Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy ale tak przegladam i widze ze wiekszosc to LANS sprzetowy a nie klimaciarskie HC roomy :(

Kazdy chwali się tym co ma. Chyba nie będę znosił pustych butelek po piwie i stawiał po całym pokoju, zaciągał rolet i przybrudzał ścian tylko po to żeby nie było lansiarskich zdjęć a jakiś "hiper-klimatyczny" HC...

Odnośnik do komentarza
Bez obrazy ale tak przegladam i widze ze wiekszosc to LANS sprzetowy a nie klimaciarskie HC roomy :(

Kazdy chwali się tym co ma. Chyba nie będę znosił pustych butelek po piwie i stawiał po całym pokoju, zaciągał rolet i przybrudzał ścian tylko po to żeby nie było lansiarskich zdjęć a jakiś "hiper-klimatyczny" HC...

 

No nie, ale koleś ma racje IMO.

Fajnie, że ktoś ma zaje'bisty sprzęt i pokój, którego urządzenie kosztowało 2x więcej niż całe moje mieszkanie, ale to dla mnie nijak pasuje zbytnio do określenia HC ROOM, który to moim zdaniem powinien być klimatyczny, a jego opis wstawiony przez posiadacza jak najabrdziej jajcarski ;p

Odnośnik do komentarza

To jak jest wiekszy burdel w pokoju to znaczy ze jest on bardziej HC ? Ja jestem pedantyczny na maksa, cieszy mnie samo obcowanie ze sprzetem, lubie jak jest czysto i nic mi nie zalego na stole, biurku, krzesle, lozku, podlodze, kaloryferze i gdzies tam jeszcze. Nic mnie tak nie odpreza jak powrot z pracy do czystego, pachnacego pokoju gdzie puszczam muze z dobrego sprzetu i dopalam gre lub net, wokół mam czysto bo tak po prostu lubie. Na swoj sprzet zapracowalem wlasnymi rekoma i dorobilem sie takiego garba od roboty ze pajaczka z zakupow mango podlaczam pod zasilacz.

 

Kiedys owszem mialem troszke bardziej hardkorowo bo meble pamietaly Stalina, 12 calowy monitor Neptun Jaruzelskiego a PSX Wałęsę. Wyrko na ktorym zalegalem z padem w lapach pamietalo jeszcze jak starzy mnie na nim robili. Teraz skoro pracuje i mnie stac to po prostu kupuje to co mi sie podoba, a i tak zawsze staram sie znalesc zloty srodek i nie wydac za duzo mamony.

 

Ostanio kupilem sobie fajny i bardzo wygodny fotel obrtotowy do kompa, przymierzalem sie chyba do 30 roznych a wybralem taki w miare tani. Oczywiscie nie omieszkam sie nim pochwalic :( .

 

ps. no dobra, na drzwiach mam jeszcze plakat z Lineage Chronicles 4, wrzuce go razem z fotelem.

Odnośnik do komentarza
Bez obrazy ale tak przegladam i widze ze wiekszosc to LANS sprzetowy a nie klimaciarskie HC roomy :(

To co moim zdaniem zadaje klimat takim pokojom, to niekoniecznie bałagan i plakaty, a ciekawa kolekcja konsol i gier. Jeśli ktoś ma tyle lat co ja, a przygodę z konsolami rozpoczął stosunkowo niedawno, to wiadomo, że czymś takim się pochwalić nie może.

