Skocz do zawartości

Seria Phoenix Wright


ashka

Rekomendowane odpowiedzi

Velius, skąd to info :huh: ? Ja przyznam się, że nie śledzę informacji dotyczących tej gry - poza obejrzeniem jednego gameplaya i kilku szczątkowych informacji tak naprawdę nie wiem o niej nic, bo i też chce sobie zostawić jak najwięcej niespodzianek przed przystąpieniem do gry. Jednak taka "niespodzianka" jak brak etapów w sądzie mocno by mnie zmartwiła :( - to wizytówka tej serii i po prostu nie wyobrażam jej sobie bez tego, nawet jeśli mamy do czynienia ze spin off'em. Z drugiej strony w tytule mamy zaznaczone "Investigations", więc może rzeczywiście będziemy mieli w grze same śledztwa :mellow: ?

 

Mimo wszystko nie wierzę w to przynajmniej dopóki nie zobaczę wiarygodnej informacji na ten temat - jakby nie było, gra ukazała się już w Japonii, więc w Sieci powinno już krążyć więcej informacji na temat tego tytułu, ale jak już mówiłem wcześniej, nie chcę sobie spoilować. Ja chcę znowu wcielić się w prokuratora na sali sądowej i prowadzić potyczki z kolejnymi obrońcami :D .

Odnośnik do komentarza

Info mam nie oficjalne,pamietam ze przegladalem kilka for o tym oraz czytalem komentarze na youtube to dosc znaczna czesc ludzi twierdzila ze nie bedzie w tej grze potyczek sadowych i bedzie sie ona opierala tylko na sledztwach.Ile w tym prawdy niestety nie wiem,mam nadzieje ze jak najmniej...chociaz byloby to dosc logiczne,jesli spojrzymy na tytul gry.

 

Tez staram sie za duzo nie czytac o tej grze bo wole ja odkrywac samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi kurde, która to część, ta ze Steel samurajem. mam nadzieje że nie najlepsza, jak mówicie 3 część, bo w takim razie zostawie sobie na koniec. narazie jestem w momencie kiedy bronimy Edgewortha, 4chapter bodajże. Gra jest naprawde genialna, i wkręca jak diabli, tylko eksploracja śłaba, plus lokacje takie nieciekawe za bardzo. za to humor, postacie, i OBJECTION miażdzą xD Gram na emu.

 

Aha więc jednak to 3 część. jakbym wiedział przedtem, to bym zostawił na koniec. Sai manella ze swoimi ROFL, LMAO czy Suxorz robi banana ryju xD

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Skonczylem juz dawno temu 1,2 i 3 czesc PW i zostalo mi tylko apollo justice,do ktorego jakos nie chetnie podchodzilem i nadal nie mam ochoty zagrac a bardzo bym sie chcial wziac za miles investigations,wiec sie zastanawiam czy apollo justice moge narazie poprostu olac i zostawic czy moze miec jakies powiazania z nowa odslona? (w co watpie)

Odnośnik do komentarza

Skonczylem juz dawno temu 1,2 i 3 czesc PW i zostalo mi tylko apollo justice,do ktorego jakos nie chetnie podchodzilem i nadal nie mam ochoty zagrac a bardzo bym sie chcial wziac za miles investigations,wiec sie zastanawiam czy apollo justice moge narazie poprostu olac i zostawic czy moze miec jakies powiazania z nowa odslona? (w co watpie)

 

Jest kilka drobnych nawiązań do apolla w jednej ze spraw (właściwie bardziej żartów niż nawiązań), ale spokojnie można grać nie znając jej fabuły.

Odnośnik do komentarza

 

Ta gra to taki MGS2 Phoenixów

 

 

Hm, coś mi ten tekst przypomina...Włotewa.

 

Ukończyłem niedawno Ace Attorney Investigations i z przykrością muszę stwierdzić, iż w tej grze nie ma za grosz "pierdolnięcia".

Nawiązanie do poprzednich części są słitaśne, ale ogólnie sprawy nie chwytają jakoś specjalnie za serce. Zmiana perspektywy w której możemy Edgeworth'em swobodnie przemieszczać się po pomieszczeniu wyszło grze na dobre, ale nowy system czyli Logika ma się nijak do ściągania psycho kłódek, czy wyszukiwania tików nerwowych, ale dla mnie absolutnym nieporozumieniem jest czemu zrezygnowano z świetnych wstawek FMV z AP, minigierek wykorzystujących chociażby mikrofon, czy hybrydowych animacji w 3d, w których świetnie się odtwarzało przebieg wydarzeń.

