Skocz do zawartości

Kto oraz czym jezdzi (w wersji live;) ?


Olsen

Jezdze pojazdem...  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezdze pojazdem...

    • wlasnym
      195
    • rodzicow
      66
    • kolegi/kolezanki
      3
    • wyjanetym
      1
    • kradzionym;)
      69


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie twierdze że wszystkie japońskie bryki to szajs bez klasy i smaku, ale uwielbiane tu siwiki sie do nich zaliczają, rozwaliła mnie zwłaszcza gadka że jeżdżąc takim człowiek sie wyróżnia - lol, przecież tego śmiga po drogach od zarąbania, a E46 w coupe to rzadkość, przynajmniej w moim mieście. Zauważyłem też że japońscy producenci uwielbiają oznajmiać całemu światu co włożyli w wóz i potem jeździ takie coś z 1.6 VTEC TURBO SUPERCHARGER T-VIS SPORT RACING ULTRAFAST FWD RWD 4WD na klapie bagażnika, jakby ktoś nakupił tandetnych nalepek w tesco i poprzyklejał :rofl2:

 

lepszy dupny Vtec niz cholerny stickerbomb!

 

Ain't talking about wyróznianie ,bo tu jest przegiecie w druga strone- ludzie musza wykorzystac okazje by poczuc sie lepiej i na chama wyprzedzić SUBARU! Potem mogą mówić że wyprzedzili SUBARU! RAJDOWE! a ja po prostu głupszym ustępuje :P

 

Ja na wiosne z 2.0 zrobie sobie 1.6 :woot:

 

goyty16.jpg

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

 Witam :yes:  fajne opinie fajne samochody . Ja tak skromnie napiszę  bo skromna ze mnie osoba  :blush: , może dlatego że nie zawsze miałem w życiu dobrze, ciężko  pracowałem na to co dzisiaj mam  i gdyby nie moja pasja  nauka a pózniej praca , na pewno nie byłoby tak fajnie ale życie uczy i każdego :ermm:  człowieka trzeba szanować każdego .   No przyznaje się też lubię auta jak każdy normalny człowiek na kuli ziemskiej .  Najbardziej lubię sportowe roadstery dwu osobowe z tylnym napędem. a czym ganiam?  Ostatnio zakupiony beznadziejny samochód  volvo XC90  V8 nie wiem może i fajny ja nie kupiłem  brat i nic mi nie powiedził   :wallbash:   duży ciężki  jeżdzi sie jak taczko łeeee :negative:   następnie żmija czyli viper srt10   8.4v10 to nie auto to potwór pełna  uwaga na każdy nawet lekki zakręt bo można się zdziwić  :shok:  nissan GTR black edition fajne autko z miejsca to rakieta i ten ryk silnika v6   zachowanie auta jak tylny napęd no prawie lubi sie psuć  oraz moje ukochane maleństwo mazda mx5 :wub:  super autko oraz motoocykle harley davidson

Pozdrawiam :hi:     

Odnośnik do komentarza

Posty tego gościa nie mogą być prawdą. Szkoda, że nie ma już z nami Pana Przemka ściera :confused:

Witam  :yes: jeśli tak twierdzisz?  w takim razie czekaj czekajcie na film lub zdjęcia  żeby póżniej nie było płaczu i zbierania zębów z podłogi  na początek pokaże moje maleństwo a jak zasłużycie bez obrazy dla wszystkich :yes:   to pokaże resztę furek  . Tak jestem skromny i nie lubie pokazywać co mam  bo zaraz będzie że się chwalę ale .......  Pozdrawiam gorąco 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...