Skocz do zawartości

Gry region-free


Darko.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A r6; vegas2 będzie?

Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem jakiejś gry z np. Play-Asia. Warto tam kupowac? O co chodzi z tym całym cłem i podatkami? Bo jakoś mi się zdaje, że np. lepiej byłloby kupic po 2tyg. premiery gierkę na allegro. Co o tym sądzicie? A z Play Asia można za pobraniem kupić?Po ile chodzi dolar, a po ile EURO?

Edytowane przez elsaint360
Odnośnik do komentarza

wiem że w lik-sangu była taka możliwość przy wzięciu kuriera za ponad 100 dolarów.

Zabawy w pobranie z drugiego końca świata są zbyt kosztowne <_<

 

o to że jak ładnie poprosisz to Ci obniżą wartość paczki o połowę ale jeśli ona zaginie dostaniesz zwrot kwoty widniejącej na paczce.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

lepiej faktycznie sobie odpuść jak masz się tym tak stresować <_<

to co doliczają do paczki to podatek, przy 60 dolarach zapłaciłem ostatnio 27zł a czy Cię złapią czy nie to już zależy od humoru celnika, nie raz kilka paczek po 60 dolców przechodziło bez problemu...

Odnośnik do komentarza

jak to przepłacać 100zł?

jak już pisałem wszystko zależy od szczęścia raz Ci doliczą raz dopuszczą do obrotu bez gadania.

gra kosztuje 49,90$+3,10$ przesyłka = 53*2,21=117,13 za grę, jak będziesz miał pecha i doliczą Ci 27 zł podatku to zapłacisz 144,13zł, znajdź mi miejsce gdzie kupię Vegasa za 44zł to ozłocę <_<.

Zresztą mogą Ci obniżyć wartość paczki o połowę, wtedy nie sądzę żebyś miał problemy z urzędem celnym.

Odnośnik do komentarza
jak to przepłacać 100zł?

jak już pisałem wszystko zależy od szczęścia raz Ci doliczą raz dopuszczą do obrotu bez gadania.

gra kosztuje 49,90$+3,10$ przesyłka = 53*2,21=117,13 za grę, jak będziesz miał pecha i doliczą Ci 27 zł podatku to zapłacisz 144,13zł, znajdź mi miejsce gdzie kupię Vegasa za 44zł to ozłocę <_<.

Zresztą mogą Ci obniżyć wartość paczki o połowę, wtedy nie sądzę żebyś miał problemy z urzędem celnym.

Jakiego vegasa? O co Ci chodzi? Sprobuję do nich napisać czy zaniżą grę. PM poszło do Ciebie ping

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...