Poza tym nie wiem co uważasz za lans, nie trzeba być bogaczem, aby pozwolić sobie na nową konsolę i HDTV. Tym bardziej, że prawdziwy miłośnik grania, nie będzie szczególnie oszczędzał na sprzęcie z którego będzie korzystał po kilka godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza

Hehe, wiedziałem, że się do tego przyczepicie. To tapeta, ciemnofioletowa w zasadzie, ale dziwnie wygląda z lampą błyskową. A zmienić tego nie mogę, dom jest wynajmowany i taki mi się pokój dostał. Ale w połowie roku będzie już zupełnie inaczej, dostanę pokoik wykończony jak według moich wytycznych, a zamiast monitora powinien pojawić się HDTV

Odnośnik do komentarza
Hehe, wiedziałem, że się do tego przyczepicie. To tapeta, ciemnofioletowa w zasadzie, ale dziwnie wygląda z lampą błyskową. A zmienić tego nie mogę, dom jest wynajmowany i taki mi się pokój dostał. Ale w połowie roku będzie już zupełnie inaczej, dostanę pokoik wykończony jak według moich wytycznych, a zamiast monitora powinien pojawić się HDTV

360'tka to chyba pada Ci co drugi dzień. Tak to wygląda jakby była z 3cm od ściany.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Bez obrazy ale tak przegladam i widze ze wiekszosc to LANS sprzetowy a nie klimaciarskie HC roomy :P

Kazdy chwali się tym co ma. Chyba nie będę znosił pustych butelek po piwie i stawiał po całym pokoju, zaciągał rolet i przybrudzał ścian tylko po to żeby nie było lansiarskich zdjęć a jakiś "hiper-klimatyczny" HC...

 

No nie, ale koleś ma racje IMO.

Fajnie, że ktoś ma zaje'bisty sprzęt i pokój, którego urządzenie kosztowało 2x więcej niż całe moje mieszkanie, ale to dla mnie nijak pasuje zbytnio do określenia HC ROOM, który to moim zdaniem powinien być klimatyczny, a jego opis wstawiony przez posiadacza jak najabrdziej jajcarski ;p

 

Wiem ze juz bylo dawno ale chciale tylko napisac ze HC Room to nie tylko masa plakatow i tysiace gier. W moim przypadku Hardkorem bylo zarobienie na wszytko co posiadam. Okreslenie Hardkor podpiac mozna pod wiele sytuacji. Tak na dobra sprawe to w du*** mam opinie takich zazdrosnikow, ale przekonany jestem ze gdybym zaproponowal takim ludziom zamiane to 99,9% nawet by sie nie zastanawialo.

Odnośnik do komentarza
Bez obrazy ale tak przegladam i widze ze wiekszosc to LANS sprzetowy a nie klimaciarskie HC roomy :P

Kazdy chwali się tym co ma. Chyba nie będę znosił pustych butelek po piwie i stawiał po całym pokoju, zaciągał rolet i przybrudzał ścian tylko po to żeby nie było lansiarskich zdjęć a jakiś "hiper-klimatyczny" HC...

 

No nie, ale koleś ma racje IMO.

Fajnie, że ktoś ma zaje'bisty sprzęt i pokój, którego urządzenie kosztowało 2x więcej niż całe moje mieszkanie, ale to dla mnie nijak pasuje zbytnio do określenia HC ROOM, który to moim zdaniem powinien być klimatyczny, a jego opis wstawiony przez posiadacza jak najabrdziej jajcarski ;p

 

Wiem ze juz bylo dawno ale chciale tylko napisac ze HC Room to nie tylko masa plakatow i tysiace gier. W moim przypadku Hardkorem bylo zarobienie na wszytko co posiadam. Okreslenie Hardkor podpiac mozna pod wiele sytuacji. Tak na dobra sprawe to w du*** mam opinie takich zazdrosnikow, ale przekonany jestem ze gdybym zaproponowal takim ludziom zamiane to 99,9% nawet by sie nie zastanawialo.

