się na te wasze retro kąciki i chyba u rodziców w domu sobie taki zorganizuje. Jak będę jeździł to akurat na weekendy idealnie. Mam starego Trinitrona 14", powyciągam jakieś psx, ps2, gc, wii, zrobię bałagan, porozkładam kable, nakupuje gierek i ani razu nie odpale. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A to nie wiedziałem o tej "kulawości". Z kumplami mamy 1116A i konsole stoją elegancko. Od dołu też specjalnie nie ma po co zapewniać przepływu powietrza, aby głównie z tyłu i po bokach.

Swoją drogą ciekawe, czy te pierwsze modele 1106 czy jakoś tak, są faktycznie tak głośniejsze od późniejszych. Moja 1116A jest w miarę cicha jak na PS4, za to ten sam model kumpla potrafi chodzić jak odrzutowiec.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2019 o 22:10, Quake96 napisał:

A to nie wiedziałem o tej "kulawości". Z kumplami mamy 1116A i konsole stoją elegancko. Od dołu też specjalnie nie ma po co zapewniać przepływu powietrza, aby głównie z tyłu i po bokach.

Swoją drogą ciekawe, czy te pierwsze modele 1106 czy jakoś tak, są faktycznie tak głośniejsze od późniejszych. Moja 1116A jest w miarę cicha jak na PS4, za to ten sam model kumpla potrafi chodzić jak odrzutowiec.

FATy, szczególnie początkowe modele i chyba łącznie z 1116A, który też posiadam, miały pojawiający się problem z klawiszem wysuwania płyty. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tym problemem jest właśnie stawianie konsoli na nóżkach :) Moja od nowości stoi na 4 nóżkach i problemu z klawiszem nie mam, a dodatkowy większy przepływ powietrza na pewno wpływa pozytywnie na pracę konsoli :)

Odnośnik do komentarza

Tak, pierwsza i druga rewizja FATa mogła cierpieć na to o czym piszesz, bo obie mają "dotykowe" klawisze. Dopiero ostatnia rewizja zmieniła te klawisze na fizyczne, tak samo jak błyszczący panel na matowy. Ogólnie problemem to było głównie gdy konsole były nowe i na gwarancji. Dzisiaj, gdy gwarancja to już pieśń przeszłości (chyba że od sprzedawcy), to żaden problem. Wystarczy odkręcić pokrywę konsoli i podgiąć nieco blaszkę :) Tam nie ma żadnej filozofii, a problem polegał właśnie na zwierającej się blaszce.

O przepływ powietrza raczej bym się już aż tak nie martwił. Znajomy swoją FATkę 1116A ora nieraz naprawdę ostro przy długich sesjach w Wieśka 3, wszelkie Unchartedy czy RDR2 i konsola ani razu nie sprawiała mu problemów. Moja FATka po kilkunastu godzinach gry w Watch_Dogs też nie narzekała :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, Redmitsu napisał:

W koncu na swoim! Zona bardzo chciała mieszkanie z antresolą i jakims fartem ktos nie dostał kredytu na te mieszkanie i my w krotkim czasie zostalismy jego włascicielami, a ze zawsze chciałem miec hc room na poddaszu wiec moje male marzenie tez sie spelnilo ; ) 

Mieszkanie dopiero co niedawno skonczone by dalo sie mieszkac, wiec jeszcze wiele do zrobienia zeby bylo bardziej przytulniej. W HC Roomie narazie stare meble z starego mieszkania, w niedalekim czasie zmieni sie stolik rtv, ława no i musi koniecznie wjechac kanapa zeby mozna bylo usiasc wygodniej w wiecej osob niz tylko 2 ; ) Aha, słupek w ogole nie przeszkadza, bo delikatnie przysłania kolumne, aktualnie jest 51" ale spokojnie wejdzie 55" i dalej nie bedzie przeszkadzał, troche sie tego obawiałem ale jest dobrze ; ) 

 

wZn9xQP.jpg

 

A tu rzut po obroceniu się w fotelu "gamingowym" jak kobieta przygotowuje posiłki hehe (brak kobiety w domu, aktualnie zarabia na moje gierki)

 

FAmraBD.jpg

masz klimatyzacje zamontowaną? bo jak nie to ta gralnia będzie ci służyć tylko w sezonie jesienno zimowym :ragus:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
7 minut temu, _Be_ napisał:

Wszystko super tylko ten filar na zdjęciu przez zasłoniecie ekranu strasznie mnie masuje w mózg, nie mogę sie cieszyć tym widokiem. 

 

to niech go wyrąbie w czym problem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...