Nie zrozumcie mnie źle. Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth to nadal niezła gra ( jak dla mnie, na takie 7+, bardzo naciągane =8 ) i dobrze, że Miles dostał swoją grę, ale Capcom osiadł na laurach w tej części, wywalając fajne patenty z AP przez co gra równie dobrze mogłaby wyjść na gba, a historia pomimo tego, iż jakoś bezpośrednio nie nawiązuje do poprzednich części, to jednak żeby zrozumieć i wychwycić wszystkie smaczki, to jednak trzeba się zapoznać po trochu z podstawową trylogią, co sprawia, iż Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth jest skierowany przede wszystkim do fanów serii. Co prawda, nie uważam tego za wadę, ale Apollo Justice pokazał jak zgrabnie można się odciąć od korzeni , tworząc nowy rozdział w historii serii, będąc tym samym "noob frendly" dla nieobeznanych z poprzednimi odsłonami, a tutaj tego ni ma...

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego nie chcesz grać w Apollo Justice?

 

Ta gra to taki MGS2 Phoenixów, zobaczysz jak zagrasz :). IMO powinno się nazywać Phoenix Wright 4.

 

Nie wiem,jakos nie chce mi sie grac innymi postaciami niz Edgeworth i Wright. I te postaci na okladce wygladaja jak banda pedalow :turned:

Odnośnik do komentarza

 

Ta gra to taki MGS2 Phoenixów

 

 

Hm, coś mi ten tekst przypomina...Włotewa.

 

Co Ci przypomina?

 

 

To, że na moje teksty z cpe powinienem dawać prawa autorskie XD Spokojnie, ni podam ciebie za to do sądu. Ni jestem grigorim :P

 

No, ale wracając do AP to jednak zachęcam kolegę, aby przemógł się i dał szanse Nowemu bohaterowi. Co prawda, to faktyczne. Edgeworth i Wright to to, ni jest, ale też do końca ni rozumiem tych jęków zawodu jaki to by on nie był. Do Raiden'a to mu jeszcze daleko, no i to co już wspomniał kruk, określenie AJ nazwą Phoenix Wright 4 nie wzięło z powietrza. Niech to zadziała na twoją wyobraźnie :P

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Ja Cię, zo to za Gyakuten Saiban bez rozpraw sądowych?

 

A z tym MGS2 to nawet nie pamiętam tego z CPE :D. Nie wiem, może mi to kiedyś utkwiło w pamięci i teraz mi się tak przypomniało, ale z Tobą mi się nie skojarzyło :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Uff, wreszcie ukończyłem Milesa Edgewortha. Długa, długa gra. Ostatnia sprawa przeciągała się w nieskończoność, a moment kulminacyjny miał chyba z dwie godziny. Aż do przesady.

 

Fajnie było skoczyć w teren i robić śledztwo, choć gra stanowczo zbyt często prowadzi nas za rączkę. Przesłuchania mimo wszystko nie mają takiej mocy jak procesowanie na sali sądowej - liczyłem, że może chociaż będzie można wcielić się w prokuratora na rozprawie, ale nic z tego. Sama historia, elegancko rozłożona na wszystkie sprawy, jest ciekawa, ale brak w niej elementu osobistego. Phoenixa i jego ekipę dziewczyńskich mediów po prostu się lubiło. Kay jest którąś tam kopią młodej, pomocnej dziewuszki, Franziska z trudem daje się lubić, a pan agent... No nie wiem. Generalnie bardziej ekipa samców i samic alfa, niż sympatyczna zgraja od Phoenixa.

 

Ale gra i tak świetna. 8, może 8+.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu ukazały się premierowe skany drugiej części przygód Milesa

 

skizo1283930330ace2.jpg

 

Bardziej podjadany byłbym faktem kontynuacji klasycznych Gyakuten Saiban'ów, ale i to dobre :D Coś czuje, że szykuje się trylogia z Edgeworth w roli głównej :P

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...