Skocz do zawartości

Gry region-free


Darko.

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, Hong Kong ma system NTSC ale play-asia często zamiast wersji NTSC wysyła wersje PALowską, przynajmniej ja tak mam w przypadku gier region free :(

 

Ponadto niektóre gry w wersji Japońskiej (nie azjatyckiej) które zwykle są region free, mają blokadę regionalną vide mój drugi egzemplarz THP8 którego na europejskiej konsoli nie idzie odpalić bądź Gears of War.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oto wiadomość jaką dostałem od Play-Asia:

Dear Mariusz,

 

Thank you for contacting Play-Asia.com

 

Sure, we can put half price on your future invoices if you like. Please be

reminded that you will not be compensated in full in case the parcel is

lost or damaged during transit. Further in case customs do not believe the

value and seize the goods, it will be out of our control and we will not

replace the parcel. Please confirm if you still wish us to go ahead.

 

If you have any further question, please do not hesitate to ask.

Oprócz tego,że mogą mi obniżyć cenę napisaną na kopercie to nic nie kapce ;)

Odnośnik do komentarza

A dalej informuja cie ze jesli paczka zostanie uszkodzona lub zaginie nie dostaniesz rekompensaty za faktyczna wartosc tylko za tyle na ile zanizyles cene no i jesli celnicy stwierdza ze cena na paczce z faktyczna sie nie zgadza mozesz sie pozegnac z paczka i oni za to nie odpowiadaja, no i na koniec pytanie czy jestes nadal w zwiazku z powyzszym pewien co do zanizenia wartosci paczki.

Odnośnik do komentarza

Czlowieku jak ty smucisz... zamawialem wiele razy z Azji, Australii i Ameryki, a nigdy nie dostalem cla ani podatku, nigdy tez paczka nie zaginela, prawdopodobienswo, ze cos sie stanie jest takie samo jakbys zamowil cos w Polsce i poczta ja zgubila, jak zamawiasz cos w kraju to tez najpierw analizujesz wszystkie czarne scenariusze ??

Odnośnik do komentarza
To celnicy mają do tego prawo? Wysytarczy, że jakiś koleś powie: Ta paczka napewno nie jest tyle warta, to mogę jej nie dostać?

moze nie tyle, ze nie dostac. ale moga sprawdzic ile dany artykul faktycznie kosztuje i dolicza Ci clo wg. ceny wlasciwej.

mialem taka przygode, ze kupilem na wyrzedazy w USA troche ciucha (online). na fakturze byly ceny po 30% znizce, ale na metkach przy ciuchach byly ceny przed obnizka. cely stwierdzil, ze cos tu nie pasuje i clo policzyli od 150$, a nie od 112$ ktore faktycznie zaplacilem.

 

Czlowieku jak ty smucisz... zamawialem wiele razy z Azji, Australii i Ameryki, a nigdy nie dostalem cla ani podatku, nigdy tez paczka nie zaginela.

jesli Ciebie nic takiego nie spotkalo, nie znaczy ze wszyscy maja tyle samo szczecia.

osobiscie clo doplacam do co trzeciej paczki (zamawiam z USA, Hong Kong, Japonia). dlatego zaczalem wiecej kupowac w UK. napewno drozej, ale za to szybciej i nie ma ryzyka, ze zatrzymaja na cle.

ponadto dwa razy przesylka zaginela. na szczescie jedna byla ubezpieczona. w drugim przypadku trafilem na dobrodusznego ebay'owicza. paczka zaginela wiec oddal mi polowe wartosci towaru. chcial oddac calosc, ale bylo mi glupio, bo koles tez na tym stracil, a to w koncu nie jego wina.

Odnośnik do komentarza
Czlowieku jak ty smucisz... zamawialem wiele razy z Azji, Australii i Ameryki, a nigdy nie dostalem cla ani podatku, nigdy tez paczka nie zaginela.

jesli Ciebie nic takiego nie spotkalo, nie znaczy ze wszyscy maja tyle samo szczecia.

osobiscie clo doplacam do co trzeciej paczki (zamawiam z USA, Hong Kong, Japonia). dlatego zaczalem wiecej kupowac w UK. napewno drozej, ale za to szybciej i nie ma ryzyka, ze zatrzymaja na cle.

ponadto dwa razy przesylka zaginela. na szczescie jedna byla ubezpieczona. w drugim przypadku trafilem na dobrodusznego ebay'owicza. paczka zaginela wiec oddal mi polowe wartosci towaru. chcial oddac calosc, ale bylo mi glupio, bo koles tez na tym stracil, a to w koncu nie jego wina.

 

Ale prawda jest taka, ze rownie dobrze cos moze sie stac z paczka w kraju i nie trzeba zaraz przewidywac najgorszego scenariusza, co to komu da, ze wypadna mu wszystkie wlosy z nerwow o przesylke, jak to i tak w niczym nie pomoze.

Odnośnik do komentarza

Wejdź w discounty gier na X360 po kolei począwszy od 10 do 20$ w górę na powyżej 30$ kończąc. Teraz jest niezła promocja trwająca przez dwa dni - wszystkie przedmioty w stocku (czyli dostępne w 24 godziny) są tańsze o 20%, sam zrobiłem wczoraj gigantyczne zakupy. Od siebie bym polecił (ceny już z discountem):

 

Call of Juarez - 19.92$

Table Tennis - 24.90$ (egzemplarze po 19$ już wykupili :) )

Kane & Lynch - 31.92$

Import Tuner Challenge - 19.92$ - wbrew pozorom za taką cenę dobra gierka, zwłaszcza jeśli kręcił Cię tokyo extreme racer i śmiganie po shutokou (autostrada otaczająca Tokyo)

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII - 27.92$

Lost Planet - 27.92$

Reszty okazji nie wypisywałem bo nie interesują Cię gry do nabijania punktów i darowałem sobie tytuły powyżej 35$ warto jeszcze przejrzeć sklep na własną rękę - może wpadnie Ci coś w oko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...