 

 

ja już nic nie pisze, tylko sprostuje ;)

takie osoby jak Ty, albo Cerb (który wcześniej tu pisał) rozumiem w 100% - także to, że się burzycie. zarobiliście i macie, w pytkę:]

denerwują mnie tylko komentarze roomów 16 latków typu "a oto mój skromny HC room" :P

Odnośnik do komentarza

mozna miec w pokoju harmonie i sprzet za tysiace zlotówek wynikiem czego jest HC room

mozna miec w pokoju chlew i ubrania porozwalane po calym pokoju, resztki jedzenia z przed dwóch tygodni (knrwa ale tu (pipi)|e) kawałek telewizora i pół konsoli do grania i tez miec HC room, tyle ze zawsze zazdrosc bedzie zrzerac balaganiarzy bo są wystarczajaco niedojrzali aby wziasc sie za posprzatanie, jedyne co potrafia to pieprzyc glupoty ze im sie harmonia i spokoj nie podoba.

 

anyway ja chce miec wlasnie taki spokoj i porządek, zero kabli zero stresu

 

32674792sw2ij0.th.jpg

 

piękne

Odnośnik do komentarza

nWo piekny pokoj twoj? ja ez jesem zwolennikiem braku kabli i totalnie minimalistycznej wersji, "hc roomy" z burdelem w pokoju poprostu mnie odrzucaja, wygladaja wstretnie i nie wiem czym tu sie chwalic? ze z ciebie flaje i brudas? ja zeby grac musze miec porzadek, spokoj i wszystko ogarniete. musze u siebie zrobic taki porzadek.

Odnośnik do komentarza

nie no ja chce miec taki pokój, a ps3 faktycznie wstawilbym biale, to jedyna zmiana ktora pasowala by to tego designu anyway, wzorowal sie bede na takiej harmonii, kazdy pokoj gdzie jest pozadek niczym w wojskowym laboratorium robi na mnie wrazenie, a na kim nie robi ?? :P

 

37592188jv9.jpg

Odnośnik do komentarza

:P

 

Teraz zwrocilem uwage na to - right

 

Mi sie slowo HC Room kojarzy niekoniecznie z kartonem po pizzy gdzie leza kawalki ciasta z brzegu i puste puszki po piwie. Nie musi byc tez jakos wypas sterylnie. Pokoje ktore tu ogladam , to sa zwykle pokoje. W dzisiejszych czasa coraz wiecej osob sobie moze pozwolic na kupno nowej konsoli i LCD - bo to tanieje z dnia na dzien , a i raty sa korzystne w sklepach . Wiec wiekszosc tutaj sie cieszy ze wrescie ma te upragnione lcd czy te ps3. Ale dla mnie HC Room ,to pokoje kolekcjonerow. Kolesie buduja obok domu garaz czy cos w tym sylu i tam maja regaly zapchane grami i inne z tym zwiazane rzeczy .

 

 

 

1_vgc_new_3_large.jpg

 

 

 

To jest dla mnie HC Room ;)

 

http://www.vintagecomputing.com/index.php/archives/103

 

KAzdy ma chyba swoja definicje tego pojecia.

Odnośnik do komentarza

luck1985 -> dokładnie, to jest (przynajmniej dla mnie) definicja prawdziwego HC roomu, wypchanego unikatami.

 

Swoją drogą jakby ktoś z Was zachaczył przypadkiem o Tokyo to polecam wybrać się na Akihabarę do sklepu Super Potato - mi opadła kopara za pierwszym razem jak tam wlazłem, widok porównywalny z HC roomem z posta powyżej :P

Odnośnik do komentarza

I tak jeszcze dodam , ze HC Room nalezy do HC gracza . A ten mi sie kojarzy z gosciem ktory przeszedl wszystkie must have swiata i nie ogranicza sie do jednej konsoli , a reszta bluzga. Totalny maniak , gosc ktoremu dzisiaj zadam pytanie - jaka nute mam zagrac w Zeldzie Ocarina of time zeby epona przybiegla ? no i kolo mi mowi co trzeba wcisnac :P Taki swir.

Nie kazdemu odpowiada kazdy gatunek gry , wiec jak nie powie mi jakie mam miec statystyki w FF 7 zeby przejsc X , to sie nie obraze ;)

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.