Skocz do zawartości

KoRn!!!!!!!!


sobushi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 5 miesięcy później...

Na początku 2010 roku ma wyjść nowa płyta. Mają nowego perkusistę, proces nagrywania odbywa sie podobno bez efektów, sam bas, wokal, perkusja i gitara. Pracują z tym samym producentem co przy pierwszych dwóch albumach.

 

Po s(pipi)ieniu się na dwóch ostatnich płytach powinni troche powalczyć o swój honor i dać od siebie jak najwięcej. No ale oczywiscie tego nie zrobili. Na stronie można codziennie oglądać ich pracę w studiu po wykupieniu konta premium. Na początku września ma się pojawić jakiś nieoszlifowany utwór bez wokali z nowej płyty. KoRn teraz mnie za bardzo nie obchodzi, ale skoro każą sobie za każdą pierdołę płacić no to albo ten nowy album będzie słaby albo taki jak dwa pierwsze.

Odnośnik do komentarza

No ja czekam na tą płytę. Bardzo lubię Korna, wydali wiele płyt i wiele świetnych piosenek, ale tyle samo też chłamu zrobili. Np. Untitled to kompletny syf oprócz Evolution. Dobre były tez IMO Take a Look in The Mirror oraz See you on the other side.

 

Swoją drogą i tak najlepiej kupić The Greatest Hits Vol. 1, sam mam :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Jak dla mnie całkiem elo, czuć wyraźny powrót do dwóch pierwszych płyt (które niespecjalnie mi podchodza, wolę późniejsze), zmiana jak najbrdziej na plus. Słychać, że nie wszystko zostało jeszcze do końca zmasterowane, więc powinno brzmieć o niebo lepiej w finalnej wersji. Choć brzmienie jest fajne, to nadal brakuje mi gitarek Briana. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie, ale wiadomo jedno - chłopaki są na dobrej drodze.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

zenujacy kawałek, davis placze do mikrofonu spiewajac infantylne teksty, i wykrzywiajac ta swoja krzywa juz i tak szczeke, a cala restza sie smieje bo wie ile siana za to bedzie, dajcie spokoj, juz pomijajac ze kawalek jest tak ch,ujowy ze nie ma zadnego porownania do wczesniejszych plyt.

No ale dzieciaki sa pos,rane. i to sie liczy.

Odnośnik do komentarza

Słucham, słucham - dobre to! Ale potem dochodzi do tej pedaliady - no po ch.uj ją tam wsadził? Kawałek bez tego byłby na prawdę dobry i mój hype na płytę by wzrósł mocno, a tak to nadal nie wiem czego się spodziewać.

 

Ja chcę pier.dolnięcią jak w issues albo Untouchables a nie chu.jni jak w Untitled.

 

EDIT:

 

Korn 11 - http://www.youtube.com/watch?v=AP_gbk7j2QY

 

kawałek instrumentalu z nowej płyty.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Milan- oprócz tego festiwalu jęczenia w środku, reszta jest spoko i nie rozumiem pisania, że nijak się ma do poprzednich albumów. A i tak to jest lepsze niż 2 ostatnie płyty.

Ja nie lubię takiego mieszania- albo niech cały track będzie ostry albo niech cały będzie guwnianą balladą.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

No i wyszedł nowy kawałek - "Oildale". Po obsłuchaniu wersji koncertowej spodziewałem się, że będzie cięższy, a tu chuj wielki. choć cieszy całkowita zmiana brzmienia w stosunku do poprzedniego albumu.

 

Acha, no i fajnie, że znowu słychać bas.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.