Skocz do zawartości

SLIPKNOT


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Corey wygląda teraz jak ta mała szmata ze "sierocińca" XD LOL

1765290_film1.jpeg

Wkurza mnie to, że tak bardzo chcą być cool i zaczynają śmierdzieć komerchą

edit: Przesłuchałem płytę razem z bonus tracks i mimo tego, że lubię slipknota ogłaszam, że ta płyta to crap i nic więcej ani mniej

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też nie chodzi o puszczanie pawia na widownię i lanie na kable na koncertach. IMO jedyna słuszna płyta to self-titled. Bo tam po prostu słychać, że w nagrywaniu bierze udział dziewięciu muzyków - raz bardziej, raz mniej, ale słychać. No i wolałbym już żeby tych masek nie mieli - nówki wyglądają trochę dziwnie, szczególnie nie mogę się przyzwyczaić do facjaty Taylora, reszta ujdzie w tłoku.

Odnośnik do komentarza

bodajże Mick nie zmienił maski, (pipi) z tym

a co do puszczania pawia czy co tam wymyśliłeś to źle dedukujesz - widziałem ich na zywca 4 razy i najgorszy koncert to był po wydaniu vol.3 - coś jakby wyszli, od(pipi)ali swoje, poszli

za czasów s/t i iowa to nie dość że wszędzie ich było pełno to do tego był mocarny kontakt z publiką

a muza co teraz grają to 4 osobowa kapela by zagrała z wiosłem w (pipi)e - przecież to jest kopia stone sour do cholery

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

"- Wiem, że muszę zrobić tę płytę - wyjaśnia muzyk. - Niektóre piosenki, które napisałem nie pasują do żadnego z moich zespołów. Są to utwory stanowiące skrzyżowanie Foo Fighters i Social D z domieszką Johnny'ego Casha. Country zdecydowanie będzie jednym ze składników dzieła. Pochodzę z Iowa, gdzie muzyka country jest częścią tamtejszej kultury. Nie zabraknie jednak mocnych, rockowych elementów."

 

Haha

 

corey taylor o swojej solowej płycie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja się zastanawiam. Raczej będzie krucho z kasą bo w maju WWA, a w lipcu Praga. Nie małe znaczenie ma też chu.jowość ostatniej płyty. O właśnie, support może przeważyć.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...